بررسی قیمت زهر عقرب دورویه

زهر عقرب دورویه از جمله داروهای به دست آمده از طبیعت می باشد که با توجه به کیفیت این محصول و انواع مختلف آن دارای رنج قیمتی بسیار متنوعی می باشد، البته هزینه های جمع آوری این زهر از عقرب ها و هم چنین هزینه های بسته بندی و مراقبت و هم چنین حمل و نقل این محصول از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت این محصول می باشد.البته مراکز پخش و فروش این محصول از جمله محل های اطلاع از قیمت این سم دارویی می باشد.

بررسی قیمت زهر عقرب دورویه

خواص زهر عقرب در تشخیص سرطان

خواص زهر عقرب در تشخیص سرطان زهر عقرب اصل و بدون ناخالصی از جمله داروهای طبیعی برای درمان و مقابله و هم چنین تشخیص سرطان به شمار می آید، این ماده طبیعی دارای ترکیباتی می باشد که امروزه در درمان سرطان و هم چنین از بین بردن تومورهای سرطانی مورد استفاده می باشد.

با توجه به گند زدا بودن این زهر موجب شده است که به سمت توده های غیر معمول حمله ور شود این حرکت تهاجمی موجب شده است که بسیاری از تومورها و هم چنین توده های بدخیم سرطانی قابل تشخیص باشند.

این سم ترکیبات موثر به نام اسکارپیون را دارا می باشند که تشعشعات این ترکیب به سمت سلول های سرطانی و دنبال کردن جهت این تشعشعات از دیگر راه های تشخیص سرطان به شمار می آید.

با بررسی محل تجمع این سموم می توان به وجود توده ای غیر طبیعی می توان به وجود سرطان و هم چنین اقدام به درمان این بیماری قبل از پیشروی گسترده نمود، به همین دلیل این دارو نسبت به بسیاری از روش های شیمی درمانی بسیار موثرتر می باشد، زیرا فقط موجب از بین رفتن سلول های آسیب دیده و سرطانی می شود، و آسیبی به سلول های سالم وارد نمی شود و در عین حال پس از استفاده از این دارو دوره برگشت بیماری نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

در این میان زهر عقرب بیابانی از جمله موثرترین زهرهای موجود در طبیعت به شمار می آید که در تشخیص سرطان بسیار پرکاربرد می باشد.

تولیدکنندگان زهر عقرب دورویه

تولیدکنندگان زهر عقرب دورویه امروزه با توجه به شناخت ارزش زهر عقرب دو رویه برای استفاده از خواص این محصول بسیاری از تولیدکنندگان این زهر در ابتدا عقرب مورد نظر را در مزارع مربوطه و در شرایط مساعد پرورش می دهند و سپس در زمان مقرر به وسیله شیوه های اصولی اقدام به گرفتن زهر از عقرب های پرورشی در مزارع خود می کنند.

اسامی این تولیدکنندگان از طریق دفاتر پخش و فروش که در اقصی نقاط ایران دایر هستند و هم چنین فروشگاه های اینترنتی فعال در این زمینه قابل استعلام و بررسی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما