خرید زهر عقرب سیاه 70 سی سی

زهر عقرب سیاه 70 سی سی توسط آخرین روش های علمی در کارخانه تولید شده و به مشتریان عرضه می شود. عقرب از جمله بندپایانی است که بیش از 1500 گونه از آن در نقاط مختلف جهان وجود دارند. از این حشره سم یا زهری گرفته می شود که فواید و خواص آن در علم پزشکی به اثبات رسیده است. از این رو امروزه به کمک روش های علمی و همچنین پرورش عقرب زهر این حشره از آن استحصال شده و استفاده های زیادی از آن در طب به عمل می آید.

خرید زهر عقرب سیاه 70 سی سی

مشخصات زهر عقرب سیاه 70 سی سی

مشخصات زهر عقرب سیاه 70 سی سی کژدم یا عقرب گونه ای از حشرات متعلق به گروه بندپایان از رده عنکبوتیان می باشد که دارای نیش یا زهر کشنده بوده که در نوک دم آن در انتهای بدنش واقع شده است. آب و هوای گرم محل زندگی این حشره می باشد که بدن آن از بند ها و اجزای مختلفی تشکیل شده که به دلیل همین ساختار بدنی امکان حرکت جاندار را در انواع شکاف ها فراهم ساخته است.

عقرب به رنگ های مختلفی از جمله سیاه رنگ وجود دارد که دارای اندازه حداکثر 18 سانتی متر می باشند. مکان های مرطوب مانند آشپزخانه و حمام و دستشوئی از جمله مکان هایی است که می توان عقرب را در آن مشاهده کرد. عمده فعالیت کژدم شب ها می باشد و در طی روز بی حرکت در مکانی پنهان می شود.

نیش یا زهر بچه عقرب که در قسمت انتهایی بدنش قرار دارد عاملی است که عقرب از آن برای از بین بردن شکار استفاده کرده و به این ترتیب با آن تغذیه می نماید. زهر عقرب پرورشی و بی رنگ با خاصیت قلیایی تا خنثی می باشد که از ترکیباتی مانند گوگرد، ازت، هیدروژن، و کربن تشکیل شده است.

استفاده از دستگاه شوک الکتریکی یکی از روش هایی است که امروزه با استفاده از آن به استخراج زهر عقرب پرداخته و به این ترتیب آن را آماده ارسال به مراکز تولید دارو و آزمایشگاهی می نمایند.

صفر تا صد سم عقرب را بدانید

صفر تا صد سم عقرب را بدانید کژدم یا عقرب عنوان حشره ای از گروه بندپایان می باشد که نام آن همواره با نام نیش و زهر یا سم گره خورده است. عمده مناطقی که عقرب ها در آن زندگی می کنند بیابان ها و نواحی مرطوب می باشد که بر این اساس و بر طبق زیستگاه های مختلفی که دارند گونه های متنوعی از آنها در سراسر جهان یافت می شود.

عقرب در طی روز هیچ فعالیتی نداشته و در شب از مخفیگاه خود خارج می شود. نیش این حشره بر خلاف تصور عموم که آن را مرگ بار می دانند دارای خواص درمانی بسیاری در علم پزشکی بوده و امروزه از آن برای ساخت دارو های بسیاری استفاده می شود.

طبق مطالب منتشر شده در منابع علمی بیش از دو هزار گونه عقرب در سراسر جهان وجود دارند که پنجاه گونه از آنها دارای زهری هستند که از آنها برای ساخت دارو استفاده می شود. از این رو امروزه برای از بین بردن بسیاری از تومور های سرطانی و بد خیم و همچنین جهت تشخیص سلول های سرطانی از اینانواع زهر عقرب یا دیگر انواع آن مانند زهر عقرب بالغ استفاده های زیادی می شود.

سفارش انواع زهر عقرب سیاه 70 سی سی

سفارش انواع زهر عقرب سیاه 70 سی سی خواص درمانی و فواید بسیار موجود در زهر عقرب سبب شده است تا امروزه استخراج زهر عقرب به یک صنعت تبدیل شود. از این رو تولید و پرورش زهر عقرب صادراتی توسط فروشندگان صورت گرفته و این گروه ها انواعی از نیش عقرب را به کمک روش های علمی مختلف مانند استفاده از دستگاه شوک الکتریکی یا استفاده از دستگاه سانتریفیوژ آماده ساخته و آن را به متقاضیان عرضه می دارند. بر این اساس خریداران می توانند برای استفاده از این فرآورده با تولید کننده یا فروشندگان تماس گرفته و اطلاعات کامل از جمله قیمت، کیفیت و روند خرید را از آنها جویا شده و پس از آن خرید خود را انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما