مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

انچه در این مقاله خواهید خواند...

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب سیاهاطلاعاتی درباره زهر عقرب پرورشیمزیت های زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا دوریهپخش کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

در سالهای اخیر و کشف و فواید زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا، تجارت عقرب و زهر آن به یکی از پردرآمدترین منابع تبدیل شده است.ایران نیز به علت زیستگاه عقربها مکان مناسبی برای پرورش انواع عقرب میباشد یکی از این نوع عقربهای پرورشی عقرب سیاه میباشد که نام علمی آن آندروکتوس کراسیکوداست که البته در دو رنگ سیاه و قهوه ای سوخته در طبیعت موجود میباشند .

عقرب سیاه پراکندگی زیادی در ایران دارد و به علت تهاجمی بودن آن گزش آنها بسیار شایع است به همین علت زهر این نوع عقرب در ساختن پادزهر بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

یکی از بهترین پادزهرها در ایران ساخته میشود و زهر عقرب سیاه بهترین نوع برای ساختن سرم میباشد قیمت هر گرم زهر عقرب بنا بر نحوه ماندگاری و نگهداری ان متفاوت است زهر عقرب خشک گرانترین نوع زهر میباشد و قیمت هر گرم آن ۷۰تا۸۰میلیون تومان قیمت گزاری شده است ولی سم عقرب مایع و فریز شده از قیمت کمتری برخوردارهستن خصوصا که نگهداری از سم فریز شده و مایع دشوار است و ماندگاری کمتری را داراست.

قیمت انواع زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب سیاه

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب سیاه

عقرب سیاه یا عقرب آندروکتوس کراسیکودا یکی از هجومی ترین عقرب های موجود در ایران میباشد که زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا بسیار دردناک بوده واز انواع خطرناک آن است و عوارض دردناکی را در بدن به جا میگذارد.

زهر عقرب سیاه شفاف و بدون بو میباشد و صرفا نیم ساعت پس از زهر گیری خالص میماند و سپس کدر شده و آنزیمهای خودرا از دست میدهد دمای محیط که سم عقرب در آن گرفته میشود و همچنین دمای نگهداری زهر بسیار بااهمیت است زهر عقرب مایع صرفا چندقیقه بعد از گرفتن خاصیت خود را ازدست میدهد به همین علت زهر بلافاصله فریز میشود ولی فریز شده آن نیز قابلیت فساد را داشته به همین علت توسط دستگاههایی خاص خشک میشود.

دمای که سم گیری در آن انجام میشود باید ۴درجه باشد و همچنین دمای فریز زهر مایع باید منفی ۶۰درجه نگهداری شود ولی در صورتی که زهر خشک شده باشد ماندگاری طولانی داشته و تا دوسال در دمای منفی۴درجه قابلیت نگهداری دارد.

و از نکات دیگر نحوه سم گیری زهرعقرب سیاه است که به دو شیوه گرفته میشود یا با کوتاه کردن انتهای دم عقرب و با شک الکتریکی ،که امروزه این شیوه بهترین روش زهر گیری است خصوصا اینکه در این شیوه تمام انزیمهای موجود در سم باقی میماندو سم خالصتری به دست می آید به عقرب نیز صدمه وارد نشده و قابلیت سم گیری مجدد وجود دارد.

از نکات مهم در انتخاب زهر عقرب همانطور که ذکر شد توجه به رنگ و شفافیت و نحوه سم گیری و نگهداری آن است که در کیفیت زهر بسیار موثر میباشد.

اطلاعاتی درباره زهر عقرب پرورشی

اطلاعاتی درباره زهر عقرب پرورشی

همانطور که ذکر شد در محل های پرورش عقرب زهر انه توسط دستگاه های الکتریکی در دمای مشخص گرفته میشود و بلافاصله فریز میشود تا از فساد زهر جلوگیری شود.

زهر عقرب پرورشی به دلیل اینکه در محیطی امن و بدون ایجاد خطر برای عقرب گرفته میشود خالص تر بوده و همچنین به علت عدم ماندگی تمامی آنزیمها و پروتین های سم را دارا میباشد.

عقرب ها برای زهرگیری باید به بلوغ رسیده باشند سن بلوغ آنها ۱۸ماه میباشدتفاوت زهر عقربها علاوه بر نوع عقرب به محل زندگی آنها نیر مربوط است یعنی محیط عقرب هرچقدر بیابانی تر باشد زهر غلیظ تری دارند .

همچنین نوع عقربها در مرگباربودن زهرشان شناخته میشوند زهر عقرب باعث از بین رفتن گلبولهای قرمز خون و تورم و انقباظ عضلات میشود.

در طبیعت عقرب برای دور کردن خطر از خود صرفا از مقداری از زهر خود استفاده میکند ولی در محل های پرورش کژدم با استفاده از دستگاه تمامی زهر عقرب گرفته میشود.

برای گرفتن چند سی سی زهر مایع نیاز به چندصد عقرب بالغ است و صرفا هر سه ماه میتوان اقدام به سم گیری نمود البته سم گیری به روش قطع انتهای دم عقرب نیز انجام میشود که بعد از خشکاندن و انجام عملیاتی میتوان زهر عقرب از آن به دست آورد که بسیار طولانی بوده و مقداری از کیفیت زهر کاسته میشود به همین دلیل با استفاده از دستگاه الکتروشوک و تحریک غددسمی عقرب زهرگیری انجام میشود که به علت حفظ پروتین سم این روش سم گیری بهتر و با کیفیت تر است و همچنین امکان بهره برداری چندبارگی زهر را میسر میسازد

مزیت های زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا دوریه

مزیت های زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا دوریه

در سالهای اخیر و تحقیقاتی که درباره زهر عقرب دورویه انجام شده تاثیرات شگرف آنها در سلامت انسان کشف شده است از مزیتهای زهر عقربآندروکتوس کراسیکودا دوریه میتوان به درمان سرطانها و همچنین تومورهای بدخیم و درمان ام اس و بسیاری دیگر از بیماری های نادر اشاره کرد .

زهر این نوع عقرب خواص ضدسرطانی و ضدمیکروبی دارد همچنین به علت دارا بودن انزیمهای خاص موجب از بین بردن سلولهای سرطانی شده و در درمان سرطان خون میتوان استفاده نمود .

به علت خاصیت ضد توموری که دارد از رشد و تکثیر سلولهای سرطان پستان جلوگیری میکند همچنین از سم مذکور در درمان بیماریهای که سیستم ایمنی بدن دچار اختلال میشود مثل لوپوس نیز استفاده میشود .

و از زهر عقرب برای جلوگیری از پس زدن پیوند توسط گلبولهای سفید بدن نیز استفاده میشود همچنین از زهر عقرب دوریه به عنوان مسکن قوی برای درد های غیرقابل تحمل نیز استفاده میگردد.

از سم عقرب مذکور علاوه بر ساخت پادزهر در کشاورزی نیز استفاده میشود. باتوجه به اینکه سموم کشاورزی که در حال حاظر استفاده میشود علاوه بر مضر بودن برای بدن باعث آلودگی محیط زیست میشود .

استفاده از زهر عقرب برا از بین بردن دفع آفات بهترین راهکار برای جلوگیری از آلودگی و صدمات سموم شیمیایی است خصوصا اینکه باتوجه به مقاوم شدن آفات به سموم قویتر نیاز است که همین نکته باعث آلایندگی بیشتر محیط میشود

پخش کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

پخش کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

تاثیر زهر عقرب بر درمان بیماریهای خاص باعث به وجود آمدن بازار و تجارت عقرب در کشور و همچنین بازارهای بی الملل شده است خصوصا که تجارت دارو از تجارت های سود اور در سالهای اخیر شده است و تقلب و دلالی در این نوع تجارت بسیار زیاد است.

ایران به دلیل فراوانی زیستگاه دادوستد زهر در آن پررونق است ولی توجه و اهمیت به کیفیت و اصل بودن زهر نیاز به فروشندگانی معتبر در عرصه پخش زهر عقرب دارد.

لذاشرکت ما یکی از معتبرترین پخش کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کاسیکودا یا همان عقرب سیاه میباشد و شما خریداران محترم میتوانید با مراجعه به سایت:www.zahrine.org اقدام به خرید مطمئن و بی واسطه نمایید.

و همچنین با مراجعه به کارشناسان اطلاعات جامعی درباره خرید و فروش زهر عقرب و مزارع پرورش آن به دست آورید.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید