مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

باکیفیت ترین انواع زهر عقرب مایع کدامند؟مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب5 ویژگی مهم زهر عقرب خالصشاخصه های بارز زهر عقرب پرورشیمشخصات قابل توجه زهر عقرب دوریههمه چیز درباره زهر عقرب سیاهصادرات انواع زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

اگر در بین عقرب ها به دنبال سمی ترین آن ها هستیم باید با نام عقرب سیاه آشنا باشیم که به آن عقرب آندروکتوس کراسیکودا نیز می گویند. عقربی که میزان توکسین و آرسنیک یا سم موجود در زهر آن بسیار بالا است.

جانوری بسیار سازگار با محیط که در هر شرایط آب و هوایی می تواند زندگی کند. و به آب و غذای بسیار کمی نیاز دارد. این جانور کشنده دارای زهری است جان بسیاری از انسان ها را می تواند نجات دهد. برای به دست آوردن زهر آن، ابتدا باید عقرب آندروکتوس کراسیکودا را مهار کرد. و بعد از استخراج زهر آن ، می‌توان سم حاصله را به بازار فروش زهر عقرب فرستاد. اینک شما دارای گران قیمت ترین مایع روی کره زمین هستید. زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی هزاران دلار خرید و فروش می کنند.

بازار فروش زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

باکیفیت ترین انواع زهر عقرب مایع کدامند؟

باکیفیت ترین انواع زهر عقرب مایع کدامند؟ زهر عقرب خالص، زهری است که بلافاصله بعد از خروج از بدن عقرب منجمد شده و شفافیت و رقیقی خود را حفظ کرده باشد. این نوع زهر بسیار گران قیمت و ارزشمند است. به این دلیل که در مدت زمان کوتاهی باید آن دا استفاده کرد چون طولانی مدت نمی توان از آن بهره برد‌.

برای اینکه بتوانیم زهر عقرب خالصی را تهیه کنیم، باید به مراکز تهیه و تولید زهر عقرب مراجعه کنیم. تا بتوانیم محصول اصل را خریداری کنیم. خرید از واسطه ها به این معنی است که احتمال تقلب در کیفیت کالا وجود خواهد داشت. عقرب جانور سمی و کشنده است ولی شرایط نگهداری آن بسیار آسان است .

عقرب جانوری است که در محیط گرم و خشک در لابلای صخره ها و سنگ ها زندگی می کند و هر ۱۰ روز یک بار نیاز به تغذیه شدن دارد و با دمای متغیر سازگار است. بنابراین تجارتی بسیار پر سود است.

برای کسانی که خواهان تولید زهر عقرب اصل هستن دانستن این موضوع بسیار مهم است که از چه روش هایی می توانند این مایع گران بها را به دست آورند. که هم از کیفیت خوب بهره مند شوند و هم از از خطرات حاشیه ای کار بر حذر باشند.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

برای فرایند تولید زهرعقرب بايد آموزش های لازم را دیده باشیم تا بتوانيم در این شغل موفقیت خوبی به دست آوریم و به سود سرشاری دست پیدا کنیم. برایرشروع می توانید کار خود را با چند صد عقرب آغاز کنیم. که در این بین با داشتن عقرب های مولد می توانید تعداد عقرب های خود را افزایش بدهید. در ایران پنجاه گونه از عقرب وجود دارد که می توان گفت تنها چهار نوع آن در مباحث پزشکی ارزشمند هستند.

زهر این نوع چهار نوع عقرب در بازارهای حیوانات سمی مورد معامله قرار می گیرد. برای استفاده از زهر عقرب به دو روش می توان این کار را انجام داد. یک روش الکتریکی و دو روش سایش غدد.

  1. اولین روش برای گرفتن زهر عقرب روش سایش غدد است به این معنی که با مهار کردن بدن و دم عقرب با استفاده از چنگال های مخصوص و تحت آموزش هایی که قبلاً دیده اید، می‌توانید بند آخر دم این گونه را که حاوی زهر است، از بدنش جدا کنید و سپس آن را در دستگاه های خشک کننده قرار دهید. این عضو از بدن عقرب به مدت یک ماه در این دستگاه های خشک کننده قرار می گیرد تا تمام رطوبت آن از بین برود. بعد از یک ماه آن را در هاون یا آسیاب قرار می دهند و به صورت پودر در می آورند و با آب مقطر ترکیب می‌کند. محلول به دست آمده را در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌دهند بر اثر چرخش زهر از آن جدا می شود و می توانند آن رابرداشت کنند زهری که به دست می‌آید کاملا اصل و خالص است.
  2. روش دیگری برای گرفتن زهر عقرب وجود دارد که در این روش می توان چندین بار از یک عقرب زهر گیری کرد. به این معنی که با مهار کردن بدن و دم عقرب الکترودهای بسیار ضعیفی را به قسمت زهراگین دم آن وصل می کند در اثر شوک کمی که به بند آخر حاوی زهر دم کژدم وارد می ‌شود سم خارج می‌شود آن را در ظرف های مخصوص قرار می‌دهند تا منجمد شود. در این روش می توان چندین بار از یک عقرب در فاصله های زمانی مشخص زهر گیری کرد.

برای زهر گیری از انواع عقرب ها این روش ها بسیار مرسوم هستند ، و از هر چند هزار عقرب می توان چند گرم زهر گرفت به خاطر همین این مایع بسیار ارزشمند و قیمت بسیار بالایی دارد.

5 ویژگی مهم زهر عقرب خالص

5 ویژگی مهم زهر عقرب خالص امروزه یکی از پر در آمد ترین شغل هایی که در آمد میلیون دلاری دارد را می توان تولید زهر عقرب دانست. مصارفی که این زهر در زمینه پزشکی دارد و خاصیت آن برای درمان بسیاری از بیماری ها‌ دلیلی است بر گران بودن آن و همچنین شرایط سخت کار با جانوری سمی باعث می شود شغل محبوبی برای همگان نباشد. ولی با این وجود زهر عقرب به عنوان گران قیمت ترین مایع روی کره زمین شناخته شده است‌ . اگر بخواهیم ویژگی های مهم زهر عقرب را بیان کنیم موارد بی شماری است که در اینجا به بیان ۵ ویژگی مهم زهر عقرب خالص آندروکتوس کراسیکودا می پردازیم.

  1. شرایط پرورش و نگهداری این جانور بسیار ساده است و بدون نیاز به آب و غذای خاص، عقرب می تواند در هر شرایط آب و هوایی زنده بماند. به طوری که بیان کرده اند عقرب از جمله جانورانی است که می تواند از بمب شیمیایی جان سالم به در برد. عقرب اکسیژن خیلی کمی نیاز دارد و مدت ها می تواند در ظرف در بسته زنده بماند.
  2. عقرب زهری کشنده دارد ولی در عین حال در علوم پزشکی بسیار می تواند مفید واقع شود. امروزه دریافته اند که زهر عقرب دارای پروتئین هایی است که برای درمان بسیاری از بیماری ها می توان از آن استفاده کرد. از جمله بیماری آرتروز ، درد های مفاصل و حتی برای درمان بیماری سرطان استفاده می شود به طوری که دوره شیمی درمانی را بسیار کم کرده است‌.
  3. برای به دست آوردن زهر آن سختی بسیار زیادی باید متحمل شد و هر هزار عقرب معادل چند گرم زهر می دهد برای همین بسیار گران است.
  4. سودی که از تولید زهر عقرب مایع به دست می آید در مقایسه با شرایط سهل و آسان نگه داری از آن بسیار زیاد است
  5. با توجه به این که چند بازار برای خرید و فروش زهر عقرب شناخته شده است می توان گفت براحتی می توان زهر خالص را پیدا کرد. در دو شهر هرات و فروه در کشور عراق و شهر خوزستان در ایران تولید زهر عقرب بسیار پر رونق است.

شاخصه های بارز زهر عقرب پرورشی

برای پرورش عقرب باید آموزش‌های لازم را توسط افراد متبحر دید. برای وارد شدن به این شغل پر سود و پر درآمد ابتدا باید اقدام به تهیه عقرب کرد. میتوان با چند صد عقرب از جمله‌ عقرب های مولد شروع کرد. عقرب ها را گرفته وآنها را از طریق موارد آموزش دیده شستشو می دهيم و تمیز میکنیم و در محفظه ‌های شیشه‌ای که کامل امحفوظ است قرار می دهیم. با توجه به ریز جثه بودن این جانور ، می توان گفت که کژدم می تواند از هر سوراخ کوچک عبور کند.

محفظه نگهداری این جانور باید دارای تهویه مناسب باشد و با نور خاصی که درطول دوره کم و زیاد می‌ شود ، می ‌توان محیط طبیعی مشابه محل زندگی واقعی جانور برایش شبیه سازی کرد‌ . برلی این‌ که بتوان از زهر عقرب استفاده لازم را برد ، می‌ توان هنگام تغذیه عقرب از حشرات و کرم ها و سوسک ها و جانوران ریز استفاده کرد که، پروتئین ها و ویتامین های لازم را همراه دارند . به این ترتيب با نظارت بر روی تغذیه این جانور می توان مطمان بود خلوص زهر آن بهتر و کیفیت بالا تری را دارد.

از زهر عقرب پرورشی در درمان انواع از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های مرتبط با سرطان و، التهابات روده و، درد مفاصل و دیابت نوع یک و نوع ردو و همچنین بیماری‌های پوستی و بیماری مرتبط با لوپوس و آرتریت استفاده کرد.

عقرب پرورشی با توجه به اینکه سلامت عقرب و تغذیه و محل زندگی و بهداشت و تمیزی آن تحت کنترل است دارای کیفیت بالاتری در مقایسه با نوع وحشی خود دارد. برای تهیه زهر عقرب از هر صد و پنجاه هزار عقرب می توان معادل یک گرم و نیم سم به دست آورد که که هر گرم آن تا میلیارد ها تومان قابل معامله است. و تجارت بسیار پر سود را می توان از آن شاهد بود.

مشخصات قابل توجه زهر عقرب دوریه

مشخصات قابل توجه <a href=زهر عقرب دوریه” class=”img-responsive aligncenter”> عقرب دوریه یکی از سمی ترین عقرب هایی است، که در ایران یافت می شود. رنگ آن زرد متمایل به قهوه ای کمرنگ است و می توان گفت این نوع عقرب از نوع جانوران حفار در گونه خویش است ، که می تواند تا عمق ۴۰ سانتی متری را حفر کند. این جانور در مناطق گرمسیر و خشک نواحي جنوبی ایران یافت می شود. ظاهری بسیار ترسناک دارد و طول نوع بالغ آن به ده سانی متر می رسد. از حمله آن به موارد انسانی موارد زیادی یافت نشده است ، ولی بیشتر کودکان در خطر گزش این نوع عقرب هستند، و چند مورد مرگ ناشی از نیش آن دیده شده است.

زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه دارای نوعی اوره است که برای سنجش‌ عملکرد کلیه ها مورد استفاده قرار می گيرد. در آزمایش هایی که بر روی دو گونه موش انجام شده است با تزریق زهر عقرب دوریه زیرحد کشندگی بر روی یکی از این گروه موش ها مشاهده شده است که میزان عملکرد کلیه ها تحت ‌تأثیر قرار گرفته است. این امید وجود دارد که بتوان از زهر عقرب برای درمان بیماری های کلیه و دیالیز کردن انسان ها استفاده کرد. پروتئین هایی که در زهر این عقرب وجود دارند در مصرف پزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ ظاهری عقرب سفید و شفاف و بسیار رقیق است‌.

همه چیز درباره زهر عقرب سیاه

عقرب آندروکتوس کراسیکودا یا مرگ سیاه , یکی از گونه های اصیل عقرب در ایران است که به خاطر سازگاری با محیط در بیشتر نقاط ایران می توان آن را دید. ولی زادگاه اصلی این نوع عقرب در استان خوزستان و در دشت های کویر لوت است. آن چه باعث شده است زهر این نوع عقرب با گونه های دیگر جانوری از نسل خود متفاوت باشد ترکیبات زهر این کژدم است. زهر عقرب سیاه یا آندروکتوس کراسیکودا دارای ترکیبات توکسین و نئوروتوکسیک و کاردیوتوکسیک است و در مواردی دیده شده است که در آن میوتوکسیک وجو داشته.

زهر عقرب سیاه یا آندروکتوس کراسیکودا دارای ترکیبات ویژه‌ای است که در علم پزشکی ثابت شده است برای درمان بسیاری از بیماری‌ها می توان از آن استفاده کرد. از جمله بیماری هایی که با دردهای عضلانی یا التهاب استخوانی مرتبط است. همچنین برای درمان بسیاری از بیماری‌های سرطانی و به نوعی جایگزینی برای شیمی درمانی از سم این نوع کژدم استفاده می کنند.

عقرب سیاه با رنگ قهوه‌ای متمایل به سیاه خود در شب به شکار می پردازد و شکار خود را ازبین حشرات و آب زیان کوچک مثل قورباغه و مارمولک انتخاب می کند. این جانور قادر به جویدن نیست بنابراین با آرواره هایی که دارد شکار خود را قطعه قطعه کرده سپس با استفاده از پرزهای که در دهان دارد آن را به صورت مایع در آورده و سپس شروع به خوردن طعمه خویش می کند. گاه خوردن شکار توسط عقرب بیست و چهار ساعت به طول می انجامد.

زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا بسیار دردناک است و محل گزش قرمز رنگ و متورم میشود و درد طاقت فرسایی را به قربانی خود تحمیل می کند. موارد نادری از مرگ دیده شده است ولی درد ناشی از گزش بسیار آزار دهنده است و در صورت رسیدگی نکردن این امکان وجود دارد که منجر به سکته قلبی شود‌.

صادرات انواع زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

صادرات انواع زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی زهر عقرب به عنوان گران قیمت ترین مایع روی کره زمین شناخته شده است‌. این امر به خاطر ارزشمند بودن این مایع و به خاطر شرایط سختی است که برای عمل آوری آن باید متحمل شد. بهای گزاف این کالا را باید به خاطر این شرایط دانست. در این ميان ایران مقام اول صادرات انواع پادزهر عقرب به خصوص عقرب آندروکتوس کراسیکودا یا عقرب سیاه را دارد. می توان گفت استان خوزستان در ایران و استان هرات و فروه در افغانستان رتبه نخست را در تولید زهر عقرب و صادرات زهر عقرب دارند. با توجه به ارزشمند بودن این مایع در علوم پزشکی و خواصی که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها دارد می توان بیان کرد که صادرات رو به رشدی را در این صنعت شاهد خواهیم بود.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید