مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بررسی قیمت زهر عقرب هوتنتوتا سالسی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

پرورش عقرب به دلیل سم با ارزش آنبهترین صادرکننده زهر عقرب هوتنتوتا سالسی

عقرب هوتنتوتا سالسی که به عقرب زرد نیز معروف است از جمله عقرب های حفار و با اندازه درشت است و طول آن گاهی به 13 سانتی متر نیز می رسد همچنین یکی از عقرب های با تولید زهر بیشتر از گونه های دیگر عقرب می باشد و یکی از گزینه های پرورشی می باشد که زهر آن با قیمت مناسب ارائه می گردد تا خریداران زهر عقرب هوتنتوتا سالسی بتوانند در تماس با فروشنده این زهر قیمت روز آن را جویا شوند.

بررسی قیمت زهر عقرب هوتنتوتا سالسی

پرورش عقرب به دلیل سم با ارزش آن

پرورش عقرب به دلیل سم با ارزش آن

عقرب ها در میان بندپایان زمینی جانداری نسبتاً بزرگ است و اندازه متوسط آنها در حدود 6 سانتی متر (2.5 اینچ) است به همین خاطر پرورش آن کار سختی نیست همچنین شرایط نگه داری این جاندار بسیار راحت است و با حداقل شرایط می تواند زنده بماند به طوری که گاهی ساعت ها می توان بدون اکسیژن زنده بماند.

همه موارد ذکر شده باعث شده اند تا پرورش این جاندار برای استحصال سم از آن چندان پیچیده نباشد و مرحله تولید سم هزینه های بالایی نداشته باشد و به همین دلیل است که اخیرا تمایل برای پرورش سم با ارزش این جاندار در کشور افزایش یافته است و برخی سرمایه گذاری زیادی را روی این کار انجام داده اند.

تهیه زهر عقرب طبیعی به دلیل کاربرد زیاد آن در موارد درمانی متعدد به شرط داشتن اطلاعات کافی در مورد پرورش این جاندار و بازاریابی مناسب برای زهر آن می تواند سود مناسبی را به همراه داشته باشد و یکی از مشاغل پردرآمد به شمار می آید که زمینه اشتغال افراد بسیار زیادی را فراهم می سازد.

در پرورش عقرب باید از انواع عقرب های مناسب برای این کار به خوبی مطلع بود و از دانش کافی جهت استحصال زهر و فرآوری آن اطلاع داشت تا بتوان در زمینه تولید زهر به روش صنعتی و سود آور از آن موفق بود و بخشی از نیاز صنعت دارو سازی و کشاورزی به این سم را تامین نمود.

بهترین صادرکننده زهر عقرب هوتنتوتا سالسی

بهترین صادرکننده زهر عقرب هوتنتوتا سالسی بهترین صادر کننده زهر عقرب هوتنتوتا سالسی یا عقرب زرد اقدام به تهیه این زهر از داخل کشور با قیمت مناسب و از تولید کنندگان آن نموده و آن را در بازارهای خارج کشور و با ارزهای خارجی به فروش می رساند تا به این ترتیب سود مناسبی از این تجارت و صادرات به دست آورد.

صادر کننده انواع زهر عقرب زرد را در حجم های مختلف در اختیار داشته و با توجه به نیاز خریداران اقدام به ارائه آن در خارج کشور می نماید تا بتواند جهت شناساندن این محصول ایرانی به دست آمده از عقرب های ایرانی نقش خود را ایفا نماید و به این ترتیب علاوه بر سودآوری برای خود در ایجاد اشتغال بیشتر در این صنعت فعال باشد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید