توزیع کننده زهر عقرب دم سیاه

توزیع کننده زهر عقرب دم سیاه این محصول ارزشمند در عرصه پزشکی را طبق رعایت تمامی استانداردهای لازم و ضروری به کلیه نقاط کشور عرضه می نماید. این محصول با استاندارد بالایی توسط شوک الکتریکی سنجیده شده از عقرب های پرورشی گرفته می شود و در شیشه های گرمی همراه با برچسب استاندارد آماده فروش به مؤسسات درمانگاهی و پزشکی می شود.

توزیع کننده زهر عقرب دم سیاه

اطلاعاتی درباره زهر عقرب پرورشی

اطلاعاتی درباره زهر عقرب پرورشی زهر عقرب پرورشی بسیار سودآور است هر چند این کار بسیار خطرناک است و جان پرورش دهنده خود را به خاطر خواهد انداخت اما همین زهر استفاده های بسیار مفیدی در صنعت پزشکی برای بیماران ارائه می دهد و امروزه توجه بسیاری از محققان را به سمت خود جلب نموده است. امروزه همه ریاست دانشگاه های علوم پزشکی برای دانشجویان پزشکی و محققان و پژوهشگران خود برای انجام تحقیقات گسترده و فراوان از این نوع سم جهت پیدا کردن راه حل های درمانی بیماری های مختلف خریداری می نمایند.

تا به اکنون در تصویربرداری از تومورهای مختلف سرطانی از سم عقرب پرورشی جهت نمایش دقیق محل تومور و همچنین درمان و جلوگیری از پیشروی تقسیمات سلولی در برخی سرطان ها و انواعی از بیماری های خود ایمنی و روماتیسمی و غیره جواب مثبت داده اند و خدمت بزرگی در این عرصه برای بیماران داشته اند.اعتقاد بر این است که سم عقرب گرانترین مایع در جهان است. این بسیار گران است زیرا حتی با یک فرآیند خودکار کارآمد، عقرب ها می توانند هر دو هفته یک بار از مقادیر کمی از سم خود دوشیده شوند.

عقرب های دم چربی سیاه به دلیل وزن مولکولی کم پروتئین های سازنده سم، از سم نوروتوکسین استفاده می کنند که سریع عمل می کند و می تواند خیلی سریع جذب بدن شود. نوروتوکسین ها ممکن است باعث تحریک گسترده عصبی نیز شوند که علائم آن می تواند شامل درد، تعریق، ترشح بزاق و پارگی باشد. در تهیه زهر عقرب پرورشی فقط از پروتئین سطحی سم استفاده می شود تا خطرات مرگبار را از بین ببرد.

خصوصیات ایمونو بیوشیمیایی به وضوح نشان می دهد که به طور مرتب جهت تهیه زهر عقرب تحریک الکتریکی اعمال می شود سم عقرب را به راحتی و مهم تر از همه، در مقدار بیشتری به دست می آورد. در نتیجه، برای تولید ضد باکتری با کیفیت بالا با آنتی بادی های خاص، لازم است سم را با روش تحریک الکتریکی ملایم تری جمع آوری کنید.

قیمت انواع زهر عقرب دم سیاه

قیمت انواع زهر عقرب دم سیاه قیمت زهر عقرب دم سیاه توسط بازرگانی فروش محصول با در نظر گرفتن نوع عقرب پرورشی، گونه ایرانی و خارجی، اندازه بسته بندی شده، نوع خرید مستقیم محصول و تعداد خریداری شده تعیین و نرخ گذاری شده و در آخر قیمت بسیار مناسبی به مشتریان معرفی می گردد.

این محصول در بهترین قیمت به مشتریان ارائه می گردد. این محصول کیفیت بسیار موثری دارد و راه حل درمانی بسیاری از بیماری ها را به دست داده است. چنانچه خواهان خرید بهترین زهر عقرب قیمت مناسب هستید هم اکنون با کارشناسان مجموعه فروش ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما