مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده زهر عقرب سیاه صادراتی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

از خصوصیات زهر عقرب امپراطور چه می دانید؟آشنایی مختصر با زهر عقرب خالصپخش کنندگان زهر عقرب سیاه صادراتی

امروزه در کشور ما ایران یکی دیگر از راه های منبع در آمد زهر عقرب سیاه صادراتی می باشد درست است که کشور ما در این زمینه رقبای زیادی دارد ولی سالانه از همین را ارز زیادی را وارد کشور می کند این محصول به خاطر کمیاب بودن دارای ارزش زیادی می باشد.

امروزه افراد زیادی به این کار رو آورده اند ولی خرید این نوع زهر از افراد عادی غیر مجاز می باشد باید افرادی که در این زمینه تخصص دارند به پرورش عقرب سیاه و یا هر گونه دیگر آن بپردازند زهر عقرب خالص را نیز می توانیم مثل سایر محصولات به صورت حضوری و یا غیر حضوری به صورت اینترنتی از مکان های معتبر خریداری کنیم.

خرید عمده زهر عقرب سیاه صادراتی

از خصوصیات زهر عقرب امپراطور چه می دانید؟

از خصوصیات زهر عقرب امپراطور چه می دانید؟ عقرب ها روز به روز دارای طرفداران زیادی می باشند در این میان عقرب امپراطور جذابیت دیگری دارد عقرب امراطور آرام تر از سایر عقرب ها می باشد چون روش نگه داری عقرب امپراطور ساده می باشد یکی از مزیت های این عقرب نگهداری آن شده است.

زهر عقرب امپراطور مانند نیش یک زنبور عسل است فقط ممکن است در بعضی از افراد ایجاد حساسیت کند عقرب امپراطور عقرب بزرگی است که حدود 6 انچ طول دارد رنگ این عقرب سیاه است که دارای دو شاخک چنگکی می باشد وقتی در دست انسان قرار می گیرد با چنگک هایش گاز می گیرد به همین خاطر هنگام جابجایی این عقرب بهتر است از پنس استفاده کنند.

این عقرب در محیط گرم و مرطوب زندگی می کند محیط نگه داری این عقرب باید دارای رطوبت زیاد باشد زهر عقرب امپراطور یکی از زهرهای کمیاب می باشد از خصوصیات این زهر در علم پزشکی برای :1- برای بیماری های مختلف مثل آلزایمر و ام اس و همچنین روماتیسم استفاده می شود .

2- برای کشاورزان یک آفت کش قوی از آن درست می شود.

3- در تولید دارو های کمیاب و گران بها از آن استفاده می شود .

زهر عقرب امپراطور بیشتر به صورت مایع یا به طور ساده تر بگوییم به صورت خالص می باشد این زهر مایع بی رنگ و بی بو و شفافی است و شرشار از پرتئین می باشد این زهر را در بسته بندی های کوچک پلمپ و استاندارد تولید می کنند.

چون دارای استفاده های خاص می باشد از ارزش مادی زیادی برخوردار است زهر این نوع عقرب چون برای بیماری های حساس استفاده می شود باید از مراکز مطمئن خریداری شود تا ناخالصی نداشته باشد که بعدا دچار عوارض جبران ناپذیری در علم پزشکی نشوند.

آشنایی مختصر با زهر عقرب خالص

آشنایی مختصر با زهر عقرب خالص در بعضی از موارد زهر عقرب مخصوصا زهر عقرب امپراطور را به صورت مایع می گیرند زهری که به صورت مایع گرفته شود خالص می باشد و از هر ناخالصی به درو است که به آ« زهر عقرب خالص می گویند .

ولی در بعضی مواقع دیگر بند آخر دم عقرب را جدا می کنند و سپس آن را به صورت پودر در می آورند این پودر را درمایعی قرار می هند تا عصاره ی زهر را بگیرند ولی هنگامی که می خواهند آن را در علم پزشکی به کار برند باید خالص شود برای بیماری های حساس باید آن را خالص کنند در این صورت آن را در آزمایشگاه ها با عملیات خاصی که بر روی آن انجام می شود آن را به صورت خالص در می آورند که به آن زهر عقرب خالص می گویند که دارای ارزش بالایی است .

پخش کنندگان زهر عقرب سیاه صادراتی

پخش کنندگان زهر عقرب سیاه صادراتی زهر عقرب برای ایمنی بدن در برابر خیلی از بیماری ها مفید می باشد هر چند عقرب دارای ظاهری ترسناک می باشد ولی بسیار مفید می باشد فروش زهر عقرب در داخل و خارج از کشور بسیار رواج دارد در کشور های گرمسیری که در آن عقرب به صورت فراوان یافت می شود تولید زهر عقرب نیز زیاد می باشد .

زهر عقرب سیاه خطرناک است ولی افراد با تخصص و با تجربه این زهر را گرفته امروزه از زهر گرفته شده در علم پزشکی از آن برای درمان خیلی از بیماری ها به ویژه رماتیسم و انواع سرطان ها و همچنین بهترین مسکن برای درد استفاده می کنند چون این محصول دارای ارزش مادی زیادی است باعث شده که جنبه تجاری به خودش بگیرد و به عنوان محصولات صادراتی به دیگر کشور ها صادر شود .

موسسات آموزشی بسیاری در اکثر شهرها وجود دارد که افراد پس از یادگیری می توانند به پرورش عقرب بپردازند چون زهر عقرب کشنده نیز است باید افرادی که مشغول پرورش عقرب هستند دارای تجربه کافی باشند علاوه بر ایران پخش زهر عقرب در کشور های دیگر جنبه صارداتی به خود گرفته است.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید