مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده زهر عقرب زرد کوچک

انچه در این مقاله خواهید خواند...

اطلاعات مختصری در مورد زهر عقرب تلخمزیت های خاص زهر عقرب مایعبارز ترین ویژگی زهر عقرب زرد دوریهاز خصوصیات زهر عقرب پرورشی چه می دانید؟نکات مهم در انتخاب زهر عقرب گاردیوممختصری درباره فرآیند تولید زهر عقربصادرات انواع زهر عقرب زرد کوچک

زهر عقرب زرد کوچک بی رنگ و شفاف است که خاصیت قلیایی و خنثی دارد و قیمت این زهر بسیار گران است. همچنین برای تهیه زهر عقرب مایع از روش تحریک الکتریکی غده سمی نیز استفاده میکنند و برای اینکار عقرب زنده را با دو پنس مناسب از ناحیه سر و دم عقرب مهار و نیش عقرب را وارد ظرف شیشه ای می کنند دو سر دستگاه الکتروشوک را برای لحظه ای در طرفین غده سمی عقرب قرار می دهند و در اثر عمل انقباض عضالت وابسته، سم عقرب البته خالص داخل ظرف پاشیده می شود.

پخش کننده زهر عقرب زرد کوچک

اطلاعات مختصری در مورد زهر عقرب تلخ

اطلاعات مختصری در مورد زهر عقرب تلخ زهر اکثر کژدم‌ها و یا همان عقرب ها سمی بوده و باعث نابودی گلبول‌های قرمز خون می‌شود حدود ۱۸ ماه طول میکشد تا عقرب به سنی برسد که قابلیت سم گیری را داشته باشد و باید پس از ۱۸ ما سم گیری را شروع کرد. از هر ۱۵۰ هزار عدد عقرب به طور میانگین ۲۵ گرم سم خشک عقرب تولید میگردد، که قیمت هر گرم آن در بازارهای جهانی ۷۰ میلیون تومان میباشد و هر نوع زهر عقرب بسیار گرانبهاست.

همچنین از پرورش عقرب و سم گیری ۱۵۰ هزار عقرب میتوان ۱.۷ میلیارد تومان فروش داشت و بیشتر کسب درآمدزایی از زهرعقرب است. زهر عقرب پرورشی داروی اثربخشی در زمینه پزشکی و درمان بیماری ها به شمار می رود و بسیار موئر است به همین دلیل تولید و فروش زهر عقرب به روش مناسبی برای تولید ثروت و کسب درآمد برای برخی افراد تبدیل شده است با توجه خواص سم عقربها هر گالن زهر عقرب ۳۹ میلیون دلار قیمت دارد و از این روی زهر عقرب در زمره گرانترین مایعات دنیا قرار می گیرد و بسیار نایاب است.

زهر عقرب زرد دوریه به وسیله تحریک الکتریکی تهیه شده و کیفیت آن با الکتروفورز پروتئین تأیید میشود. پپتیدهای زهرعقرب در عقرب ایرانی طی دو مرحله، ابتدا با روش کروماتوگرافی ژل فیلتراسیون و سپس با روش کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا در فاز معکوس جدا میشود سپس فعالیت ضد باکتری پپتیدها با روش مورد بررسی قرار میگیرد دیسک دیفیوژن بر روی باکتری ۲۷۸۵۳ نتایج با دیسک سفتریاکسون به عنوان کنترل مثبت مقایسه شدند

مزیت های خاص زهر عقرب مایع

زهر عقرب گاردیوم زهر عقرب دوریه یا همان زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه یکی زهر های خطرناک و اسیب پذیر است که این عقرب از انواع دیگر عقرب ها بسیار خطرناک و سمی است ، عقرب دوریه بیشتر در مناطق ایران است و سالانه گزارشات متعددی از عقرب گزیدگی را شاهد هستیم.

ادنتوبوتوس دوریه عقرب حفاری است که قادر است حفراتی تا عمق 40 سانتی متر در زمین را حفر کند این عقرب در تقسیم بندی اندازه، کوچک تا متوسط طبقه بندی می شود. طول عقرب بالغ 60تا 75 میلی متر است و در سن های بالاتر از 10 سانتر متر هم می رسد این عقرب یکی از خطرناک ترین عقرب ها می باشد که با نیش این عقرب قادر است یه فرد را بکشد.

شاید برای شما این سوال به وجود آید که اصلا زهر عقرب تلخ چه ویژگی هایی دارد و اصلا برای درمان انسان ها مفید است یا خیر و یا حتی چگونه باید آن را شناسایی کنیم باید بگویم که زهر عقرب تلخ دارای ویژگی های خاص و متعددی میباشد خواص دارویی نیز دارد و برای کسایی که از بیماری ها و یا درد های کاذب رنج میبرند این زهر بسیار مفید است البته این زهر را میتواند از همه جای جهان بدست اورد چرا که رایج است و میتوان به صورت اینترنتی و غیر حضوری و یا حضوری خریداری کرد.

بارز ترین ویژگی زهر عقرب زرد دوریه

بارز ترین ویژگی زهر عقرب زرد دوریه سم عقرب به عنوان مسکن دردبه کار میرود و بر اساس مطالعه ای که در سایت ها و رسانه ها منتشر شده در سال ۲۰۱۳ که در مورد سم عقرب هاست مشخص شد که میتوان از سم عقرب به عنوان یک مسکن در بدن انسان استفاده کرد.

1_سم عقرب برای جلوگیری ازشکست پیوندسیاهرگی است که در سم عقرب سمی به نام مارگوتوکسین وجود دارد سم عقرب مارگاروکسین می تواند برای جلوگیری از شکست در روند پیوند سیاهرگ به تیم پزشکی کمک کند.

2_سم عقرب ، دارویی برای آرتروز روماتیس هم به کار میرود که بسیار مفید است سم عقرب در درمان بیماری آرتروز رماتیسمیبا سرطان استخوان کار می کند. بنابراین بیماری آرتروز روماتیسمی می تواند به طور طبیعی به وسیله ی سم عقرب بهبود یابد.

3_سم عقرب دارویی برای درمان لوپوس است بیماری مرتبط با پادتن هاست پادتن ها باید با بیماری های خارجی حمله کنند و درنتیجه بدن سالم بماند، با این حال در بیماران لوپوس، پادتن ها به خود حمله می کنند، این خطا به برخی از اشکال عضو لوپوس حمله می کند برای درمان آن، معمولا بیماران باید به طور منظم دارو استفاده کنند و کمی با یک پزشک کنترل می شود با این حال، امروزه سم عقرب نیز می تواند به عنوان یک دارو لوپوس مورد استفاده قرار گیرد که بسیار این دارو در درمان بیماری ها موثر میباشد.

4_همچنین سم عقرب برای جلوگیری ازشکست بای پس قلبی نیز مصرف میشود که مقصود از بای پس قلبی، عمل جراحی برای افزایش جریان خون به قلب می باشد که محققان انگلستان تحقیق کردند که سم عقرب می تواند از شکست بای پس قلبی نیز جلوگیری کند زیرا در انجام بای پس قلبی ممکن است شکست رخ بدهد.

از خصوصیات زهر عقرب پرورشی چه می دانید؟

راهنمای خرید زهر عقرب ایران تنها کشوری است که تولید کننده آنتی سرم عقرب زدگی خاورمیانه است البته یک سایت تحقیقاتی در کشور عربستان در این زمینه فعالیت می کند. آنتی سرم عقرب زدگی که در ایران تولید می شود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

آنتی سرم ایران گرانترین آنتی سرم عقرب زدگی است و این یک نوع درآمدزایی از زهر عقرب است و حتی میتوان از روغن عقرب هم استفاده های بهینه ای داشت همچنین خرید زهر عقرب بسیار گران است ولی به ما در انواع بیماری ها کمک میکنید تا بهبود یابد.

عقرب های ایرانی انواع متنوعی دارند که در اندازه های کوچک و بزرگ موجود هستند خطرناک ترین نوع عقرب ها در ایران زندگی میکنند و مرکز پرورش عقرب ایران را میتوان استان خوزستان دانست چرا که این استان به دلیل اب و هوا بیشترین و خطرناک ترین نوع زهر عقرب گرمی را در خود جای داده است این جانور بیابانی سم بسیار مهلک و کشنده ای قسمت انتهای بدن یعنی دم خود دارد،

که سوای خطرات جانی و مرگبار، در صورت استفاده درست از سم عقرب، میتوان جان بسیاری از آدم ها رو هم نجات داد و البته ناگفته نماند که برای خرید این زهر باید از یک کار بلد خریداری کرد و اون ب ما کمک کند که چگونه این زهر را استفاده کنیم. بازار فروش زهر عقرب آزمایشگاهی بسیار پر رونق بوده چرا که این محصول دارای ارزش ها و خاصیت های فراوانی است

کشور ایران یکی از صادر کنندهای زهر عقرب به جهان است چرا که ایران داری عقرب های فراوان و خطرناک است و زهر این عقرب ها به کشورهای دیگر نیز صادر میشود. زهر عقرب علاوه بر اینکه بسیار گران قیمت است خاصیت دارویی نیز دارد به همین دلیل است که این زهر در کشور ها صادر میشود

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب گاردیوم

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب گاردیوم زهر عقرب پرزدار یکی از زهرهای خطرناک در کشور لست که این زهر برای تهیه زهر عقرب خالص از روش تحریک الکتریکی غده سمی نیز استفاده میکنند و برای اینکار عقرب زنده را با دو پنس مناسب از ناحیه سر و دم عقرب مهار و نیش عقرب را وارد ظرف شیشه ای می کنند دو سر دستگاه الکتروشوک را برای لحظه ای در طرفین غده سمی عقرب قرار می دهند و در اثر عمل انقباض عضالت وابسته، سم عقرب البته خالص داخل ظرف پاشیده می شود.

برای تولید زهر عقرب از عناصری مانند کربن، ئیدروژن، ازت و گوگرد تشکیل شده‌است اسفاده میکنیم که سم شامل پروتئین‌های مختلفی از قبیل توکسین و آنزیم می‌شود. زهر اکثر کژدم‌های سمی باعث نابودی گلبول‌های قرمز خون می‌شود حدود ۱۸ ماه طول میکشد تا عقرب به سنی برسد که قابلیت سم گیری را داشته باشد.

از هر ۱۵۰ هزار عدد عقرب به طور میانگین ۲۵ گرم سم خشک عقرب تولید میگردد، که قیمت هر گرم آن در بازارهای جهانی ۷۰ میلیون تومان میباشد. بعبارتی از پرورش عقرب و سم گیری ۱۵۰ هزار عقرب میتوان ۱.۷ میلیارد تومان فروش داشت و ره کسب درآمدزایی از زهرعقرب است.

پروتئینی که در سم عقرب پیدا می‌شود را برای افرادی که از ورم مفاصل رنج می‌برند استفاده می‌کنند و زهر عقرب زرد خواص دارویی نیز دارد از طرف دیگر از این پروتئین در درمان فلج چندگانه و عارضه‌های روده‌ای نیز استفاده می‌شود تا با قیمت بیش از ده میلیون دلاری خود برای هر لیتر لقب گرانترین مایع دنیا را به خود اختصاص دهد سپس بیماران با هزینه کردن میتوانند از بیماری هایی ک رنج میبرند اسوده شوند

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

پرورش دهندگان عقرب باید با ویژگیهای زیستی و رفتاری این جانور به خوبی آشنا باشند تا بتوانند از این جانور بهرمندی مناسب داشته باشند در ضمن تا میتوانند کمترین میزان آسیب را به عقرب ها وارد کنند.

همچنین برای زهرگیری از عقرب امکانات، تکنولوژی و افراد متخصص نیاز است چون میزان سم این موجودات بسیار کم است و بر اساس گزارش در گونه های ایرانی شایع در کشور به طور متوسط از هر نمونه کژدم 1 تا 2 صدم میلی گرم زهر خشک با روش الکتروشوک بدست میاید.

زهر عقرب داروی اثربخشی در زمینه پزشکی و درمان بیماری ها به شمار می رود به همین دلیل تولید و فروش زهر عقرب به روش مناسبی برای تولید ثروت و کسب درآمد برای برخی افراد تبدیل شده است با توجه خواص سم عقربها هر گالن زهر عقرب ۳۹ میلیون دلار قیمت دارد و از این روی زهر عقرب در زمره گرانترین مایعات دنیا قرار می گیرد.

زهر عقرب تلخ برای درمان بیماری های اتوایمیون (بیماری هایی که ناشی از کارکرد نادرست سیستم ایمنی بدن است) نظیر ام اس، لوپوس، بیماری کورن، پسوروزیازیس و روماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید)، کولیت زخم‌دار، بیماری التهاب روده بزرگ، سیروز صفراوی، دیابت نوع ۱ و ۲ و بعضی دیگر مورد توجه قرار گرفته است.

همچنین از سم عقرب میتوان بر علیه انواع تومورهای بدخیم، سرطان بافت هم بند، تومورهای مغزی و نخاعی، سرطان پستان و همچنین در تشخیص سرطان های ریه، پوست، مری، گردن رحم و کولون استفاده نمود کاربرد دیگر آن در پزشکی در اختلالات انعقادی، پرفشاری خون، بیماری های عروقی مغزی و به عنوان آنتی بیوتیک بر علیه قارچ ها، باکتری ها، انگل ها و ویروس ها است

صادرات انواع زهر عقرب زرد کوچک

صادرات انواع زهر عقرب زرد کوچک ترشحات اولیه زهرعقرب دم سیاه بسیار زلال و شفاف است ولی بتدریج کدر و چسبناک می شود در این حالت زهرعقرب با مخاط مخلوط شده است مقدار ولتاژ و فرکانس برای تحریک الکتریکی بسته به نوع عقرب نیاز است.

گروه اقتصادی خبر دادند که صادرات زهر کژدم یا همان عقرب از افغانستان به آمریکا بازتاب گسترده ای داشت. گفته می شود یک پرورشگاه عقرب و مار در هرات، قرار است ۵۰۰ گرم سم را به خارج از کشور صادر کند که درآمد بالایی را هم به همراه دارد و هر گرم سم عقرب 10 هزار دلار خرید و فروش می شود امروز پخش زهر عقرب دم سیاه و زهر مار در کشور ها بسیار رایج و پر خطر بوده.

این سوال برای همه به وجود می آید که مگر می شود از زهر عقرب استفاده کرد و از آن سود برد باید بگوییم که بله حال از قدمت این محصول پر خاصیت و با ارزش می گوییم. سال ها از زمان مصری ها میگذرد و کمتر از یک دهه می شود که دانشمندان متوجه خواص زهر عقرب وهمچنین قیمت زهر عقرب شده اند آنها کشف کرده اند که در میان زهر عقرب پروتئینی به اسم پپتید وجود دارد که دارای ساختاری پیچیده است و بسیار مفید است

هر یک از گونه های عقرب دارای ساختار پروتئینی مخصوص خود هستند و این بدان معنی است که ۱۵۰۰ نوع مختلف از این پروتئین در بدن عقرب ها وجود دارد و تا به امروز تنها نیمی از آن پروتیین هادر بدن عقرب ها بررسی شده است و با ازمایش های متنوع به نتیجه رسیده اند. این پروتئین ها در بدن عقرب ها عامل اصلی صدمه وارد کردن به سلول ها می باشند و می توانند باعث از بین رفتن یا فلج کردن آنها نیز شوند.

بعضی افراد مشکل دسترسی به زهر عقرب دارند و یا نمی دانند که زهر عقرب را باید از کجا خریداری کنند، این روز ها با مراجعه غیر حضوری و از طریق سایت های فروش این مشکل شما حل شده است و به راحتی می توانید بدون صرف وقت و هزینه های دیگر زهر مورد نظر خود را خریداری کنید البته ناگفته نماند که امروزه شیو کرونا بسیار زیاده شده و رفتن به فروشگاه ها کاملا خطرناک است و برای خریداری بهترین راه حل خرید اینترنتی است. صادرات زهر عقرب از طریق این مجموعه امکان پذیر است.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید