مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان زهر عقرب زرد گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

آشنایی با انواع زهر عقرب پرورشیمشخصات مهم زهر عقرب خالصنکاتی در خصوص زهر عقرب گاردیومخرید بدون واسطه زهر عقرب زرد گرمی

گرانبهاترین مایع در جهان سم یا همان زهر عقرب است که قیمت هر یک گرم سم خشک این موجود بسیار بالاست، لذا این روز‌ها ما شاهد گسترش تجارت زهر عقرب هستیم، چراکه در آمد زایی در زهر عقرب بسیار سودآور است. این شغل یکی از نوپا‌ترین شغل‌ها است که درآمد میلیونی آن موجب شده تا جوانان اشتیاق بیشتری برای فعالیت در این حوزه داشته باشند.

زهر عقرب زرد گرمی حاوی پروتئین‌ های مفیدی است و برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و بازار بسیار پر سودی را به خود اختصاص داده است. عقرب خشک شده، روغن عقرب، پودر و آرد عقرب در بسیاری از شرکت‌های دارویی و بهداشتی، عطاری‌ها و طب‌های سنتی داخل کشور قابلیت استفاده دارد. این شرکت، مرغوب ترین و بهترین سم عقرب های مختلف را با نوین ترین و بروز ترین متد های ممکن در ایران و جهان تهیه می کند و به دست شما هموطنان عزیز می رساند. تولید زهر عقرب مرغوب همیشه در اولویت ماست.

تولید کنندگان زهر عقرب زرد گرمی

آشنایی با انواع زهر عقرب پرورشی

آشنایی با انواع زهر عقرب پرورشی زهر عقرب خالص خواص و فواید بسیار فراوان و کاربردهای زیادی در عرصه پزشکی و داروسازی دارد. برخی از این کاربرد های پزشکی و داروسازی برای شما شرح داده شده است: استفاده زهر عقرب در آرتروز روماتیسمی : زهر عقرب در پیشگیری و درمان بیماری آرتروز رماتیسمی با سرطان استخوان کار می کند. بنابر این بیماری آرتروز روماتیسمی می تواند به طور طبیعی و با استفاده از زهر کژدم درمان شود. استفاده از زهر عقرب برای یک آفت کش طبیعی : زهر عقرب می تواند به عنوان یک آفت کش طبیعی نیز استفاده شود.

مطمئنا این آفت کش ها نسبت به آفت کش های شیمیایی ساخته شده توسط کارخانه ها با محیط زیست سازگار تر است. به دلیل حاوی سموم بودن آن، تمام انواع آفات موجود در گیاه را می کشد. استفاده از زهر عقرب برای کمک به درمان و پیشگیری از انواع سرطان ها : سرطان یکی از کشنده ترین بیماری های جهان می باشد. سرطان سخت ترین بیماری برای درمان است. اما اکنون دانشمندان متوجه شده اند که سم عقرب نیز می تواند به عنوان یک درمان برای سرطان مورد استفاده قرار بگیرد. لذا این دارو امن تر و با عوراض جانبی بسیار کمتر از داروهای شیمیایی است و میتواند در پیشگیری و کمک به درمان انواع سرطان ها نقش بسزایی داشته باشد.

مشخصات مهم زهر عقرب خالص

مشخصات مهم زهر عقرب خالص گاردیوم نوعی عقرب بسیار سمی و خطرناک اسن که معمولاً در حوالی استان خوزستان و هرمزگان یافت می شود. اندازه بدن عقرب بالغ بین ۵۰ تا ۸۵ میلیمتر گزارش شده است. بدن بسیار تخت و باریک دارند، معمولاً به رنگ زرد یا زرد متمایل به قهوه ای، یک نوار طولی تیره رنگ بر روی قسمت شکمی قابل مشاهده می باشد. طول دم معمولا از سایر عقربها بلندتر است. معمولا وارد خانه ها در این مناطق میشود.

از حشرات و بندپایان تغذیه میکند. بدن بسیار باریک و تخت خود را در میان درزها و شیارها پنهان می کند. عقرب گاردیوم کشنده ترین عقرب دنیا در ایران زهر این نوع کژدم می‌تواند یک انسان بالغ را به کام مرگ بکشاند. این عقرب سمی‌ترین کژدم جهان است. همچنین سم این عقرب میتواند گلبول‌های قرمز خون را تخریب کند. سم این عقرب، دو ترکیب را شامل می‌شود که قابلیت تغییر رنگ دارند و می‌توانند با عفونت‌های باکتریایی مبارزه کنند و آن ها را از بین ببرد. زهر این عقرب (زهر عقرب گاردیوم) از لحاظ ظاهری مانند سایرین کژدم ها می باشد اما از لحاظ شیمیایی بسیار خطرناک تر نسبت به سایر عقرب های مجود در جهان است.

عقرب گاردیوم گونه همیسکرپیوس از خانواده همیسکرپیدائه هستند که دارای 15 زیر گونه بودند و شش تا از زیر گونه ها در ایران شناسایی شده است و مردم این زیر گونه ها را زیر گونه عقرب گاردیوم می پندارند و در مناطق جنوبی ایران ما شاهد بیشترین میزان گزش در میان دیگر مناطق بوده ایم که هر ساله تعداد زیادی از افراد از این طریق مصدوم و روانه بیمارستان های شهر می شود. بدن عقرب گاردیوم تخت و باریک بوده و رنگش تقریبا زرد و مایل به قهوه ای بوده و دارای دمی دراز و بلند تر از دیگر عقرب های روی زمین دارد و در مناطق با هوای شرجی بیشتر دیده می شود و این گونه عقرب تغذیه خود را از میان حشرات و بند پایان به دست می آورند وقتی که به ناحیه گزش عقرب نگاه میکنیم به سوختگی درجه 3 شباهت دارد.

زهر عقرب گاردیوم بسیار قوی است و حاوی نئوروتوکسیک، کاردیوتوکسیک و هموتوکسیک می باشد و این نوع عقرب شباهت بسیار زیادی به برخی از زهر مارهای افعی دارد که از مهمترین کارهای آن ایجاد نارسایی کلیوی از نوع ثانویه در فردی که دچار گزندگی شده است می باشد، گزش ناشی از این نوع عقرب همچنین موجب همولیز شدید، نارسایی حاد و ثانویه کلیه ها، اختلالات سیستم عصبی و اختلالات قلبی عروقی می شود و به علاوه آثار موضعی آن نیز شدید بوده است. البته باید بگوییم که زهر عقرب گاردیوم به نوعی پاد زهر بوده و خواص شگفت آور دارویی و درمانی دارد و در هرکدام از این زهر ها دارای ترکیبات شیمیایی مختلف بوده که می توان برای تقویت سلول های بنیادی بدن و سیستم بدنی و سرطان بسیار مفید و موثر است.

نکاتی در خصوص زهر عقرب گاردیوم

نکاتی در خصوص زهر عقرب گاردیوم وقتی اسم و نامی از عقرب می شنویم اولین چیزی که به ذهن ما می رسد خطر ناک و سمی بودن این حشره کوچک می باشد اما این حشره ساکن در دل صحرا و دشت خشک و کوهستانی به جز داشتن ظاهر خطرناکش فواید و خواص درمانی بسیاری هم برای طبیعت و هم انسان داشته است و بسیاری از دانشجویان مبتکر و نخبه با پرورش عقرب تلاش می‌کند که هم باعث ایجاد درآمد زایی و هم برای نجات جان آدمی گام بردارند.

شاید باورش برایتان سخت باشد اما در سال های کنونی پرورش عقرب و گرفتن زهر مایع عقرب به یکی از بزرگترین و سود آور ترین تجات های دنیا تبدیل شده است و زهر عقرب باید می تواند کشنده و سبب مرگ یکی از ما شود اما اثر شفا بخش و نجات دهنده نیز داشته است و به درمان سریع و آسان بسیاری از بیماری‌ها کمک شایان و گسترده ای کرده است.

زهر عقرب پرورشی خیلی باارزش بوده و گران ترین مایع در دنیا بوده و یک گرم از آن خیلی زیاد بوده است بوده است به همین علت است که ما شاهد گستردگی در پرورش و تجارت این مایع بوده و هستیم و گفته شده که اگر مایع عقرب مدت زمانی در معرض آفتاب قرار بگیرد ممکن است که اثرش کاملا از بین برود بنابراین شرایط نگهداری آن بسیار مهم و حیاتی است

خرید بدون واسطه زهر عقرب زرد گرمی

خرید بدون واسطه زهر عقرب زرد گرمی واسطه ها همیشه نقش بسیار بزرگی در افزایش قیمت خرید زهر عقرب داشته اند ولی سایت های اینترنتی با ارتباط مستقیم خود با شرکت های تولیدی باعث شده اند که ما بتوانیم این محصول را با قیمتی بسیار مناسب و بدون واسطه خریداری کنیم. خرید مستقیم باعث حذف واسطه ها و کاهش قیمت چشم گیر این محصول و همچنین آشنای با دیگر نمونه های عرضه شده در بازار می شود.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید