شرکت عرضه زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه

زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه جزو بهترین و پر استفاده ترین زهر عقرب در میان سایر گونه های زهر عقرب است که دارای خاصیت دارویی و درمانی بسیار زیاد دارد که اگر به درستی توسط افراد متخصص استفاده شود هیچ ضرری برای بدن ندارد.

شرکت عرضه زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه باید این زهر را با شیوه های کاملا مطمئن در اختیار خریداران قرار دهد تا خطری برای سلامتی و جان افراد خریدار نداشته باشد و در عین حال کیفیت آن به خوبی حفظ شود.

شرکت عرضه زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه

از فواید نیش عقرب چه می دانید؟

از فواید نیش عقرب چه می دانید؟ از فواید نیش عقرب چه می دانید؟

نیش عقرب دارای ترکیبات شیمیایی مختلفی می باشد که هر کدام از آنها خاصیت درمانی بسیار زیادی برای بدن دارند به طور کلی نیش عقرب به سبب خواص دارویی و درمانی که دارد می تواند در دنیای پزشکی بسیار کمک رسان باشد در حالیکه خیلی از افراد این تصور را دارند که نیش عقرب فقط خطرات بسیار زیادی برای بدن دارد.

بسیاری از متخصصان از نیش عقرب جهت درمان بیماری‌ های ناشی از عملکرد بد سیستم ایمنی بدن مانند ام اس، بیماری های التهاب روده، دیابت نوع یک و دو، پسوروزیازیس و… استفاده می کنند.

قابل ذکر است که از نیش عقب می توان در جهت پیشگیری از بروز تومورهای بدخیم و سرطانی مانند تومورهای مغزی و سرطان پستان، سرطان ریه، سرطان پوست و سرطان مری و … استفاده کرد.

نیش عقب چه خطراتی برای بشر دارد؟

در حقیقت نیش عقرب جزو سمی ترین مایع های موجود بر روی کره زمین است و در واقع از سمی ترین جاندار گرفته می‌ شوند، نیش عقرب خاصیت قلیایی دارد و در حقیقت نوعی پروتئین محسوب می شود.

هنگامی که فردی توسط عقرب برگزیده می‌شود نیش عقرب وارد بدن فرد گزیده شده می شود و باعث از بین بردن گلبول های قرمز خون می‌ شود و بخشی از بدن که گزیده شده است دچار تورم و درد می شود، نیش عقرب به غیر از آسیب به گلبول‌ های قرمز می‌ تواند علائم دیگری مانند برهم زدن تعادل در هنگام راه رفتن، ایجاد حساسیت های شدید پوستی، تشنجف درد شکمف کاهش عملکرد سیستم تنفسی و در خیلی از موارد باعث مرگ فرد می شود.

مرکز پخش زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه

مرکز پخش زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه

مرکز پخش زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه باید این زهر را در به صورت خالص و با کیفیتی بالا و همچنین با بسته بندی های کاملا پلمپ شده در اختیار خریداران قرار دهند تا کسانی که نیاز به استفاده از این زهر دارند بتوانند به موقع و با کیفیتی مناسب از آن استفاده کنند.

مرکز ما به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز عرضه عمده زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه می باشد که این محصول را در اسرع وقت و با حذف واسطه ها به خریداران عرضه می کند.

استفاده از زهر در امور پزشکی و … باید توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود زیرا نیاز به تبحر خاص دارد و در حالت عادی اگر افراد بخواهند این کار را انجام دهند، زهر عقرب باعث مرگ آن ها می شود و خطرات جبران ناپذیری ایجاد می کند.

انواع زهر عقرب عرضه شده در سایت ما:

  • زهر عقرب زرد
  • زهر کژدم اصل
  • زهر عقرب کمپسوبوتوس ماتهیزنی
  • زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس
  • زهر عقرب آندرکتونوس کراسیکودا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما