مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده زهر عقرب زرد گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

خصوصیات زهر عقرب زردمرجع پخش زهر عقرب زرد گرمی

زهر عقرب زرد گرمی به فروش می رسد بسیار سمی و کشنده می باشد.این عقرب ها در بیابان ها و کویر ها زندگی میکنند.آن ها در طول روز در گوشه ای ساکت می مانند و شب هنگام شروع به گشتن و شکار کردن می پردازند ارائه کننده زهر عقرب زرد این زهر را به صورت گرمی در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد. برای بدست آوردن اطلاعات کافی در مورد آن ها بهتر است به سایت های اینترنتی رجوع شود

ارائه کننده زهر عقرب زرد گرمی

خصوصیات زهر عقرب زرد

خصوصیات زهر عقرب زرد عقرب های زرد کشنده هستند و زهر آن که در انتهای دم او قرار دارد خصوصیات زهر عقرب بی شمار است و از این زهر برای درمان انواع سرطان ها استفاده میشود. تاثیر زهر عقرب زرد بر‌بیماری مثل سرطان بی نظیر است طوری که این زهر را به گرانترین روش درمان تبدیل کرده است در صنعت دارو سازی از آن استفاده می شود.

در کشور های خارجی زهر عقرب زرد میلیون ها دلار ارزش دارد. امروزه بخاطر این ویژگی در عقرب ها اکثر مردم به پرورش این عقرب خطرناک روی آورده اند و به فکر صادرات این محصول به عنوان‌ پادزهر بیماری ها پرداخته اند. عقرب ها دارای پوست بدن فوق العاده ضخیمی هستند که در دمای بالا مقاوم است و در برابر حرارت نیز تاب می آورد.

زهر عقرب شفاف و بی رنگ است و توسط ماهران این کار از دمشان استخراج می گردد و آن را به صورت گرمی به بازار فروش، عرضه می کنند این سم ها در دو نوع پوردی و مایع تولید می گردند.

مرجع پخش زهر عقرب زرد گرمی

مرجع <a href=پخش زهر عقرب زرد گرمی” class=”img-responsive aligncenter”> پخش زهر عقرب زرد در ایران از طریق سایت های مجاری انجام‌می شود و تولبد کنندگان این زهر ها که در پرورش گاه های عقرب هستند آن را به صورت گرمی پخش می کنند.قیمت زهر عقرب بسیار بالاست طوری که این زهر درمانگر را به صورت گرمی به فروش می رسانند و آن را برای استفاده به کشور های خارجی صادر می کننند البته کشور های مجاور نیز به تولید این زهر از بدن عقرب ها پرداخته اند ولی چون تجمع این عقرب ها در کشور ما بسیار است زهر عقرب زرد ایرانی از اهمیت بالایی در جهان برخوردار است.

پرورش دهندگان این عقرب ها با مهارت بالا ،زهر ها را از بدن این موجودات می گیرند و در سایت های اینترنتی در معرض دید کاربران قرار داده که برای خرید مستقیم و بدون واسطه می توان از طریق همین سایت ها اقدام کرد. همچنین برای صادر کردن آن به کشور های دیگر نیز همین سایت ها به عنوان پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و مصرف کننده ها عمل می کند و می توان با حذف واسطه ها خرید آسان و راحتی را تجربه کردو کالا را درب منزل تحویل گرفت.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید