مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع زهر عقرب سیاه پرورشی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

مشخصات قابل توجه زهر عقرب هوتننتوتاسالسیهمه چیز درباره زهر عقرب مایعمزیت های مهم زهر عقرب سیاه دوریهصادرات عمده زهر عقرب سیاه پرورشی

زهر عقرب سیاه پرورشی: زهر عقرب آب مایع بی رنگ و شفاف که خاصیت قلیایی داره و نوعی پروتئین از عناصری مثل کربن هیدروژن ازت و گوگرد تشکیل شده شامل پروتئین های مختلفی از قبیل آنزیم و توکسین می باشد توکسین ها یا فاکتور های سمی نوراوکسین و هماتوکسین و کاردیوتوکسین ها هستند که به آنها سمه عصب گرا را گفته می شود.

سم عقرب یکی از گران قیمت ترین مایه های جهان است و گرفتن آن به صورت دانه دانه انجام می شود و به همین دلیل قیمتش بالاست.

فروشنده انواع زهر عقرب سیاه پرورشی

مشخصات قابل توجه زهر عقرب هوتننتوتاسالسی

مشخصات قابل توجه <a href=زهر عقرب هوتننتوتاسالسی” class=”img-responsive aligncenter”> زهر عقرب مایع: مایعی بسیار ارزشمند است و کاربردهای فراوان دارد البته نیش آن بسیار دردناک است و صد برابر از نیش زنبور دردش بیشتر است و محل آسیب دیدگی متورم می شود.

زهر عقرب هوتننتوتاسالسی: عقرب که به رنگ زرد است و قسمت دم آنکه قسمت نیش است تیره می شود و قهوه ای می شود در مناطق گرمسیر وجود دارد و در کوهستان ها زندگی می کند در روی صخره ها و یکی از ۶ عقرب های مهم از نظر پزشکی در ایران است در نقاط مختلف جهان از جمله عربستان، ترکیه و پاکستان، افغانستان ،هند و نپال وجود دارد.

عقرب در نواحی نیمه خشک و گرم سیر یافت می‌شوند برخلاف دیگر عقرب ها که در مناطق مرطوب زندگی می کنند این عقرب ها مناطق خشک را ترجیح می دهند و در بالای زاگرس نیز پیدا می شود.

غذا خوردن در عقرب ها را بسیار طول می‌کشد زیرا آن ها معده آن‌ها غذای جامد را قبول نمی‌کند و در دهان آن ها پرزهایی است که غذا را به حالت مایع تبدیل می کند.

امروزه انواع زیادی از عقرب‌ها وجود دارد که حدوداً ۲۰ مدل آن کشنده است در ایران نیز چند نمونه مرد توسط سه مدل عقرب گزارش شده که آنها را اینگونه می توان نام برد

۱_همی سکوریپوس لپتوروس: عقرب زرد رنگ کوچک می باشد و همچنین در قسمت‌های جنوبی کشور زندگی می کنند.

۲_کمپسوبوتوس ماتهیزنی: رنگ این عقرب نیز زرد است بیشتر در نواحی جنوبی زندگی می کند و سم آن باعث از بین رفتن گلبول های قرمز به طور کلی می شود.

۳_آندرکتونوس کراسیکودا: عقرب از دو نوع که در بالا نام برده شد خطرناک تر است و همین طور بزرگ تر است اغلب نقاط ایران پیدا می‌شود و به رنگ قهوه‌ای و یا سیاه است.

همه چیز درباره زهر عقرب مایع

همه چیز درباره زهر عقرب مایع از ویژگی‌های زهر عقرب می‌توان به این اشاره کرد که مانع است رشد سلول های سرطانی می شود و همچنین مانع از رشد وقتی خونی و پیشروی آن در سر البته برای عمل های زیبایی و بوتاکس کاربرد دارد و همچنین باعث می شود بفهمیم انواع سرطان ریه پستان کبد و غیره را متوجه شویم.

همانطور که درباره مزیت‌های عقرب صحبت کردیم می خواهیم در مورد عوارض نیش عقرب صحبت کنیم که عقرب برای کودکان و سالمندان بسیار خطرناک است به مراقبت بیشتری احتیاج دارد و از عوارض بعد آن می‌توان به تشنج سردرد حالت تهوع ضعف بدنی حساسیت و آبریزش بینی اشاره کرد.

گرما ذرات نیش عقرب می توان به از بین بردن گلبول های قرمز خون اشاره کرد و همچنین کسی که قسمتی از بدنش مورد نیاز واقع شده است آن قسمت دارای تورم شده و درد شدید خواهد داشت درد نیش عقرب تا یک روز می ماند.

کسانی که مورد نیش عقرب واقع می شوند سریعا به بیمارستان مراجعه کرده و سرم ضد نیش عقرب را استفاده می کنند.

تولید عقرب امروزه یک کار همگی شده اما باید گفت این کار احتیاج به تخصص کافی دارد و کسانی که خودرو متخصص می‌دانند در حالی که تخصص ندارند باعث آسیب های جدی به خود و دیگران می شوند‌.

یکی از کسانی که بدون تخصص وارد این حرفه شده بود و تمام اموال خود را از دست داده بود گفت این کار فقط توسط داروسازان آزمایشگاه‌ها و کسانی که دارای مدرک هستند دارای سود میباشد و برای کسانی که تخصص ندارند غیر از ضرر به خود و دیگران هیچ چیز دیگری نخواهد داشت.

مزیت های مهم زهر عقرب سیاه دوریه

مزیت های مهم زهر عقرب سیاه دوریه زهر عقرب سیاه دوریه: یکی از خطرناک ترین انواع عقرب در ایران می باشد که در مناطق گرمسیر زندگی می کنند.

در زمینه دارو سازی نقش بسیار مهمی دارد و هم چنین کاربردهای فراوان دارد بین و زهر عقرب توسط برند ها و شرکت های متفاوت صورت می‌گیرد که باید به نکات زیر توجه کرد

۱_ زهر عقرب یک مایع شفاف و بی رنگ نیز باید در هنگام خرید به این نکته توجه کنیم.

۲_ زهر عقرب باید در بسته بندی های مورده محافظت شده قرار بگیرد زیرا خطرناک است است باید این نکته را نیز بدانیم.

۳_ باید هنگام خرید زهر عقرب ب به برند آن و تضمین دادن آن نیز توجه کنیم.

البته از دشمنان عقرب می توان و پرنده به اسم انسان و مگس ها اشاره کرد.

عقرب ها در شب بیشتر به فعالیت خود می پردازند و بیشتر در مناطق گرم سیر فعالیت دارند و با آمدن تابستان در مناطقی مثل خوزستان و کوهستانی وجود آن ها بیشتر می شود و توصیه می شود که بیشتر دقت کنیم.

عقرب ها مانند دیگر موجودات، موجوداتی هستند که تا لحظه مرگ به مقاومت می‌پردازند و از جمله موجوداتی هستند و تنها موجوداتی هستند که اشعه رادیو اکتیو بر آن ها تاثیری ندارد و یا حتی اگر انفجار اتمی رخ دهد عقرب ها از بین نمی روند.

برخلاف کسانی که سمی تر بودن نیش عقرب را به رنگ عقرب ربط می دهند این نظریه کاملاً اشتباه است اما عقرب هایی که در مناطق گرمسیر زندگی می کنند سم غلیظ تر و قوی تری دارند.

عقرب ها معمولا زمانی که مورد تهاجم قرار می گیرند مقدار کمی زهر تزریق می کنند زیرا به تغذیه احتیاج دارند بنابراین زمانی که مورد تهاجم قرار می گیرد سعی می کنند که از زهر کمتری برای دفاع از خود استفاده کنند تا لازم نباشد آن را در بدن خود جبران کنند.

صادرات عمده زهر عقرب سیاه پرورشی

صادرات عمده زهر عقرب سیاه پرورشی صادرات زهر عقرب:هر چند که سم عقرب بسیار خطرناک و مرگبار است اما لقب کشنده درمان گر را به آن دادند.

سم عقرب یکی از با ارزش ترین مایعات جهان می باشد این ضربه بیشتر کشورها از جمله اروپا آمریکا و کشورهای عربی صادر می شود برای بیماری سرطان و تولید آنتی بیوتیک در پزشکی استفاده می شود زهر کژدم یا همان عقرب کلر توکسین است در اندازه و موقعیت توده های سرطانی می تواند کمک کند همچنین می‌تواند مانع از رشد این تومورها و سلول‌های سرطانی شود.

همچنین از سم و یا زهر عقرب برای از بین‌بردن بیماری مالاریا استفاده می شود .

از خطرات پرورش عقرب در خانه می توان به مورده گزیدگی و همچنین آسیب های جدی و جانی به خود و خانواده خود متحمل شد همچنین به محیط زیست آسیب های جبران ناپذیری وارد می شود و ممکن است عقرب ها برای چند سال منقرض شوند.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید