قیمت عمده زهر عقرب بدون رنگ

قیمت عمده زهر عقرب بدون رنگ را از تولید کنندگان آن بخواهید این تولیدکنندگان کارخانه هایی هستند که در کنار آزمایشگاه های بزرگ و ویژه با کارشناسان و متخصصان زبده به بررسی خواص و جداسازی زهر عقرب می پردازند.

آنان این زهر مفید را جداسازی نموده و در بسته بندی مناسب ارائه می دهند. باید بگویم که زهر عقرب بدون رنگ به دلیل وقت و دقت فراوان و مراحل پیچیده ای که برای گرفتن مقدار بسیار اندکی از آن لارم است بنابراین قیمت عمده آن بسیار زیاد می باشد.

قیمت عمده زهر عقرب بدون رنگ

ویژگی های مهم زهر عقرب شفاف

ویژگی های مهم زهر عقرب شفاف ویژگی های مهم زهر عقرب شفاف چیست؟ از مهم ترین ویژگی های آن خواص درمانی بسیار مفید آن می باشد.

  • در نابود کردن سلول های سرطانی و تشخیص تومورهای سرطانی بسیار مفید است .
  • همچنین برای دردهای مفاصل و استخوانی کاربرد بسیار موثری دارد
  • در تشخیص غده های سرطانی اعضای مختلف بدن همچون غده های سرطان رحم، ریه، سرطان پوست، مری و غیره مفید می باشد.
  • یک داروی موثر برای بیماری های صعب العلاجی همچون ام اس و مرض قند می باشد.
  • در بیماری های گوارشی مانند بیماری های روده، معده و کیسه صفرا به عنوان پادزهر بسیار مفید مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از دیگر ویژگی های عقرب مورد استفاده در بدن افرادی است که پیوند اعضا انجام داده‌اند چرا که ممکن است بدن آنان به جای اینکه عضو جدید را بشناسد و بپذیرد به مبارزه با آن بپردازد، زهر عقرب به شناسایی این عضو جدید به دیگر اعضا کمک می کند و از نابودی این عضو جدید جلوگیری می کند.
  • همچنین در عرصه کشاورزی مفید برای مبارزه با آفات و سموم موجود در خاک می باشد
  • از دیگر فواید زهر عقرب شفاف مقاوم و مفید بودن در برابر نیش پشه مالاریا می باشد و با تزریق آن می‌توان از همه گیری نیش پشه در بدن جلوگیری نمود.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب فرآیند تولید زهر عقرب بسیار سخت و پیچیده میباشد که ما در این مقاله به خلاصه‌ای از آن اشاره می نماییم. همانطور که می دانید عقرب خود یک حشره کوچکی است که زهر آن نیز در دم آن و در حد صدم میلی گرم می باشد.

پرورش‌دهندگان متخصص و زبده محل مناسبی را برای پرورش و تغذیه عقرب فراهم می نمایند با درصد بسیار کمی از آسیب به آنان چرا که مراحل پرورش عقرب برای تهیه ی مقدار بسیار کمی از زهر آن با سختی همراه است. بنابراین باید در سالم نگه داشتن آن تا زمانی که زهر عقب از آنان گرفته شود دقت فراوان به عمل آید.

پس از آن وجود امکانات و دستگاه‌های لازم برای گرفتن زهر عقرب با وجود متخصصان با تجربه، چرا که گرفتن زهر عقرب در صورت نداشتن تجربه بسیار خطرناک است است و علاوه بر هدر رفت زهر، ممکن است باعث گزیدگی گردد. بعد از آن به کار بردن روشی است که این زهر را از عقرب می گیرد به نام روش الکتروشوک و سپس نگهداری این صدم میلی گرم زهر عقرب.

صادرات انواع زهر عقرب بدون رنگ

صادرات انواع زهر عقرب بدون رنگ صادرات انواع زهر عقرب بدون رنگ در ایران توسط متخصصان تولید و نگهداری زهر عقرب صورت می گیرد که می توان به جرات بیان کرد از اولین یا تنها کشوری می باشیم که در خاورمیانه به تولید پاد زهر ویژه عقرب بدون رنگ می پردازیم.

کارشناسان و متخصصان تحصیل کرده در این رابطه توانسته اند با به کارگیری شیوه های جدید و پیشرفته و دستگاههای استاندارد و مختصصان زهرگیری عقرب، آزمایشگاه های پیشرفته برای بررسی فواید زهر عقرب، بسته بندی مناسب و داشتن علم و امکانات ویژه ی اهیه ی زهر عقرب، از مراحل ابتدایی تا مراحل پایانی تهیه ی عقرب در استان هایی همچون خوزستان که مرکز پرورش عقرب می باشد با به دست آوردن زهر آن و صادرات زهر عقرب بدون رنگ به کشورهای مختلفی همچون کشورهای همسایه و دیگر کشورها به این صادرات پر سود و کمیاب دست پیدا کند و ارزآوری خوبی برای کشورمان به ارمغان آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما