مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس

انچه در این مقاله خواهید خواند...

خواص دارویی زهر نیش عقرب همی سکورپیوس لپتوروسخرید عمده انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس


شرکت فروش زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس را در اندازه های گرمی و بسیار باکیفیت در قیمت منصفانه به فروش می رساند. زهر نیش عقرب باید حتما توسط پزشکان و مراکز آزمایشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد و استفاده این محصول برای افراد عام توصیه نمی گردد. ارتباط برای بیماران: سرطان نقش مهمی در جهانی در مرگ ناشی از بیماری دارد.

شرکت فروش <a href=زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس” class=”img-responsive aligncenter”>

خواص دارویی زهر نیش عقرب همی سکورپیوس لپتوروس

خواص دارویی زهر نیش عقرب همی سکورپیوس لپتوروس خواص دارویی زهر نیش عقرب همی سکورپیوس لپتوروس در حال بررسی است و نتایج بسیار درخشانی را به بار خواهد آورد. در آزمایش های آزمایشگاهی، سموم ناشی از این سم عقرب به نورون های دوپامینرژیک متصل شده و باعث ترشح دوپامین می شوند. تحقیقات بیشتری لازم است، اما سموم نوید بخش کاهش علائم پارکینسون است.

در همین حال، از سم عقرب برای مرگ “رنگ آمیزی” تومورها قبل از جراحی مغز استفاده می شود. محققان از یک پروتئین خارج شده از سم عقرب، همراه با یک مولکول فلورسنت برای روشن کردن سلول های سرطانی استفاده می کنند. پروتئین سلول ها را هدف قرار می دهد و مولکول آنها را مانند یک چراغ قوه روشن می کند. این پزشکان را قادر می سازد سلولهای سرطانی را در حین جراحی مغز بهتر هدف قرار دهند.

به عنوان مثال پروتیین موکد در زهر ها اندازه مناسبی برای اتصال با سلولهای سرطانی خاص در مغز و ستون فقرات هستند، که برای شناسایی اندازه و محل خاص تومورها مفید است و محققان از عقرب برای از بین بردن مالاریا در پشه ها استفاده کرده اند.

این زهر برای مبارزه با بیماری استخوان به موش ها داده شده است. دانشمندان امیدوارند که بتواند در انسان نیز موثر باشد. به نظر می رسد تحقیقات همچنین کاهش درد تقریباً صد درصدی تحقیقات بیشتری لازم است. با این حال، تحقیقات نشان می دهد که فرمول های سم مورد استفاده برای پستانداران غیرسمی است.

همچنین برخی محققان سم عقرب که بر حیوانات مبتلا به پارکینسون تأثیر مثبت می گذارد. افراد مبتلا به پارکینسون از نورون آسیب دیده و کمبود دوپامین رنج می برند که منجر به عدم هماهنگی می شود. زهر نیش عقرب جهت تحقیقات پزشکی و تشخیصی و نیز درمانی در دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و نتایج بسیار شگفت انگیزی جهت درمان برخی بیماری ها و تسکین درد و جلوگبری از پیشروی آنها به جای می گذارد.

خرید عمده انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس

خرید عمده انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس این نمایندگی فروش در ردیف برترین مراکز خرید عمده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوروس در سطح بازار فروش جهانی است. این محصول طبق استاندارد بالایی عرضه می گردد و به افرادی به فروش می رسد که دارای موسسه تحقیقاتی و تیم پزشکی باشند و به سایر درمانگاه ها با ارائه مجورزهای لازم ارایه می گردد.

خرید این محصول به طور خودسرانه برای مردم پیشنهاد نمی گردد و فقط مختص تیم آزمایشگاهی و پزشکی می باشد. این محصول در اندازه صد و بیست سی سی در شیشه های مخصوص و بسته بندی های استاندارد جهت انجام کارهای مقدس و تحقیقات پزشکی و درمانی به کار می رود.

زهر عقرب گرمی در قیمت عالی نیز به تمام کشور عرضه می گردد. فروش و صادرات زهر عقرب زرد اصل به کشورهای خارجی از پرسودترین نوع صادرات محصول می باشد و به علت قدرت زهر عقرب در درمان برخی بیماری ها از تقاضا و فروش بالایی برخوردار است.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید