مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

اطلاعاتی درباره زهر عقرب مایعمزیت های خاص زهر عقرب زردبارز ترین ویژگی زهر عقرب پرورشیصادر کننده زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی

نمایندگی فروش زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی فقط مراکز تحت نظر علوم پزشکی می باشند. این مراکز بعد از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی و علوم پزشکی به فعالیت در زمینه اقدام می نمایند. این مراکز از زهر عقرب خوزستان و زهر عقرب بزرگ و زهر عقرب طبیعی برای تولید پادزهر و نجات افراد گزیده شده اقدام می کنند.

فعالیت این نوع مراکز زیر نظر دو ارگان است یکی دامپزشکی و محیط زیست که صدمه ای به محیط زیست وارد نکنند و از طرف دیگر نوع سم استخراجی از حیوان بر اساس استاندارها باشد. ارگان دیگر موثر در این موضوع علوم پزشکی است که باید تاثیرگذاری این سموم برای تولید پادزهر صحه گذاری کند.

توزیع کننده <a href=زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی” class=”img-responsive aligncenter”>

اطلاعاتی درباره زهر عقرب مایع

اطلاعاتی درباره زهر عقرب مایع اطلاعاتی جامع زهر عقرب مایع در مرکز ملی عقرب شناسی موجود است. در این مورد می تواند اطلاعات کاملی از محل زندگی، نوع زندگی، روش های دفاعی، روش های هجومی و نحوه زهرگیری و تحریک حیوان به تولید زهر به دست آورد. با این اطلاعات می توان با چشمان باز و اطلاع کامل به محل زندگی آنان قدم گذاشت. از یک طرف صدمات انسانی و احتمال گزیده شدن را کاهش داد و هم از طرف دیگر حیوان آزار کمتری در این زمینه متحمل شود.

پس اطلاعات جامع از این عقرب نیز می توان از مراکز علمی و متخصصین دامپزشکی کشور نیز اخذ نمود. از طرفی تجربه کاری این افراد بیش از اطلاعات جامع کمک کننده است چون مواردی توسط این افراد تجربه شده است که جایی ثبت نشده است. این اطلاعات ثبت نشده به عنوان اطلاعات شفاهی نامبرده می شود که به مرور زمان به صورت مکتوب می گردد. پس اطلاعات تجربی افراد می تواند تجربه قابل قبول در اختیار ما قرار دهد تا با خطرات احتمالی و نحوه کار آشنایی کامل داشته و بر اساس آن رفتار کنیم.

مزیت های خاص زهر عقرب زرد

مزیت های خاص زهر عقرب زرد خواص زهر عقرب زرد تنها به پادزهر بودن آن خلاصه نمی شود و با مطالعات صورت گرفته شده موارد متعدد دارویی در این زهر به اثبات رسیده است که به برخی از آن اشاره می نمایم:

اولیه مورد که ذکر شد به عنوان پادزهر استفاده می شود در گزیدگی های این حیوان که از مرگ آن جلوگیری گردد چون این زهر سریع در بدن پخش و قلب و عروق مسدود و سبب مرگ زورس می گردد. دومین مورد در تولید داروهای مسکن و آرام بخش است که به عنوان یکی از مواد اولیه کاربرد پیدا می کنند. در این زمینه محققین زیادی تلاش کردند تا بتوانند از آن در این زمینه استفاده کنند که نتایج قابل تاملی و قابل تاثیر بالای آن را کشف کردند.

از موارد دیگر خواص زهر عقرب برای درمان زخم های دیابتی است که چسب های مخصوص تولیدی از این زهر به عنوان درمان استفاده می شود. مورد چهارم خواص زهر عقرب در خنثی کردن زهر مارهای کشنده می باشد که امروز به عنوان زهر و پادزهر نام می برند.

عقرب سیاه از عقرب های موجود و خطرناک کشور ما می باشد که علاوه بر خطرناک بودن زهر بسیار پرکاربرد و مفیدی دارد خدماتی که توسط زهر این عقرب به جامعه پزشکی و کشاورزی چه در کشور ما و چه خارج کشور شده بسیار فراوان است. این عقرب قسمت پایین تنه در نرها باریک و دراز است . تمام قسمت های عقرب دارای موهایی پر می‌باشد که گاها در قسمت زانو ایندموها بلند تر نیز می باشداین عقرب اصولاً به رنگ زرد مایل به قهوه ای می باشد اما دم چنگال ها و سر این عقرب رنگ تیره وسیله دارد بنابراین به عقرب سیاه معروف است.

بارز ترین ویژگی زهر عقرب پرورشی

بارز ترین ویژگی زهر عقرب پرورشی عقرب سیاه از عقرب های موجود و خطرناک کشور ما می باشد که علاوه بر خطرناک بودن زهر بسیار پرکاربرد و مفیدی دارد خدماتی که توسط زهر این عقرب به جامعه پزشکی و کشاورزی چه در کشور ما و چه خارج کشور شده بسیار فراوان است. شرکت زهرینه اقدام به ایجاد مراکز پرورش عقرب از گونه های مختلف در کشور ما کرده است. با پرورش و زاد آوری این عقرب علاوه بر اینکه میتوان نسل این عقرب را تا سالهای طولانی حفظ کرد با استخراج زهر عقرب پرورشی میتوان از کلاه برداری سودجویانی که اقدام به فروش محصولات غلابی کرده اند نیز در امان ماند

و همچنین کشور گامی بزرگ در جهت تولید و عرضه این محصول در ارزش به جامعه داروسازی و انجمن های محققان و دانشمندان کشور کرده است با خرید زهر عقرب باید هزینه های اظافی بسیاری را صرف تهیه این محصول میکردیم که ممکن بود محصول فاسد شده باشد و نتوان از آن استفاده کرد. از ویژگی بارز زهر عقرب پرورشی این است که میتوان به زهر اصل و باکیفیت که درجه خلوص کاملی دارد دست یافت

علاوه بر این بلا فاصله بعد از استخراج زهر عقرب پرورشی محصول را در شرایط ویژه ای قرار میدهند تا فاسد نشود. همچنین بعد از استخراج مواد کاربردی آنها را به شکل پودر سفید رنگ بسته بندی میکنند بدین صورت مدت زمان استفاده از زهر عقرب پرورشی به صورت پودر تا دو سال افزایش می یابد

صادر کننده زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی

صادر کننده زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی صادرات زهر عقرب در مراکز مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت و آموزش پزشکی صورت می گیرد. برای دریافت اطلاعات توزیع کنندگان می توان به سایت وزارت خانه ورود کرد و از قسمت افراد دارای مجوز تولید پادزهر اسامی افراد و شرکت ها را استخراج نمود. سپس برای تهیه به این مراکز مراجعه کرد. اشتباه نشود که این مراکز زهر را با مجوز و با شرایط خاص که برای تولید باشد در اختیار قرار می دهند.

پس ما باید قبلا دلیل و مکان استفاده را در درخواست برای توزیع کننده قید نماییم تا بتوانیم آن را دریافت نماییم. در غیر این صورت توزیع کننده از این امر امتناع می نماید. جدا از خواص پزشکی و درمانی می تواند در دعوا و نزاع ها برای ترساندن شخص مقابل و حتی استفاده بر علیه آن شخص به کار رود. پس توزیع کنندگان دقت لازم در زمینه به خرج می دهد.

زهر عقرب هوتنتوساچ بعد از استخراج برای شکست پروتیینی و استخراج مواد کاربردی و مفید آن به آزمایشگاه ارسال میشود. در آزمایشگاه زهر عقرب را برای کاربرد های درمانی یا تولید آفت کش های کشاورزی در ابعاد مختلف به صورت پودری تحت فرایند های شیمایی قرار می دهند و سپس در اختیار مراکز خاص برای عرضه به مشتریان قرار میگیرد برای خرید انواع زهر عقرب هوتنتوتا ساچ میتوانید با مراجعه به سایت مجموعه بازرگانی زهرینه با اعتماد کامل این محصول با کیفیت را در بسته بندی های گرمی تهیه کنید

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید