مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه انواع زهر عقرب سیاه صادراتی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

زهر عقرب به صورت گرمی عرضه می شوداستفاده از زهر عقرب در جراحی پیوند قلبتوزیع عمده زهر عقرب سیاه صادراتی
  • عقرب ها موجوداتی سخت پوست با بدن بند بند و دارای سیستم دفاعی بودخ و زهری کشنده برخوردار می باشند این موجودات در سراسر دنیا پراکنش یافته و دارای انواع مختلفی می باشد امروزه با توجه به یافته های پزشکی زهر این موجود از جایگاه ویژه ای به عنوان ماده ی دارویی در درمان بسیاری از بیماری های مزمن برخوردار می باشد. از این رو ایران به دلیل موقعیت مناسب می تواند یکی از مکان های پیشرو در ارائه انواع زهر عقرب سیاه صادراتی باشد.

ارائه انواع <a href=زهر عقرب سیاه صادراتی” class=”img-responsive aligncenter”>

زهر عقرب به صورت گرمی عرضه می شود

زهر عقرب به صورت گرمی عرضه می شود

طبق مطالعات اخیر زهر عقرب از خواص درمانی بی نظیری برخوردار می باشد،از آنجایی که استخراج زهر عقرب خالص فرایندی سخت می باشد و باید به صورت تک تک عقربها با دست نگه داشته شود و فرایند استخراج برای بدست آوردن میزان اندکی زهر انجام شود.
و همچنین کادر استخراج کننده زهر به طور پیوسته در معرض نیش زدن زهر عقرب بالغ قرار دارند و از آنجایی که نیش عقرب بسیار دردناکتر از نیش حشراتی مانند زنبور می باشد. این ماده ارزش مالی بسیاری پیدا نموده است.
به عنوان مثال سخنگوی مرگ یکی از کشنده ترین و پر خطرترین گونه های عقرب می باشد و زهر آن از گرانترین زهر های جهان بحساب می آید. اما درون این زهر بسیار خطرناک عناصر دارویی بسیار مفیدی برای درمان انواع بیماری ها وجود دارد.
خطرناک ترین نوع زهر عقرب ایرانی در مناطق جنوبی و گرم ایران واقع استان خوزستان قرار دارند ،عقرب ایرانی هم مانند کشنده ترین و پرخطرترین عقرب دنیا بوده، این نوع عقرب در در زیر سنگ ها و شن و ماسه های مناطق بیابانی خوزستان زندگی می کنند.

توجه به این نکته که زهر عقرب خطرناک و کشنده می باشد و نباید بدون تجویز پزشک استفاده شود ضروری می باشد مگر در قالب داروی فراروی شده و تحت تجویز پزشک مصرف گردد، بنابراین از مصرف خود سرانه این زهر جدا خودراری فرمایید.

استفاده از زهر عقرب در جراحی پیوند قلب

استفاده از زهر عقرب در جراحی پیوند قلب

  • به طور کلی قلب یک ماهیچه ی عضلانی می باشد که با پمپاژ خون باعث عمل اکسیژن رسانی به سراسر بدن می شود، قلب به طور میانگین در دقیقه می تپد، قلب همچنین علاوه بر خونرسانی به سراسر بدن به خود نیز به عنوان یک عضو خونرسانی می کند.
  • در نتیجه در صورت انسداد عروق قلب تحت عنوان عروق کرونر قلب باعث کاهش فرایند خونرسانی در این ماهیچه خود قلب و کاهش قدرت پمپاژ و در نتیجه کاهش عملکرد قلب خواهد شد. از این رو باعث ایجاد ضعف در این ماهیچه می شود.
  • در نتیجه در صورت بروز این مشکل بیمار نیاز به عمل قلب باز دارد.لذا برای درمان این گرفتگی عروق تغذیه کننده قلب و بهبود فرایند خونرسانی عمل قلب باز انجام می شود، در این عمل برای رفع این مشکل از رگ های سالم مانند رگ های پا استفاده می شود، تا تا قدرت انقباضی قلب به حالت اول باز گشته و عملکرد قلب به حالت طبیعی باز گردد.
  • در حین این عمل برای آن که رگ پیوند زده حین عمل دچار گرفتگی نشود و جراحی را با شکست روبه رو نکند از سم گونه خاصی ار عقرب ها استفاده می شود که دارای تاثیرات شگفت آوری برای رفع این مشکل می باشد.هر چند این سم قابل استفاده باید با روش های دیگر بر روی عروق خونی اعمال شود، با این حال تعداد بسیار زیادی از این نوع جراحی که در دنیا در حال انجام است که با روش های معمولی سالهای کمی کارای داشته ولی تاثیر این دارو باعث افزایش چشمگیری در درمان و بهبود به مدت دو برابر طولانی تر از عمل معمولی می باشد.

توزیع عمده زهر عقرب سیاه صادراتی

توزیع عمده زهر عقرب سیاه صادراتی

مطالعات اولیه واحدهای تولیدی در ایران در جهت پرورش و سم گیری شکل گرفته و بعد از اخذ مجوز سازمان محیط زیست وسازمان دارویی کشور عقربهای مولد اعم از نوع ایرانی پروش داده شده و در حال استخراج ماده اولیه برای شرکت های داروسازی داخلی جهت تولید دارو اقدام نمایند.

از جایی که ایران یکی ازمنابع منحصربه فرد در پروش عقرب بومی آسیا می باشد، می توان با بهره گرفتن از این نعمت خدادادی در جهت تولید دارو اقدام نمود زیرا و به علت پروتئین وفرمولاسین خاص موجود درسم عقرب به هیچ عنوان قابلیت ساخت به صورت مصنوعی درآزمایشگاه ندارد.

بنابراین ایران با توجه به شرایط مناسب خدادادی مکانی مناسب برای پروش عقرب و تهیه و استخراج سم آن در جهت توزیع عمده زهر عقرب سیاه صادراتی را دارا می باشد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید