مراکز فروش زهر عقرب صادراتی

امروزه با پیشرفت علم و دستیابی افراد به خواص درمانی زهر عقرب، موجب شده تا در کشور ما تولیدکنندگان بسیاری به تولید و پرورش عقرب بپردازند، از این رو زهر عقرب به دلیل خواص دارویی فراوان بسیاری که دارد، طرفداران زیادی را در کشورهای خارجی به خود جذب کرده که این امر موجب شده تا مراکز فروش زهر عقرب صادراتی بسیاری در کشور تاسیس شود، که این محصول را به صورت بسته بندی روانه کشورهای دیگر کنند.

مراکز فروش زهر عقرب صادراتی

باکیفیت ترین انواع عصاره زهر عقرب کدامند؟

باکیفیت ترین انواع عصاره زهر عقرب کدامند؟

همانطور که میدانید با کیفیت ترین انواع عصاره زهر عقرب را در کشور ما تولید می کنند، لذا در بین انواع عقرب ها، گرانترین نوع زهر را زهر عقرب دم سیاه به خود اختصاص داده است که در تمام دنیا جزء گرانترین و با اهمیت ترین نوع مایع زهر عقرب به شمار می آید که کاربرد بسیار زیادی را به همراه دارد.

علاوه بر آن در کشور ایران به دلیل کوهستانی بودن و وجود آب و هوای خشک و کویری، گونه های بسیاری از انواع عقرب یافت می شود، که جانور شناسان و تولیدکنندگان نمونه ای از این گونه ها را دریافت کرده و در مراکز مختلف در سراسر کشور به پرورش آنها می پردازند.

از این رو کشور ایران تولید کننده عمده انواع زهر عقرب بوده که سالانه این نوع مایع ارزشمند را روانه بازارهای خارجی کرده و به دست پزشکان و داروسازان در سراسر دنیا می رساند، لذا در حال حاضر کشورهای اروپایی و آمریکایی یکی از بزرگترین مشتریان کشور ایران می باشند که سالانه میزان قابل توجه ای از زهر عقرب را به دلیل تنوع بالا و کیفیت بسیار خوب تهیه و خریداری می کنند.

لذا از مهم ترین کاربرد زهر عقرب همانطور که گفتیم در تولید انواع دارو ها بوده که مهم ترین دارو تولید شده از این نوع زهر، داروهای ضد سرطانی و داروهای شیمی درمانی بوده که برای افراد و بیماران سرطانی بسیار مفید و مهم می باشد، همچنین از دیگر کاربردهای زهر عقرب می توان، به تولید انواع واکسن ها و کنترل برخی از بیماری هایی همچون بیماری ام اس و یا روماتیسم نیز اشاره کرد.

پخش انواع زهر عقرب صادراتی

پخش انواع زهر عقرب صادراتی

در حال حاضر درکش ور ما همانطور که گفتیم تولیدات و بهره برداری زهر عقرب بسیار زیاد و. پر رونق شده و بازار فروش این نوع محصول در کشور افزایش یافته که علت آن هم میزان درخواست بالای کشورهای اروپایی و آمریکایی از این محصول در کشور ما می باشد.

از این رو تولیدکنندگان عقرب، پس از برداشت زهر آن ها، به صورت بسته بندی شده به پخش زهر عقرب صادراتی توسط نمایندگی های معتبر خود و یا بازرگانان معبر در سراسر دنیا می پردازند و این محصول گران قیمت را با قیمت تعیین شده در بازار جهانی به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما