مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان زهر عقرب کوچک

انچه در این مقاله خواهید خواند...

زهر عقرب شفاف چه ویژگی هایی دارد؟3 مورد از مزایای زهر مایع عقربزهر عقرب دوریه چه مشخصاتی دارد؟ناگفته ها در مورد زهر عقرب سیاهباکیفیت ترین انواع زهر عقرب پرورشی کدامند؟مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقربقیمت انواع زهر عقرب کوچک

فایل هایی که به عنوان واحدهای توزیع کننده زهر عقرب کوچک در حال فعالیت هستند جزو پر درآمد ترین واحدهای تجاری شناخته شده اند. امروز گران‌ قیمت‌ترین دارویی موجود در جهان به سم عقرب اختصاص داده شده است. این دارو علاوه بر اینکه دارای قیمت بسیار زیادی است که اثربخشی بسیار بالایی نیز در درمان انواع بیماری های لاعلاج و صعب العلاج دارا می باشد. در ادامه سعی کرده‌ ایم به پروسه تولید زهر عقرب پرورشی و همچنین قیمت گذاری آن بیشتر بپردازیم.

توزیع کنندگان زهر عقرب کوچک

زهر عقرب شفاف چه ویژگی هایی دارد؟

زهر عقرب شفاف چه ویژگی هایی دارد؟ سحر عقرب شفاف یکی از داروهای بسیار گرانقیمت در کل دنیا شناخته می شود. این سم قادر است تا انسان را تنها با سپری شدن تنها ۵ دقیقه پس از وارد شدن سم به بدنش از پا انداخته و بکشد. بهتر است بدانید که سم این نوع عقرب علاوه بر خاصیت کشندگی بالا دارای خواص بسیار زیاد درمانی نیز می باشد.

 • اولین ویژگی و خصوصیت زهر عقرب شفاف گران‌ قیمت بودن آن می باشد. البته این ویژگی تمامی زهرها می باشد. بهتر است بدانید که این عقرب ها در تمامی مناطق بیابانی یافت می شوند.
 • عقرب زرد جزء غرب های فراوانی در مناطق گرمسیری کشور خودمان می باشد. اغلب طول این عقرب آب حدود ۶ سانتی متر می رسد و دارای سمی بسیار کشنده هستند.
 • اگر این نوع عقرب انسان را نیش بزند آسیب‌ های بسیار جدی به گلبول های قرمز خون وارد شده و در کوتاه مدت انسان از پا در خواهد آمد.
 • از جمله ویژگی های دیگر این زهر می توان به اثرات درمان بخشی بالای آن نیز اشاره نمود. پس از اینکه این سم فراوری و جمع‌ آوری شد، آن را به صورت پودر در آورده و به بازار فروش ارائه می کنند.
 • بهتر است بدانید که عقرب های شفاف جزو فراوان ترین انواع عقرب های موجود در کشورمان هستند و می‌ توان به راحتی به وسیله پرورش این عقرب ها درآمد های میلیونی بالایی کسب نمود.
 • سم عقرب های شفاف را هم به صورت بسته شده و هم به صورت مایع به بازار فروش ارائه می‌ کنند.
 • عقرب زرد در مناطق گرمسیری کشورمان به وفور یافت می‌شود بنابراین بسیاری از صاحبان تجارت و کسب و کارهای نوین می توانند از آن به عنوان یک منبع درآمد عالی و یک تجارت پرسود استفاده کرده و علاوه بر اشباع بازار داخلی نسبت به صادرات سمع درمانی آن نیز اقدام نمایند.

3 مورد از مزایای زهر مایع عقرب

همانطور که گفته شد زهره انواع عقرب های مختلف را هم به صورت مایع و هم به صورت جامد مورد استفاده قرار می دهند. در اینجا سعی کرده ایم که به صورت مختصر و مفید به سه مورد از مزایای زهر مایع عقرب بپردازیم؛

 1. از جمله فواید استفاده از این سم در مصارف پزشکی می توان به درمان انواع بیماری های رماتیسمی و مفصلی اشاره نمود. به این صورت که برای درمان این بیماری ها می توان با تجویز پزشک از این زهر بهره برد و بیماری را تا حد قابل توجهی درمان نمود.
 2. از دیگر مزایای آن می توان به درمان بیماری لاعلاج سرطان استخوان اشاره نمود. شاید به این فکر بیفتید که سرطان استخوان با استفاده از روش های نوین پزشکی و همچنین با استفاده از پرتو درمانی و شیمی درمانی قابل درمان است. اما بهتر است بدانید که این نوع روش های درمانی عوارض بسیار بالایی داشته و در بسیاری از مواقع با شکست مواجه می شوند. همچنین در موارد زیادی مشاهده شده است که سرطان در مدت زمان محدودی پس از درمان دوباره عود نموده است. اما طی درمان این بیماری به وسیله زهر عقرب، هیچ نوع مضرات و عوارضی متوجه بدن انسان نمی شود. همچنین پروسه درمان بسیار کوتاه تر شده و بیماری به طور کامل درمان می شود.
 3. استفاده از زهر عقرب در جراحی های پیوند عضو نیز به وفور دیده می شود. شاید تا به حال واژه پس زده شدن پیوند را شنیده باشید و این عبارت برایتان آشنا باشد. گاهی اوقات سیستم ایمنی فرد بیمار، عضو تازه وارد را یک عامل بیگانه تلقی نموده و به آن حمله می کند. در این موارد از سم عقرب برای جلوگیری از این‌عمل استفاده شده و از پس زده شدن عضو پیوندی جلوگیری به عمل می آید.

زهر عقرب دوریه چه مشخصاتی دارد؟

<a href=زهر عقرب دوریه چه مشخصاتی دارد؟” class=”img-responsive aligncenter”> عقرب دوریه جزو عقرب هایی است که در مناطق گرم و مرطوب به فراوانی یافت می‌ شود. به عنوان مثال در کشور خودمان این عقرب را به وفور می توان در استان خوزستان و شهرهای جنوبی مشاهده نمود. اغلب عقرب گزیدگی هایی که در این شهرها گزارش می شوند نیز حاصل گزش این نوع عقرب می باشند. در ادامه سعی کرده ایم به مشخصات زهر عقرب دوریه اشاره‌ های مختصری نماییم.

 1. بهتر است بدانید که از زهر عقرب دوریه برای درمان انواع سرطان ها از جمله سرطان مغز استخوان استفاده می شود. در چند دهه گذشته ابتلا به سرطان مساوی با مرگ بوده است. اما اخیرا با پیشرفت علم پزشکی درمان بسیاری از سرطان ها با استفاده از فرمول جدید پزشکی امکان پذیر شده است.
 2. بهتر است بدانید که برای تولید زهره عقرب منسوب به دوری زحمات بسیار زیادی کشیده می‌شود درست است که این اغلب جزو عقرب های فراوان در بیابان های گرم و مرطوب کشورمان است اما فراوانی آن به قدر عقربهای زرد نبوده و پرورش آن نیز مشکلاتی را به دنبال دارد.
 3. از جمله مشخصات برجسته این سم می‌توان به تاثیر شگرف آن بر شناسایی تومور های مغزی نیز اشاره نمود. هنگام عکس برداری از مغز سر انسان از زهر عقرب دوری استفاده می‌کنند تا محل دقیق تومور به صورت کاملاً واضح و بدون هیچ گونه خطا ای نشان داده شود.
 4. این مسئله موجب می شود تا هنگام جراحی خونریزی های مغزی به حداقل رسیده و سلامت بیمار تا حد قابل توجهی تضمین شود.

ناگفته ها در مورد زهر عقرب سیاه

عقرب های سیاه در تمام نقاط دنیا یافت می‌شوند این عقربها اغلب در بیابان های گرم و خشک زندگی می کنند. بهتر است بدانید که هر گرم زهر عقرب سیاه تقریباً قیمتی حدود ۸ میلیارد تومان در بازار دارد. زهر این نوع عقرب جزو ظهر های بسیار کشنده بوده و در عین خاصیت مرگباری بالا دارای خواص درمانی بسیار زیادی نیز می باشد.

 • در زمانهای قدیم از این نوع نظر برای درمان بیماری های لاعلاج فرعونیان استفاده می کردند ولی با گذر زمان استفاده درمانی از زهر این عقرب رو به زوال گذاشت و تقریباً دیگر هیچ گونه استفاده های درمانی از آن صورت نمی گرفت. اغلب استخراج این زهر را غیرممکن می‌دانستند و استفاده های درمانی از آن را جزو خرافات تلقی می کردند.
 • با پیشرفت علم نوین پزشکی استفاده از این سمت به عنوان اثربخش ترین و درمانی ترین زهرهای موجود شناخته شده است. پرورش دهندگان این نوع قربانلی شرایط بسیار اختصاصی پرورش می دهند و سم آن را با دستگاه های مخصوصی استخراج می کند در ادامه در مورد نحوه استخراج سم این نوع عقرب توضیحات بیشتری ارائه داده ایم.
 • تقریبا تمامی سم هایی که در بازار موجود می باشند برای درمان بیماری‌های صعب العلاج و لاعلاج به کار برده می‌ شوند. ولی سم عقرب سیاه دارای تمامی خواص درمانی که تا به حال برای زهر انواع مختلف عقرب ها بیان شده است می باشد.
 • از زهر این نوع عقرب برای درمان انواع مختلف سرطان ها گرفته تا تمامی دردهای مفصلی و بیماری های خونی استفاده های بسیار زیادی می شود.

باکیفیت ترین انواع زهر عقرب پرورشی کدامند؟

باکیفیت ترین انواع زهر عقرب پرورشی کدامند؟ بهتر است بدانید که کیفیت زهر انواع مختلف عقرب هایی که در بازار موجود می باشند در درجه اول به نوع عقرب بستگی دارد. برخی از عقرب هایی که مورد پرورش قرار می‌گیرند دارای زهر اثربخش تری می باشند. این زهر علاوه بر اینکه اثربخشی درمانی بالاتری دارد خاصیت کوشندگی بسیار زیادی نیز از خود بروز می دهد.

 • بنابراین برای صحبت در مورد کیفیت سم انواع مختلف عقرب ها در درجه اول می‌بایست خود عقرب را مورد مطالعه قرارداد. هر چه قدر که سم یک عقرب دارای خاصیت کشندگی بیشتری باشد و قدرت بالاتری داشته باشد قطعا خواص درمانی بیشتری نیز از خود بروز خواهد داد.
 • نکته دیگری که در تعیین کیفیت زهر عقرب می توان در مورد آن صحبت کرد پروسه استخراج زهر می باشد. در ادامه در مورد انواع روش هایی که به وسیله آن زهر عقرب ها را خارج می کنند بیشتر صحبت خواهیم کرد.
 • هرچقدر که پروسه سم گیری با دقت بیشتر و استانداردهای بالاتری انجام گیرد زهر به دست آمده کیفیت بالاتر و همچنین اثرات درمانی بهتری خواهد داشت. بنابراین علاوه بر تخصص بالا در حین اجرای عمل سم گیری می بایست از دستگاه ها و روش های نوین و استاندارد نیز استفاده نمود تا یک محصول با کیفیت و خالص حاصل شود.
 • هر چقدر که کیفیت یک محصول بالاتر باشد قطعا اثرات آن نیز به مراتب بهتر خواهد بود بنابراین هنگام تهیه این محصول حتماً دقت داشته باشید تا آن را از مراکز معتبر ای که محصول را به صورت خالص و با کیفیت به بازار فروش ارائه می دهند تهیه نمایید.
 • در واقع اگر بخواهیم در مورد با کیفیت ترین نوع سم عقرب صحبت کنیم نمی توانیم به طور مشخص یک نوع عقرب را نام ببریم و بگوییم که زهر این نوع عقرب دارای کیفیت و اثر درمانی بالاتری است. در اصل همان طور که قبلا هم گفته شد کیفیت این محصول بستگی به عواملی همچون پروسه تولید آن و همچنین خلوص محصول به دست آمده دارد.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

تولید انواع مختلف زهرهای عقرب در کشور ما با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. به دلیل اینکه این تجارت یک تجارت بسیار سودمند است بسیاری از جوان‌ها اشتیاق زیادی برای شروع آن داشته و اقدام به پرورش عقرب ها و استخراج سم آن ها نموده اند. در ادامه در مورد نحوه استخراج سم عقرب اطلاعات بیشتری برای شما بیان کرده ایم.

 1. در درجه اول سر و دم عقرب را در یک شیشه کریستالی قرار می دهند. حفظ نکات ایمنی و همچنین استفاده از وسایل کاملاً استریل و استاندارد جزوه و نکات کلیدی تهیه سم می باشند.
 2. در قدم دوم یک ولتاژ الکتریکی به عقرب وصل می کنند این ولتاژ بین ۱۰ تا ۶ متغیر بوده و مقدار آن بسته به نوع عقرب موردنظر قابل تغییر میباشد ولتاژ استفاده شده برای هر عقرب به صورت تخصصی و تحت نظر متخصص انجام می شود.
 3. اگر ولتاژ وارد شده به عقرب از دامنه خاصی عبور کند زهر به دست آمده خلوص کافی را نخواهد داشت. بنابراین می بایست برای تهیه سم خالص و شفاف از ولتاژ استاندارد و کافی برای هر عقرب استفاده نمود.
 4. در ابتدا سم به دست آمده از عقرب کاملا شفاف و بی رنگ است. اما اگر دامنه ولتاژ تغییر نماید و از حد معینی بالاتر رود سمی کدر مانند و چسبناک به دست می‌آید که دارای کیفیت کمتر و خلوص پایین تری می باشد.
 5. این زهرا سرشار از پروتئین است و همانطور که گفته شد در نوع خالص آن کاملا بی رنگ و شفاف می باشد. جهت نگهداری از زهر به دست آمده آن را در دمای ۲ الی ۴ درجه سانتیگراد قرار می دهند.
 6. بهتر است بدانید که این حوزه را می‌توان هم به صورت مایع هم به صورت پودر و هم به صورت کریستال در آورده و نگهداری کرد.
 7. رنگ مایع این محصول همان طور که قبلاً هم زه کشد شفاف و بدون رنگ می باشد اگر این محصول به صورت پودری تهیه شده باشد دارای رنگی حدود رنگ کرم مانند می باشد. این محصول را به صورت کریستال نیز در می آورند که در این صورت دارای رنگ متمایل به زرد خواهد بود.

قیمت انواع زهر عقرب کوچک

قیمت انواع زهر عقرب کوچک قیمت زهر عقرب به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. در اینجا سعی کرده ایم به چند مورد از آن ها اشاره کنیم. در مرحله اول می‌ بایست به خلوص این محصول اشاره کرد. هر چقدر که درصد خلوص زهر مورد نظر شما بالاتر باشد قطعا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. برای اینکه از خلوص این محصول اطمینان کافی داشته باشید بهتر است به مطالب بالا مراجعه کرده و دوباره خصوصیات ظاهری زهرا را در سه حالت مایع، پودری و کریستال مطالعه نمایید.

همچنین از دیگر عوامل موثر در قیمت گذاری این محصول می توان به نحوه خرید مشتری اشاره نمود هر چقدر که مشتری محصول را از تولید کننده و به صورت مستقیم خریداری نماید قطعا هزینه و قیمت کمتری نیز بابت آن پرداخت خواهد کرد. بنابراین برای شما بسیار مقرون به صرفه است که این محصول را بدون دخالت دست واسطه ها و به صورت مستقیم از خود تولید کننده خریداری نمایید.

ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان این محصول اقدام به ارائه مستقیم و بدون واسطه انواع زهر عقرب کوچک به صورت غیر حضوری و اینترنتی نموده ایم. شما می توانید با اطمینان خاطر بالا نسبت به کیفیت و خلوص این محصول آن را از وب سایت فروشگاهی ما خریداری نمایید.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید