مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی زهر عقرب زرد 120 سی سی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

آشنایی مختصر با زهر عقرب پرورشیویژگی های مهم زهر عقرب گاردیومنکات مهم در انتخاب زهر عقرب خالصقیمت انواع زهر عقرب زرد 120 سی سی

عقرب زرد، سمی ترین زهر را در خود دارد. که به صورت زهر عقرب زرد 120 سی سی ارائه می شود. این عقرب نسبت به سایر نمونه های آن بلندتر بوده و معمولاً در جنوب کشور زندگی می کند که در واقع در خود پروتئین شفافی دارد. در این میان علاوه بر زهری که دارد مزایای فراوانی را هم به همراه خواهد داشت. پروتئینی که در هنگام نیش عقرب زرد وارد بدن می گردد، بسیاری از بیماری‌های سرطان را نیز می ‌تواند از بین ببرد.

فروش کلی زهر عقرب زرد 120 سی سی

آشنایی مختصر با زهر عقرب پرورشی

آشنایی مختصر با زهر عقرب پرورشی برای بیشتر افراد اولین چیزی که پس از شنیدن اسم عقرب به ذهنشان خطور می کند، زهر و نیش کشنده و خطرناک انواع عقرب است و شاید حتی تصور این امر که همین زهر استفاده ها و کاربردهای فراوانی را درعلم پزشکی دارد و راه را برای بسیاری از پیشرفت ها در زمینه پزشکی هموارتر نموده است، بسیار مشکل باشد.یکی از انواع گونه های این جاندار، عقرب سیاه است. این مجموعه زهر عقرب سیاه پرورشی را با کیفیت درجه یک و قیمتی شایسته کیفیت و کابرد این محصول عرضه می کند.

لم همواره به چیزهای غیرمعمول توجه می کند، ارگانیسم های زهری و سمی که دلایل بسیاری از مرگ و میر را شامل می شوند، یکی از این موارد غیر معمول هستند که ما را به درمان بیماری های ناعلاج متعددی امیدوار ساخته اند و مسیر را برای بسیاری اکتشافات جدید در عرضه پزشکی و گام های بزرگ در این زمینه هموار می سازند. یکی از این مواد سمی و خطرناک و در عین حال مفید و معجزه آفرین، زهر عقرب است.

سم عقرب منبعی بالقوه برای تولید انواع داروهای قوی جهت مبارزه و درمان بیماری های گونان به شمار می رود. سم این جاندار از زمان چین باستان به عنوان ابزاری دارویی و درمانی استفاده می شده است. این سم از نوروکسین، نمک، پپتیدهای با وزن مولکولی کم و آنزیم های مختلف با فعالیت های مولکولی بالا تشکیل شده است.

این ترکیبات و فعالیت ها، سم عقرب را به ماده ای همراه آورنده امیدهای درمانی جدید تبدیل ساخته اند. به طوری که سک عقرب دارای اثرات ضد پرولیفراتیو، سیتوتوکسیک، آپوپتوژنیک و سرکوب کننده سیستم ایمنی است و از همین رو می توان از آن برای درمان طیف وسیعی از سرطان ها شامل نوروبلاسمای انسانی که توموری بدخیم در کلیه می باشد، سرطان خون، گلیوم، تومور مغزی، سرطان سینه، سرطان پروستات، ملانوم و آدنوکارسمای ریه استفاده نمود.

ویژگی های مهم زهر عقرب گاردیوم

ویژگی های مهم زهر عقرب گاردیوم عقرب گاردیوم از جمله بند پایانی که در گروه عنکبوتیان قرار گرفته اند و دارای فواید فراوانی هستند، گروه عقرب ها می باشند که به دلیل ویژگی ها و مشخصات منحصر بفردی که دارند، امروزه به صورت گسترده و فراوان برای درمان بسیاری از بیماری ها به عنوان یک داروی طبیعی استفاده می شود. عقرب ها با توجه به شکل ظاهری، ابعاد، نوع نژاد و غیره دارای نمونه های مختلفی هستند که از بهترین آنها می توان به عقرب های دم سیاه اشاره کرد.

از ویژگی های مهم و اصلی عقرب ها که در بین بسیاری از افراد شناخته شده است، زهر آنها می باشد که بیشتر افراد از زهر این نوع موجود بسیار ترس دارند؛ زیرا معتقد هستند که زهر عقرب بسیار سمی و کشنده است. در صورتی که آزمایش ها و تحقیقات انجام شده بیانگر آن است که زهر عقرب های دم سیاه نه تنها کشنده و سمی نمی باشد، بلکه برای بسیاری از بیماری ها مفید واقع شده است و دارای خواص فراوانی است.

زهر عقرب گاردیوم بسیار سمی و کشنده است.

از جمله مهمترین و اصلی ترین خواصی که برای زهر عقرب دم سیاه ذکر شده است می توان به: درمان انواع بیماری های آرتروز، درمان و کاهش درد های روماتیسمی، مانع از شکستگی بای پس قلبی و غیره اشاره کرد. فروشگاه انواع زهر عقرب دم سیاه

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب خالص

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب خالص این مرکز از نمایندگان توزیع زهر عقرب سیاه پرورشی می باشد. عقرب سیاه در شرایط مطلوب وایده آل برای رشد مطلوب و ایده آل نگهداری می شود و تحت مراقبت مسئولان متخصص و با تجربه پرورش می یابد تا زهر عقرب اصل و مرغوب تولید و برداشت شود.

زهر عقرب خالص درجه یک استخراج شده به طور مستقیم از سمت تولید کننده این زهر عرضه می شود و متقاضیان خرید این محصول می توانند بدون واسطه و با اطمینان کامل از اصل بودن و مرغوبیت زهر عقرب، آن را از این مجموعه خریداری نمایند. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش در تماس باشید و پس از دریافت راهنمایی های لازم و پاسخگویی به سوالات مورد نظر خود، سفارش خود را ثبت نمایید.

در طبیعت عقرب امپراتور (عقرب سیاه) از حشرات و دیگر بی مهرگان زمینی تغذیه می کند گرچه موریانه ها بخش مهمی از رژیم غذایی عقرب ها را تامین می کند. مهره داران بزرگ تر مانند جوندگان و مارمولک ها نیز گاهی اوقات جز غذای عقرب سیاه هستند.

عقرب های سیاه در زمین پنهان می شوند تا موریانه شکار کنند. چنگال بزرگ عقرب سیاه شکار را پاره می کند و از طرف دیگر با دُمش به طعمه زهر تزریق می کند تا غذایش را کمی آبکی کند.

عقرب های جوان از زهر خود برای فلج کردن طعمه استفاده می کنند در حالی که عقرب های بزرگتر با کمک چنگال هایش طعمه را پاره می کند. شب ها زمان مورد علاقه ی عقرب های سیاه برای شکار است.

زهر عقرب پرورشی دم سیاه در بازار فروش از رونق و رواج قابل توجهی برخوردار شده است. امروزه خرید این محصول در انواع مختلف از جهت: برند و مارک، نوع بسته بندی، کیفیت و غیره انجام می شود. خرید این محصول در سال های اخیر بسیار افزایش داشته است که دلیل آن آگاهی افراد از خواص فراوان زهر این نوع موجود برای انواع بیماری ها می باشد. خرید این محصول اغلب به روش های عمده و کلی که دارای قیمت مناسب تری است، صورت می گیرد.

قیمت انواع زهر عقرب زرد 120 سی سی

قیمت انواع زهر عقرب زرد 120 سی سی ازمایشگاه تولید زهر عقرب زرد توانسته با تولید این محصول در ایران، در صنعت پزشکی پیشرفت چشمگیری داشته باشد. با توجه به اینکه این آزمایشگاه، انواع زهر را به صورت عمده تولید می کند، همانگونه هم در اختیار مشتریان قرار داده تا آنها بتوانند محصول را به صورت مستقیم و با کیفیت و قیمت مناسب دریافت نمایند. در واقع تولید زهر عقرب برای افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می ‌شود.

از این زهر برای درمان بسیاری از بیماری ها و رفع مشکلات به خصوص مشکلات جنسی در آقایان، درمان سرطان، بیماری های پوستی، اعمال جراحی و غیره استفاده می شود. زمانی که با دستگاه مخصوص زهر از عقرب گرفته می شود، تبدیل به سم خشک شده و به صورت بسته بندی های گوناگون به فروش می ‌رسد تا هر کس بر اساس نیاز خود آن را خریداری نماید.

همچنین لازم به ذکر است که از این زهر به دلیل اثرات سریعی که دارد برای از بین بردن آفات و حشرات در زمین‌ های کشاورزی نیز استفاده می ‌شود لذا قیمت زهر عقرب زرد بسیار بالاست.. زهر عقرب بیابانی زرد به گلبول های قرمز و سیستم عصبی آسیب وارد کرده و به مرور ممکن است شامل تشنج و اسپاسم شود که در عین پر خطر بودن این نیش عقرب درمانگر هم می باشد و با پاد زهرش می توان خطرات عقرب گزیدگی را کاهش داد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید