پخش کلی زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا گرمی

در بین بیش از ۶۰ گونه عقرب که در ایران وجود دارد، زهر ۴ نوع آن ارزشمند و دارای خواص درمانی است. عقرب سیاه، نوع نادری از عقرب دراز دم این روزها به دلیل گرمی بازار زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا گرمی، خریداران و فروشنده‌گان زیادی را در اکثر نقاط جهان به دور خود جمع کرده است.

پرورش عقرب سیاه به دلیل پراکندگی قابل توجه اینگونه از عقرب در سراسر ایران است که مورد توجه پرورش دهنده‌گان آن قرار دارد.

پخش کلی زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا گرمی

ویژگی های قابل توجه زهر عقرب پرورشی

ویژگی های قابل توجه زهر عقرب پرورشی مسلما پرورش عقرب سیاه به‌ منظور استفاده از گوشت این جانور انجام نمی شود. بلکه این زهر عقرب است که در پرورش این جانور نقش مهم و کلیدی ایفا می کند. زهر عقرب از قیمت بالایی برخوردار است. افراد خواهان آن با تعداد زیاد در کشور های مختلف هستند.

مطالعات علمی نشان داده است زهر عقرب پرورشی از خواص درمانی و دارویی بسیار زیادی برخوردار است و در پزشکی و داروسازی از آن استفاده فراوان میشود. زهر این جانوران کوچک از ترکیبات شیمیایی متنوعی تشکیل شده است که هر کدام خواص درمانی متفاوتی دارد.

بعضی از اجزای سمی عقرب، برای درمان بیماری های اتوایمیون «بیماری هایی که ناشی از کارکرد غلط سیستم ایمنی بدن است» هم چنین از زهر عقرب میتوان بر علیه انواع تومورهای بدخیم، سرطان بافت همبند، تومورهای مغزی و نخاعی، سرطان پستان نیز استفاده کرد.

برای خرید انواع زهر عقرب دو موضوع خیلی مهم است یکی نوع عقرب و دیگری قیمت زهر عقرب؛ عقرب ها انواع مختلفی را دارا می باشند که زهر هر یک دارای قیمت مخصوص به خود می باشند.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب اغلب این فروشندگان و خریداران هویت خود را به سختی فاش می‌کنند. هنوز کسی به گونه‌ی کامل از این تجارت رمز‌آلود و مخفی اطلاعات درستی به دست نمی‌دهد، اما روشن است که نرخ بالایی برای هر گرم زهر عقرب وجود دارد. عقرب‌ ها بنا بر تیرگی رنگ و وزن خود و توافق دو طرف خریدار و فروشنده معامله می‌شوند.

برخی‌ها می‌گویند که یک شبکه‌ی بزرگ و ثروتمند عربی پشت عرضه زهر عقرب وجود دارد. به استناد گفته‌های افراد رابط بین خریدار و فروشنده، این شبکه برای خرید عقرب سیاه هزینه‌های سرسام‌آوری متقبل می‌شود.

اغلب عقرب‌های خریداری شده از راه‌های غیرقانونی به کشورهای ایران، پاکستان، عربستان سعودی و حتا کشورهای اروپایی قاچاق می‌شوند تا در آن‌جا یا از سم کشنده‌ی عقرب ها استفاده‌ی دارویی شود یا برای فروش به بازار سیاه جهانی راه یابند.

تعداد پروش دهنده گان عقرب در حوزه تولید زهر عقرب عقب مشغول فعالیت میباشند با پیشرفت چشمگیری روبرو بوده و این محصول را با استفاده از روش های سنتی و یا توسط دستگاه های پیشرفته تولید می کنند و در بازارهای داخلی و خارجی ارائه می نمایند.

عرضه زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا گرمی

عرضه زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا گرمی قیمت زهر عقرب در خریدهای بدون واسطه به دلیل دخالت نداشتن واسطه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است این کار باعث میشود که شما با حذف واسطه ها و خرید زهر عقرب از تولید کننده آن را با نرخ پایین تری خریداری کنید و تا حد زیادی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

قیمت زهر عقرب تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و مواردی نظیر کیفیت و خالص بودن، روش خرید و فروش، ابعاد و اندازه، نوسانات اقتصادی موجود در بازار و … بر قیمت این محصول تأثیر گذار می باشند.

خرید و فروش زهر عقرب یک تجارت پرسود به حساب می آید و سالانه درآمد بالایی برای افراد به ارمغان می آورد. قیمت زهر عقرب به بسته بندی، کیفیت، حجم سفارش، هزینه حمل و نقل، فصل خرید و غیره بستگی دارد و عملا قیمت روز ثبات ندارد.

بهترین راه برای بدست آوردن قیمت زهر عقرب به صورت دقیق، ارتباط با افرادی است که در زمینه فروش و پرورش آن فعالیت می کنند. مهمترین دلیل برای توجیه خطرات پرورش این جانور را هم می توان همین موضوع قلمداد کرد.

بدلیل آن که کژدم ها موجودات چندان بزرگی نیستند، برای نگهداری آنها نیاز به مکان گسترده‌ای نخواهد بود. گذشته ازآن تعداد افرادی که در حال حاضر به پرورش عقرب سیاه در ایران مشغول هستند چندان پرشمار نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما