فروش بهترین زهر مایع عقرب

عقرب ها انواع گوناگونی دارند که معمولا در مناطق خشک و آب و هوای گرم فعال هستند به همین منظور انواع زهر عقرب را می توان از آنان دریافت کرد. عقرب ها معمولا شب ها شکار می کنند و روز ها در زیر سنگ یا سوراخ هایی در طول زمین و به طور کلی جاهای تاریک پنهان می شوند. زهر مایع عقرب فقط خطرناک و کشنده نیست، بلکه گران بهاست و برای درمان نیز هم مفید هست که هم اکنون بهترین زهر مایع را می توان از شرکت های تولید کننده در ایران دریافت کرد.

فروش بهترین زهر مایع عقرب

استفاده از زهر عقرب در تشخیص سرطان

استفاده از زهر عقرب در تشخیص سرطان یکی از موارد استفاده از این مایع گران بها استفاده در مشکلات استخوانی انسان ها می باشد که می توان برای درمان درد های ناشی از آرتروز و… از آن بهره گرفت.

زهر عقرب 100% خالص همچنین برای درمان انواع تومورهای بدخیم، توقف رشد و مرگ سلول های سرطانی، تومور مغزی و نخاعی، سرطان پستان و کارسینومای سلولی کبد و همچنین در تشخیص سرطان های ریه، پوست، مری، گردن رحم و کولون مورد مطالعه قرار گرفته است.

امروزه که تشخیص بیماری سرطان و تومور های خطرناک بدخیم با آزمایشات متعدد و هزینه های گزاف همراه است می توان در این زمینه از زهر مایع عقرب استفاده کرد.

زهر گونه‌های مختلف عقرب‌ها از اجزا متنوعی تشکیل شده است که هر کدام خواص متفاوتی دارد. بعضی از اجزای سمی این جانوران برای درمان بیماری هایی که ناشی از کارکرد نادرست سیستم ایمنی بدن است کاربرد های فراوانی دارد.

مرکز عرضه زهر مایع عقرب

مرکز عرضه زهر مایع عقرب نیش عقرب چند برابر دردناک‌تر از نیش یک زنبور عسل است؛ اما به‌ خاطر این که این درد زهر عقرب ها موضعی است، نمی‌توان مقدار کاملا دقیق و کاملی برای آن مشخص کرد.در این زهر خطرناک، عناصر مفید و کاربردی بسیاری موجود دارد که برای مصارف علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همانطور که می دانید زهر عقرب یکی از گرانترین مایعات جهان است و قیمت بسیار بالایی دارد. خوب است بدانید یکی از اولین کشورهایی که سونامی زهر گیری عقرب و کسب درآمد میلیونی با این زهر عجیب در آن به بوجود آمد، کشور ایران است.امروزه این کار یکی از راه های سو استفاده برای افراد سو جود در جامعه تبدیل شده است.

زهر گران بهای عقرب بیشتر به کشورهای دور و نزدیک نظیر آمریکا و اروپا و کشورهای عربی صادر می‌شود. زهر انواعی از عقرب ها کشنده و خطرناک است و پول بسیار زیادی برای خرید آن را باید اختصاص دهید. علت گرانی این زهر این است که گرفتن زهر عقرب ها اصلا کاره ساده ی نیست و باید هر عقرب را تک به تک زهر گیری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما