مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زهر عقرب گاردیوم 20 سی سی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

بررسی تاثیر زهر عقرب گاردیوممراکز توزیع زهر عقرب گاردیوم 20 سی سی

گاردیوم یکی از انواع عقرب های موجود در ایران بوده و از خطرناک ترین انواع عقرب می باشد که بیشتر در استان های جنوبی از جمله خوزستان و هرمزگان وجود دارد. بیشتر عقرب گزیدگی با این نوع عقرب، در ایران مربوط به این ناحیه می باشد. سم عقرب ها برخلاف خاصیت کشندگی و خطرناک که دارند برای مقاصد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از مراکز عرضه زهر عقرب گاردیوم به نیازمندان به این زهر می باشد و قیمت آن با توجه به کیفیت و خلوص آن بسیار مناسب و منصفانه است.

قیمت <a href=زهر عقرب گاردیوم 20 سی سی” class=”img-responsive aligncenter”>

بررسی تاثیر زهر عقرب گاردیوم

بررسی تاثیر زهر عقرب گاردیوم عقرب که نام دیگران آن کژدم می باشد، جزو گروه بندپایان بوده و هشت پا دارد و دارای نیش زهرآگین و کشنده می باشد. زهر عقرب در نوک دم او قرار دارد و معمولاً در هنگام شب به فعالیت زیستی و شکار می‌پردازند و به هنگام روز در زیر سنگ و چاله هایی در زیر زمین مخفی می شوند.سم این عقرب ،می تواند به راحتی یک انسان بالغ را از پای درآورد.

تاثیر زهر عقرب گاردیوم بسیار سریع بوده و باعث از بین رفتن گلبول های قرمز و در نهایت مرگ می شود و در صورت گزش با این عقرب فرد ۵ دقیقه فرصت دارد تا سرم ضد سم عقرب تزریق کند.زهر عقرب گاردیوم باعث انقباض عضلات می شود و در نهایت باعث فلجی و مرگ می گردد. این زهر، حاوی سینو توکسیک می باشد که باعث ایجاد نکروز و سیاه شدگی پوست در فرد مصدوم می شود.

محل گزش این عقرب شبیه سوختگی درجه ۳ می باشد. سم این عقرب همچنین حاوی نئورو توکسیک، کاردیوتوکسیک و هموتوکسیک می باشد.

با وجود خطراتی که این عقرب دارد، امروزه این عقرب را برای گرفتن سم آن پرورش می دهند. زهر عقرب برای تولید پادزهر استفاده شده و گاهی نیز برای مقاصد درمانی از آن استفاده می شود و یا برخی مواد منحصر به فرد موجود در سم آن برای مقاصد گوناگون استخراج می شود.

از مهمترین کاربردهای سرم عقرب برای تولید مسکن درد، جلوگیری شکست پیوند سیاهرگی، دارویی برای آرتروز روماتیسمی، درمانی برای لوپوس و جلوگیری از شکست بای پس قلبی می باشد.

مراکز توزیع زهر عقرب گاردیوم 20 سی سی

مراکز توزیع زهر عقرب گاردیوم 20 سی سی عقرب گاردیوم بیشتر در حوالی استان خوزستان زندگی می کند و سمی ترین عقرب جهان می باشد. عقرب نر گاردیوم به رنگ طوسی متمایل به کرم و عقرب ماده آن به رنگ کرم متمایل به قهوه‌ای می‌باشد.

این مجموعه یکی از مراکز توزیع زهر عقرب گاردیوم به مشتریان و خریداران عزیز می باشد. زهر عقرب عرضه شده در این مجموعه خالص و با کیفیت بوده با قیمت مناسب عرضه می شود.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید