مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع زهر عقرب سیاه

انچه در این مقاله خواهید خواند...

آشنایی مختصر با زهر عقرب سیاه پرزداربارز ترین ویژگی زهر عقرب سیاه مایعنکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه دوریهدانستنی ها در مورد زهر عقرب پرورشیهمه چیز در مورد زهر عقرب گاردیوممزیت های قابل توجه زهر عقرب سیاه بیابانیصادر کننده زهر عقرب سیاه

زهر عقرب لیتری کاربرد های متعددی دارد و در شهرهای مختلف تولید و به فروش می رسد. قیمت زهر عقرب به عوامل مختلفی بستگی دارد: یکی از عوامل به نوع عقرب و شرایطی که در آن پرورش می‌یابد وابسته است و همچنین روش‌های مختلف سم گیری و تولید زهر نیز در تعیین قیمت زهر عقرب موثر است.

همچنین جنس و کیفیت این محصول قیمت آن را کم یا زیاد می کند. روش خرید زهر عقرب لیتری هم از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت آن می باشد. مثلا اگر این ماده مستقیماً از تولید کنندگان خریداری شود، به علت آنکه هیچ واسطه وجود ندارد، قیمت آن بسیار کمتر می گردد.

همچنین خرید زهر عقرب مرغوب از سایت‌های مجازی و از جمله سایت حاضر می‌تواند قیمت آن را به طور چشمگیری کاهش دهد، زیرا در خرید مجازی هیچ دلالی وجود ندارد تا باعث افزایش قیمت شود و علاوه بر آن جنس مرغوب سریع و آسان به دست خریدار می‌رسد.

زهر عقرب سیاه در مدل های مختلفی وجود دارد. زهر عقرب بیابانی در شکل های مختلفی وجود دارد. زهر عقرب سیاه دوریه در بسته بندی های مختلفی وجود دارد.

پخش انواع زهر عقرب سیاه

آشنایی مختصر با زهر عقرب سیاه پرزدار

آشنایی مختصر با زهر عقرب سیاه پرزدار فصل خرید عقرب برای پرورش و زهر گیری از اوایل مه ماه تا اواخر فروردین است که پرورش دهندگان عقرب این موجودات را خریداری می کنند و با استفاده از شوک الکتریکی زهر این عقرب ها را می گیرند.

سمی که از عقرب ها گرفته می شود مانند مایعی شیری رنگ است که بعدها طی فرایندی آنها را خشک می کنند و در اختیار شرکت های داروسازی قرار می دهند ، و از آنه برای تولید دارو و آنتی ژن ها استفاده می شود.

برای تولید ۲۵ گرم زهر خشک شده عقرب باید سم بش از ۱۰۰ هزار عقرب را بگیرند. طی سالهای اخیر پیشرفت دستاوردهای پزشکی سبب شده تا متخصصین بتوانند از زهر عقرب برای تولید برخی داروها به ویژه در حوزه شیمی درمانی نهایت استفاده را داشته باشند.

همین امر روند رو به رشد پرورش انواع عقرب در نقاط مختلف کشور را به همراه داشته است. عقرب پرورشی معمولاً از گونه هایی نظیری ادنتوبوتوس دوریه انتخاب می شوند که میزان قابل توجه ای زهر تولید می کنند و در صنایع پزشکی کاربردهای فراوانی دارند.

همانطور که می دانید این ماده بسیار سمی حاوی مقادیر زیادی پروتئین طبیعی است که نقش مستقیمی در رفع دردهای عصبی و مفصلی دارد. بزرگترین مزیت های زهر عقرب پرورشی امکان بکارگیری آن در ساخت داروهای مسکن و آرامش بخش است

بارز ترین ویژگی زهر عقرب سیاه مایع

همان طور که می دانید عقربها ها دارای گونه های مختلفی هستند، نوعی از آن عقرب گاردیوم دوریه است. هرکدام از این گونه‌ها دارای پروتئین مخصوص به خودشان می باشند. تاکنون ۱۵۰۰ نوع پروتئین در بدن عقرب ها شناخته شده است.

با تحقیقاتی که دانشمندان بر روی عقربها انجام دادند به این نتیجه رسیدند که در داخل زهر عقرب گاردیوم دوریه، نوعی پروتئین به نام پپتید وجود دارد که ساختار پیچیده‌ای دارد. شاید بسیاری از افراد فکر کنند که سم عقرب فقط می تواند صدمه به سلول های انسان وارد نماید و از خواص آن بی اطلاع هستند.

امروزه از زهر عقرب استفاده های زیادی می شود مخصوصا در امر پزشکی کاربرد فوق العاده ای دارد. به عنوان مثال از زهر عقرب به عنوان مسکن استفاده میکنند. همین طور از این زهر پروتئین دار، برای درمان بیماری آرتروز نیز قوق العاده می باشد. فرایند تولید تولید زهر عقرب فرایند پیچیده ای است و نیاز به زمان دارد.

زهر عقرب از خطرناک ترین و کشنده ترین زهر های دنیا است در نتیجه تولید این زهر نیازمند زمان و وقت کافی می باشد و همچنین بسیار پر خطر است. برای تولید زهر عقرب ابتدا باید کار پرورش عقرب دست زد که این خود فرایند پیچیده وطولانی وهزینه بری است.پرورش عقرب تجارتی نوپا ولی در عین حال پر سود است.

زهر عقرب مایع در مدل های مختلفی وجود دارد. زهر عقرب سیاه پرزدار کارایی زیادی بود. صادرات زهر عقرب بسیار رونق دارد.

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه دوریه

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه دوریه اثر سمی و دارویی سم عقرب تا حد زیادی به دلیل منبع غنی آن از مولکولهای کوچک و پپتیدهای مختلف است. چندین هدف جدید دارویی از طریق مطالعات مختلف از سم عقرب شناسایی شده است.برخی از عقرب های اصلی خانواده بوتیده هستند که در شبه جزیره عربستان یافت می شوند.

ترکیبات مختلف زهر عقرب خام عبارتند از آب ، مخاط ، الیگوپپتیدها ، نوکلئوتیدها ، اسیدهای آمینه ، یون ها ، انتقال دهنده های عصبی ، نمک ها ، پپتیدهای با وزن مولکولی کم ، فلزات ، موکوپروتئین ها ، موکوپلی ساکاریدها ، هیالورونیداز ، فسفولیپاز ، سروتون ، آمین های بیوژنیک و بسیاری از مواد ناشناخته.

اثر درمانی سم عقرب نشان داده شده است که با چندین بیماری از جمله سرطان ، به ویژه سرطان پستان در ارتباط است. از آنجا که هیچ توضیحی در مورد عناصر مختلف موجود در سم زهر عقرب دوریه وجود ندارد ، ما این مطالعه را به منظور فهرست بندی عناصر مختلف و فراوانی آنها در سم عقرب با استفاده از طیف سنجی جرمی پلاسما-جفت شونده (ICP-MS) انجام دادیم.

ترکیب عناصر مختلف و غلظت آنها با یونیزاسیون سم با استفاده از پلاسمای جفتی القایی تولید شده توسط گاز آرگون و ژنراتور فرکانس رادیویی و به دنبال آن جداسازی و کمی سازی با استفاده از طیف سنج جرمی چهار برابر تعیین شد. عقرب از خانواده عنکبوتیان بوده که هشت پا دارد و نیش آن کشنده است. اکثر حیوانات گزنده، نیش آنها از قسمت دهان ترشح می شود اما عقرب بر خلاف آنهاست. نیش عقرب در قسمت انتهایی دم آن قرار دارد. از دیگر شگفت هایی این جانور کوچک، این است که شب ها به فعالیت خود می پردازند به همین دلیل است که عقربها شب ها شکار می کنند. زهر عقرب به همان نسبت که خطرناک و کشنده است خواص زیادی نیز دارد

دانستنی ها در مورد زهر عقرب پرورشی

دانشمندان خاطر نشان کردند که سم عقرب گرانقدرترین مواد در جهان است، به همین دلیل است که آن ها تمرکز زیادی بر شناسایی مواد مهم موجود در زهر و تولید آن به صورت مصنوعی دارند، که ممکن است روزی مردم به جای آنکه عقرب را زیر پای خود له کنند، به جمع آوری آن بپردازند.

از هزاران سال پیش مصری ها به این پی برده بودن که عقرب ها جانوران با ارزشی هستند، و آنها از زهر عقرب برای بیماری لاعلاج فرعون استفاده کرده بودند، و در بیشتر کتیبه های آنها نقش عقرب وجود دارد.

در میان‌ زهر عقرب پروتئینی به نام پیتید وجود دارد که ویژگی ساختاری پیچیده ای دارد، و همچنین شاید جالب باشد که بدانید زهر عقرب در علم کشاورزی هم استفاده می شود. زهر عقرب را می توان به عنوان یکی از بهترین افت کش ها دانست، که با خاک بسیار تجزیه پذیر می باشد، که همین باعث می شود ساختار آب و خاک تغییر نکند و نمی تواند به انسان ها و حیوانات راه پیدا کند.

به دلیل عمر بالای و بسیار کم مصرف و کم فعالیت بودن عقرب پرورش عقرب راحت شده و در بسیاری از کشورها از زهر عقرب پرورشی در طب صنعتی استفاده می کنند، و همچنین در علم پزشکی نوین کاربرد های بسیاری دارد. هدف از تحقیقات درباره تولید داروهای که با منشاء طبیعی و بدون استفاده از ترکیبات مصنوعی هستند، کاهش عوارض جانبی آنها در بین بیماران است، که زهر عقرب زرد برای ساخت این ترکیبات دارای پتانسیل بالایی می باشد، اما هنوز بسیار ناشناخته است.

سم عقرب منبع غنی از مولکول های زیستی است، که می تواند فعالیت فیزیولوژیکی میزبان را در ایجاد لخته اختلال ایجاد کند و همچنین ممکن است دارای پتانسیل درمانی باشد. عقرب بعنوان قدیمی ترین گونه سمی به دلیل سم بسیار مورد بررسی قرار گرفته است

همه چیز در مورد زهر عقرب گاردیوم

همه چیز در مورد زهر عقرب گاردیوم زهر عقرب بهداشتی گاردیوم در رتبه نخست گران ترین مایع در جهان است. البته باید گفت که این مایع گران نیست بلکه بسیار ارزشمند است. علت ارزش بالای این ماده ، موارد کاربرد پزشکی آن بوده که در درمان صعب العلاج ترین بیماریهای بشر مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله بیماریهای مهمی که با این زهر ارزشمند درمان و کنترل میشود : ایدز ، سرطان ، دیابت ، روماتیسم مفصلی ، التهاب روده ، بیماری MS و…. می باشد. عقرب موجودی است که فراوانی زیادی در دنیا ندارد به همین دلیل موجودی بسیار استراتژیک است و جزو منابع طبیعی پرارزش محسوب میشود.

همچنین تمامی گونه های عقرب زهر ارزشمندی ندارند و فقط 25 گونه عقرب است که زهر کشنده دارد و از این 25 گونه تنها 10 گونه است که کاربرد دارویی دارد و مابقی تنها برای تهیه پادزهر کاربرد دارد.

بازار فروش زهر عقرب بازاری بی انتها بوده که هیچوقت به اشباع نخواهد رسید.زهر کژدم مایعی بی‌رنگ و شفاف است که خاصیت قلیایی تا خنثی دارد و در واقع نوعی پروتئین است. سم از عناصری مانند کربن، هیدروژن، ازت و گوگرد تشکیل شده‌است. زهر کژدم‌ها بیشتر بر بند پایان و جانوران کوچک مؤثر است .

در محل گزش نیز تغییر رنگ موضعی و تورم دردناک ایجاد می‌کند. گرچه به‌طور متناقص سم بعضی از انواع کشنده باعث علائم موضعی و تورم زیاد نمی‌شود. کودکان و افراد سالمند نیز نسبت به سم عقرب آسیب پذیرتر بوده و نیازمند توجه بیشتری می‌باشند.

علاوه بر آسیب به گلبول‌های قرمز، زهر عقرب علائم عصبی نیز ایجاد می‌کند که شامل بی‌قراری، تشنج، راه رفتن نامتعادل، آبریزش از دهان، حساسیت شدید پوست به لمس، انقباضات ماهیچه‌ای، درد شکم و کاهش کارکرد سیستم تنفسی می‌باشد که در اکثر موارد این علائم در عرض ۴۸ ساعت فروکش می‌کنند

مزیت های قابل توجه زهر عقرب سیاه بیابانی

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که سم عقرب به عنوان مسکن درد و درمان بیماری های مانند: لوپوس و ارتریت روماتوئید موثر بوده است، اکنون محققان دانشگاه استنفورد و مکزیک کشف کرده اند که عقرب یافت شده در مکزیک شرقی دارای یک سم است، که میتواند خواص ضد باکتری در خود داشته باشد.

مقاومت ضد میکروبی یک مشکل در سراسر جهان است، متخصصان بهداشت می ترسند اگر دیگر ضد میکروب های موجود برعلیه آنها اثر نگذارد، به زودی عفونت های باکتریایی شایع می توانند تهدید کننده زندگی باشند. محققان در حال بررسی سموم مارها، عقرب ها، حلزون و حیوانات سمی هستند، تا عوامل جدیدی برای مقابله با باکتری های مقاوم در برابر دارو را پیدا کنند.

مطالعه اخیر برای جدا سازی ترکیبات موجود در زهر عقرب و سنتز آنها در ازمایشگاه برای ساخت نسخه های شیمیایی مصنوعی از زهر انجام شده است، زهر طبیعی و همچنین نسخه مصنوعی ان قادر به از بین بردن باکتری های مانند استافیلوکوکوس و تعداد کمی کاراکوس شده است.

این محصول در مدل های مختلفی وجود دارد و در بسته بندی های مختلفی روانه ی بازار شده است کارایی زیادی دارد

صادر کننده زهر عقرب سیاه

صادر کننده زهر عقرب سیاه قیمت خرید زهر عقرب لیتری با توجه به تغییرات نرخ ارز و تورم دارای نوساناتی می باشد البته نوع زهر، نوع خرید و میزان عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت در هنگام خرید زهر عقرب باید به سراغ برند های معتبر بروید تا از اصل و مرغوب بودن محصول اطمینان داشته باشید.

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم قیمت زهر عقرب بالا می باشد و این به دلیل کاربرد های شگفت انگیزش است به عنوان نمونه به تعیین موقعیت های سلول های سرطانی مغز کمک می کند و این به روش حس گرهای مادون قرمز و اسید آمینه های موجود در سم عقرب انجام می گردد.

برای تولید سموم کشاوری به دلیل خاصیت تجزیه پذیر بودن آن استفاده می شود که این موجب شده تا خاک خاصیت خود را از دست ندهد علاوه بر این استفاده از زهر عقرب برای درمان بیماری های ناعلاج باعث شده هزینه های درمان کاهش پیدا کند و فرآیند درمان کوتاه شود به همین دلیل قیمت بالای زهر عقرب واقعا مقرون به صرفه می باشد.

در حالی که بسیاری از افراد به دلیل زهر و ناخن های ترسناک آنها از زهر عقرب زرد کوچک می ترسند، و آن را یک جانور بی فایده می دانند، بهتر است قبل از آنکه دست به کشتن آن بزنند، بدانند دانشمندان دریافتند که این موجودات ترسناک می توانند، برای انسان فواید بسیاری داشته باشند.

این محصول در روغن های مختلفی دارویی استفاده می شود.هر چه تعداد محصولاتی که تهیه می کنید بیشتر باشد، به این معنی است که قرار است به سود بیشتری برسید. در برخی مواقع میزان این سود به قدری بالا می رود که برای افراد قابل باور نمی باشد.

سعی کنید با استفاده از همین ترفندها، محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید. در این حالت دیگر لازم نیست که نگرانی بابت موارد مختلفی از جمله دوام آن ها و کیفیتی که دارند، داشته باشید. زهر عقرب پرورشی همچون نژاد اصلی اش که ممکن است در بیابان ها و یا منطق شمالی کشور باشد، بسیار سمی می باشد و می تواند فرد را تا آستانه مرگ تنها با یک قطره خود پیش ببرد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید