مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع زهر عقرب مزوبتوس اپئوس

انچه در این مقاله خواهید خواند...

ویژگی های مهم زهر عقرب مزوبتوس اپئوس پرورشیمختصری درباره فرآیند تولید زهر عقربصادرات انواع زهر عقرب مزوبتوس اپئوس

زهر عقرب یکی از گرانترین و پر ارزش ترین مایعات در دنیا به حساب می آید که در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد این تولیدات مورد استقبال اکثر مردم دنیا نیز قرار گرفته است.

قیمت انواع زهر عقرب مزوبتوس اپئوس در مجموعه تولیدی پرورشی ما نسبت به دیگر نقاط بسیار منصفانه تر و پایین تر بوده و گونه پرورشی مخصوصی که ما روی آن کار می کنیم جزء مرغوبترین و بهترین انواع زهر در دنیا محسوب می شود.

قیمت انواع زهر عقرب مزوبتوس اپئوس

ویژگی های مهم زهر عقرب مزوبتوس اپئوس پرورشی

ویژگی های مهم زهر عقرب مزوبتوس اپئوس پرورشی

عقرب مزوبتوس اپتئوس در کشورمان ایران به وفور یافت می شود و جزء عقرب های بومی محسوب شده به خصوص در استان خوزستان انواع مختلف آن وجود دارد. ویژگی های مهم زهر عقرب مزوبتوس اپئوس پرورشی به شرح زیر است.

  1. با توجه به تحقیقات انجام شده طیف وسیعی از عقرب ها جمع آوری شده و روی آنها آزمایشات مختلفی هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر اندازه و وزن و زهر این عقرب انجام شده است.
  2. در طی تحقیقات متوجه شده‌اند که زهر این عقرب از نوعی ماده فلج کننده خاص تشکیل شده که بعد از گزش حیوانات مختلف روی ماهیچه ها و سیستم عصبی قسمت گزش شده اثر گذاشته و درد و سوزش شدید از جمله خصوصیات زهر این گونه عقرب است.
  3. با استفاده از دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی تایید شده که زهر این عقرب با توجه به جداسازی سه مرحله ای جزء زهرهای متوسط محسوب شده و حالت کشندگی کمتری نسبت به عقرب های سمی دنیا دارد.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

روش گرفتن زهر عقرب متفاوت بوده که ما در متن زیر به دو روش به عمده آن که یکی روش شوک الکتریکی و دیگری را روش فشار دادن غدد زهر می باشد را برای شما بیان می کنیم.

روش اول شوک الکتریکی: در این روش به وسیله دو عدد پنس مخصوص سر و دم عقرب را گرفته و عقب وارد یک محفظه شیشه ای می کنند و به وسیله دستگاه مخصوصی به نام دستگاه الکتروشوک دو سر الکترود را به دو طرف که همان غده سمی است وصل می کنند.

در اثر حالت شوک عمل انقباض عضلات عقرب انجام شده و سم خالص داخل ظرف پاشیده می شود ترشحات که از این نوع عقرب تهیه می‌شود اول به صورت شفاف و و بی رنگ بوده و به تدریج کدر و چسبناک می شود.

روش دوم کندن غدد زهر : در روش دوم بند انتهایی دم عقرب را جدا سازی کرده آن را شستشو می‌دهند و در دستگاه های مخصوص خشک کننده حدود یک ماه قرار می گیرد سپس غده ها را در ظرفی مخصوص کوبیده آن را با آب مقطر حل می‌کنند و با قرار دادن آن در دستگاه مخصوص سعی می کنند زهر عقرب از آن جدا سازی شود.

صادرات انواع زهر عقرب مزوبتوس اپئوس

صادرات انواع زهر عقرب مزوبتوس اپئوس

مجموعه تولیدی ما با توجه به پرورش انواع عقرب و زهرگیری مناسبی که از آنها دارند می‌تواند انواع زهر عقرب مزوبوتوس اپئوس را به کشورهای متقاضی صادر کند.

امروزه استفاده از زهر عقرب برای درآمدزایی روشی بسیار مطمئن است و و شما با هزینه بسیار مناسب می توانید این کار را انجام دهید از جمله کشورهای متقاضی برای ذخیره عقرب ایرانی کشور چین، فرانسه و کشورهای اروپایی هستند.

آنها از طریق این محصول اقدام به سرم سازی و واکسن هایی می کنند که آنتی بادی بوده و در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد بسیاری از صادرات زهر عقرب پرورشی به کشورهای اروپایی انجام شده و ما توانسته ایم رکورددار صادرات این محصول در بازارهای بین المللی باشیم.

تولید زهر عقرب شرایط ویژه می‌خواهد که با عقرب های پرورشی می توان صادرات خوبی را به نقاط متفاوت دنیا انجام داد.

انجام دادن این کار تخصص ها و تبحر های لازم را می‌خواهد و با توجه به خطرناک بودن این کار توصیه می‌شود که آن را به هیچ عنوان در خانه خودتان انجام ندهید.

گزش این موجود بسیار بالا بوده و و با توجه به ریسک پذیر بودن این کار ابتدا باید تخصص های لازم را دریافت و بعد اقدام به زهر گیری و صادرات آن به کشورهای متقاضی کرد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید