مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت عرضه زهر عقرب زرد کوچک

انچه در این مقاله خواهید خواند...

زهر عقرب سرشار از فواید می باشدبررسی خصوصیات زهر عقرب خالصفروشندگان عمده زهر عقرب زرد کوچک

عقرب ها گونه ای از بند پایان هستند که در مناطق گرم زندگی می کنند و در هنگام شب فعالیت دارند. عقرب ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها عقرب زرد کوچک است که زهر آن بسیار سمی بوده و افراد به نگهداری و فروش آن فعالیت می کنند. شرکت عرضه زهر عقرب زرد کوچک با نگهداری و پرورش این عقرب زهر آن را گرفته و با آزمایش روی موش ها و تاثیر پذیر بودن در بازار عرضه می کند

شرکت عرضه <a href=زهر عقرب زرد کوچک” class=”img-responsive aligncenter”>

زهر عقرب سرشار از فواید می باشد

زهر عقرب سرشار از فواید می باشد زهر عقرب در هنگام گزیدن و وارد شدن آن به بدن افراد بسیار خطر ناک و کشنده می باشد، اما این زهر دارای فواید فراوانی می باشد که در این جا به فواید آن اشاره می شود.

عقرب زمانی که احساس خطر کند فرار می کند ولی اگر راه فراری نداشته باشد با پرتاب زهر که در دم خود دارد از خود دفاع می کند. این زهر به دلیل پروتئینی که دارد در درمان انواع بیماری در پزشکی از آن استفاده می شود و به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.


زهر عقرب اصل دارای فواید زیادی می باشد که همین امر سبب شده از قیمت بسیار زیادی برخوردار باشد و افراد زیادی به پرورش و فروش این عقرب و زهر آن بپردازند. از جمله فواید این زهر می توان به درمان تومور های مغزی، درمان انواع سرطان ها، درمان بیماری های کبدی درمان آرتریت و ….. نام برد.

از دیگر فواید این زهر می توان به مسکن بدن و درمان آرتروز روماتیسمی، در جراحی قلب و در کشاورزی و پاد زهر نیز نام برد. در کشاورزی برای افت کشی محصولات از این زهر قوی استفاده می شود که کشاورزان با استفاده از مقدار کمی از این زهر نتیجه مطلوبی را مشاهده خواهند کرد.

بررسی خصوصیات زهر عقرب خالص

بررسی خصوصیات زهر عقرب خالص زهر عقرب 100% طبیعی در آزمایشگاها توسط افراد به وسیله گرفتن عقرب و گذاشتن سر آن در شیشه گرفته می شود که در مرحله اول زهر به صورت آبکی می باشد و بعد به صورت غلیظ و به رنگ زرد می شود.

ابتدا در آزمایشگاه زهر عقرب را جداسازی می کنند و بعد از جداسازی آن سمی ترین زهر را نیز جدا سازی و به وسیله الکتروفورز میزان خالصی آن نیز به دست می آید.

زهر عقرب دارای پروتیبن می باشد که بعد از جداسازی و آزمایش آن هر کدام از سم های جدا شده از زهر را بز روی موش آزمایش. می کنند تا تاثیر هر کدام را روی موش ببینند.

زهر عقرب از ترکیبات بیولوژیکی زیادی تشکیل شده است که یکی از مهم ترین آن توکسین ها می باشد، که روی بدن حشرات تاثیر می گذارد.

سم عقرب که در ابتدا به نام مزوبوتوس اپیوس نام دارد به وسیله کروماتوگرافی ژل فیلتراسیون در تعادل با بافر استات آمونیوم جدا می شود، و بعد از این با وسیله کروماتوگرافی سمی ترین زهر جدا می شود و در آخر خلوص آن را تعیین می کنند.

در این آزمایشات سه توکسین خالص به دست می آید که یکی از آن بیشترین تاثیر را روی موش می گذارد. و از این سه توکسین می توان در تحقیقاتی ازمایشگاهی مثل آنتی سرم و….. استفاده کرد.

فروشندگان عمده زهر عقرب زرد کوچک

فروشندگان عمده زهر عقرب زرد کوچک عقرب زرد کوچک که به نام همی سکورپیوس نیز از آن یاد می شود بسیار کوچک می باشد و در نواحی جنوب غرب ایران زندگی می کنند.

زهر عقرب به دلیل خاصیت درمانی که دارد مورد توجه زیادی قرار گرفته و از گران ترین زهر ها به حساب می آید. فروشندگان این زهر به صورت عمده با قیمت مناسب آن را به فروش می رسانند.

این فروشندگان زهر عقرب بچه را به صورت گرمی در ظرف مخصوصی به فروش می رسانند که از سود قابل توجهی نیز بهره مند می شوند.

خریداران برای خرید بی واسطه و دسترسی آسان از این فروشندگان می توانند به صورت اینترنتی نسبت به خرید خود اقدام کنند و از سود زیادی برخوردار شوند.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید