فروش انواع زهر عقرب شفاف

پرورش عقرب در ایران بـه ویژه در مناطق کویری کشور بدلیل مساعد بودن شرایط محیطی پرورش این جانور میتواند بـه یکی از مشاغل مفید تبدیل شود و بـه رفع مشکل بیکاری دراین مناطق کمک قابل توجهی نماید انواع زهر عقرب شفاف و همچنین زهر عقرب دورویه در این سایت موجود می باشد و قابل دسترس افرادی که این محصول را می خواهند می باشد .

فروش انواع زهر عقرب شفاف

سم عقرب یکی از گرانبها ترین سم ها است

سم عقرب یکی از گرانبها ترین سم ها است

پرورش عقرب باید در جعبه‌های شیشه‌ای کـه با ظروف پلاستیکی با دربهای محکم گرد آوری میشوند، باشد. عقرب‌ها بـه سرعت تکثیر می شوند ودر هر بار شمار زیادی کژدم «رقمی معادل صد عقرب»متولد میشود؛ فصل خرید عقربها از مهر ماه تا اواسط اردیبهشت اسـت. شرایط نگه داری عقربها بـه شرح زیر می‌باشد:برای تغذیه عقربها میتوان از حشرات کوچکی نظیر کرم خاکی یا جیرجیرک استفاده نمود.

هم چنین دادن مواد تقویتی نیز هفته‌ای چند بار بـه عقربها توصیه میشود. لازم بـه ذکر اسـت با توجه بـه این‌کـه عقربها در شب غذا میخورند، شرایط تغذیه رابه گونه ای فراهم کنید کـه با طبیعت این جانور هماهنگ باشدزهر عقرب اصل از خواص درمانی و دارویی بسیاری برخوردار اسـت ودر دکتری و داروسازی ازآن استفاده فراوان میشود. زهر این جانوران کوچک از ترکیبات شیمیایی متنوعی تشکیل شده اسـت کـه هر کدام خواص درمانی متفاوتی دارد.

بعضی از اجزای سمی عقرب برای درمان بیماری های اتوایمیون «بیماری هایی کـه ناشی از کارکرد غلط سیستم ایمنی بدن اسـتهم چنین از زهر عقرب میتوان بر علیه انواع تومورهای بدخیم، سرطان بافت همبند، تومورهای مغزی و نخاعی، سرطان پستان و هم چنین در تشخیص سرطان های ریه، پوست، مری، گردن رحم و کولون استفاده نمود.پرورش عقرب ایرانی شاید برای تعداد زیادی از مردم کار عجیب غریبی بنظر برسد.

با این‌‌ حال اینکار هم‌ اکنون در کشور مـا و سایر کشورها در حال انجام اسـت. مسلما زهر عقرب پرورشی و عقرب سیاه برخلاف ماکیان یا گوسفند و گاو بـه‌ منظور استفاده از گوشت این جانور انجام نمی شود.بطور کل عقرب‌ها موجودات مقاومی هستند و بـه اسانی نمی‌میرند. بر این اساس کم بودن تعداد تلفات آن ها از میزان ضرر و زیان شـما در نگه‌داری انها می‌کاهد

آشنایی با توزیع کنندگان زهر عقرب شفاف

آشنایی با توزیع کنندگان زهر عقرب شفاف

پس از خریدن عقرب‌ها باید ابتدا آن ها را تمیز کنید تا محل پرورش خودرا آلوده نکنند. بـه منظور انجام اینکار باید عقرب‌ها رابه صورت گروه گروه در محفظه یا لگنی کـه با آب ولرم پر شده اسـت ریخته و خوب آن ها رابه هم بزنید تا آلودگی‌ها از بدنشان پاک شود. پس از استخراج زهر عقرب باید تدابیر لازم برای نگه‌داری آن بـه صورت کاملا سریع اتخاذ شود. چرا کـه زهر عقرب بـه شکل مایع حداکثر تا نیم ساعت ماندگار اسـت و پس ازآن بطور کامل فاسد و بی‌خاصیت می شود. از همین رو طبق معمول زهر عقرب رابه صورت خشک نگه‌داری می کنند تا از ماندگاری بیشتری برخوردار گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما