پخش انواع زهر ضد سرطان عقرب

عقرب که از آن به عنوان کژدم یا دراز دم نیز یاد می کنند به گونه‌ای از بندپایان می‌گویند که دارای نیشی در دم خود می باشد. از عقرب به عنوان یک جانور کشنده و خطرناک یاد می شود که در عین حال می تواند بسیار با ارزش باشد. زهر عقرب از گرانبهاترین موادی می باشد که در طبیعت وجود دارد و برای درمان بیماری ها مفید است. مجموعه ما در زمینه پخش انواع زهر ضد سرطان عقرب فعالیت دارد و این محصول را با بالاترین سطح کیفی بازار عرضه می نماید.

پخش انواع زهر ضد سرطان عقرب

آشنایی با زهر عقرب زرد

آشنایی با زهر عقرب زرد زهر عقرب را می‌توان جزو گرانبهاترین مایعات در جهان دانست و دارای قیمت بسیار بالایی است و سودآوری فراوانی دارد. به همین دلیل افراد زیادی زیادی مشتاق فعالیت و پرورش عقرب در این زمینه هستند. زهر عقرب به دلیل داشتن پروتئین برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از قبیل سرطان بسیار مفید بوده و از آن در شرکت های دارویی و بهداشتی به صورت پودر و آرد شده تولید گشته و به بازار عرضه می شود.

لپتوروس عقرب زرد و کوچکی می باشد که بیشتر در استان خوزستان رویت شده است و از آن به نام گادیم یاد می‌کنند. عقرب دم سیاه ایرانی که به آن هوتنتوتا نیز می گویند و بیشتر بر سیستم تنفسی و قلب و عروق تأثیر می‌گذارد و این عقرب نیز از خطرناک ترین عقرب ها می باشد. زهر عقرب دارای حالت مایع است که تا نیم ساعت خاصیت دارد و بعد از آن به صورت کامل غیر قابل استفاده می‌شود بنابراین تلاش می‌کنند زهر عقرب را به صورت خشک نگهداری کند و تا میزان ماندگاری آن به ۲ سال افزایش پیدا کند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید عقرب ها در رنگ های مختلفی اعم از قهوه ای، خاکستری و سیاه وجود دارند و در شکاف بین سنگ ها یا زیر پوست درختان یا هیزم ها و … پنهان می شوند. تعجب برانگیز است که فکر کنیم جانوری مانند عقرب که می‌تواند برای ما کشنده باشد بتواند در سلامتی ما نیز نقش موثری ایفا کنند و این یکی از رازهای خلقت می باشد.وجود دردهای مختلف در بدن بسیار آزاردهنده می باشد و گاهی اوقات هیچ دارویی به عنوان تسکین دهنده آن‌عمل نمی کند، در واقع زهر عقرب می‌تواند به عنوان یک مسکن قوی در بدن عمل کند و نقش بسزایی را در انواع دردها داشته باشد. .

مشخصات مهم زهر مایع عقرب

مشخصات مهم زهر مایع عقرب زهر عقرب را از دم عقرب استخراج می‌کنند و به جهت داشتن حالت مایع حداکثر تا نیم ساعت خاصیت دارد و بعد از آن زهر مایع عقرب به صورت کامل غیر قابل استفاده می شود. بنابراین تلاش می کنند که زهر عقرب پرورشی را به صورت خشک نگهداری کند. میزان ماندگاری زهر عقرب به صورت خشک شده نیز حدود دو سال است . در هنگام خرید زهر عقرب رعایت نکاتی ضروری است تا بتوان بهترین خرید را انجام داده و باید از مراکز معتبر و برندهای به نام خریداری نمود از کیفیت بالای محصول اطمینان حاصل گردد.

عده ی زیادی از عموم مردم با بیماری های آرتروز روماتیسمی دست و پنجه نرم می کند، زهر عقرب در این مورد نیز به کمک علم پزشکی آمده است و برای درمان انواع آرتروزها کاربرد فراوانی دارند.زهر عقرب دم سیاه همچنین توانسته است در آشکار ساختن سلول های سرطانی بسیار قوی عمل نماید و در این زمینه به کمک به بیماران سرطانی بشتابد، چرا که دیدن سلول های سرطانی می تواند میزان پیشرفت بیماری در بدن را به وضوح نشان دهد و اقدامات لازم برای بهبود بیمار صورت گیرد.

مراکز تولید انواع زهر ضد سرطان عقرب

مراکز تولید انواع زهر ضد سرطان عقرب مجموعه ما از بهترین مراکز تولید زهر عقرب در سطح کشور میباشند و این زهر را با بهترین کیفیت و خالص ترین حالت به بازار عرضه می‌کند. ما به عنوان فروشنده زهر عقرب علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای خارجی نیز حضور پیدا کرده ایم و در زمینه صادرات زهر عقرب زرد موفق به عمل نموده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما