مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم زهر عقرب چینی کشنده

انچه در این مقاله خواهید خواند...

مزیت های خاص زهر عقرب خالصنکاتی در خصوص زهر عقرب امپراطورویژگی های مهم زهر عقرب سیاهمراکز پخش انواع زهر عقرب چینی کشنده

زهر عقرب چینی کشنده از خواص درمانی و دارویی بسیاری برخوردار اسـت ولی بسیار خطرناک و کشنده است ودر دکتری و داروسازی ازآن استفاده فراوان میشود. زهر این جانوران کوچک از ترکیبات شیمیایی متنوعی تشکیل شده اسـت کـه هر کدام خواص درمانی متفاوتی دارد. بعضی از اجزای سمی عقرب، برای درمان بیماری های اتوایمیون بیماری هایی کـه ناشی از کارکرد غلط سیستم ایمنی بدن اسـت

عرضه مستقیم زهر عقرب چینی کشنده

مزیت های خاص زهر عقرب خالص

مزیت های خاص زهر عقرب خالص

بزرگ یا کوچک بودن عقرب دال بر سمی یا غیرسمی بودن نیست، اما اگر چنگال های عقرب باریک باشد احتمال سمی بودن بیشتر از زمانی است که چنگال های کلفتی داشته باشد. علائم و شدت مسمومیت ناشی از عقرب گزیدگی به نوع و بزرگی عقرب و همچنین شرایط جسمی و سنی مصدوم بستگی دارد. کودکان و افراد مسنی که بیماری قلبی دارند، بیشتر از دیگران در معرض مسمومیت شدید هستند. علائم معمولا با درد و سوزش فوری در محل گزش شروع می شود.

گاهی درد به نواحی بالای محل گزیدگی انتشار می یابد، تعدادی از بیماران علائم شدیدی مثل اختلال در بلع، سفتی عضلات و پرش و بی قراری در اندام ها پیدا می کنند، فشار خون ممکن است افزایش یابد و گاهی ضربان قلب مصدوم کاهش یا افزایش شدید پیدا می کند. علائم معمولا به سرعت در محل گزش شروع می شود، یعنی تا پنج ساعت بعد اوج می گیرد و تا ۲۴ ساعت ادامه می یابد. اگر پس از پنج ساعت بیمار علامت جدی بجز درد در محل نداشت، به این معناست که گزش چندان جدی نبوده است

نکاتی در خصوص زهر عقرب امپراطور

نکاتی در خصوص زهر عقرب امپراطور بیمار باید در اولین فرصت به بیمارستان رسانده شود. نیاز است آزمایش های خاصی برای بیمار انجام شود. درمان به طور عمده حمایتی است و درد با مسکن، گذاشتن یخ و بی حرکتی اندام گزیده بهبود نسبی پیدا می کند. پانسمان محل گزیدگی و بالا نگه داشتن آن به کنترل درد کمک می کند. برای انواع عقرب ها پادزهر وجود دارد، اما استفاده از آن عوارض خاص و گاه شدیدی دارد. به همین دلیل پادزهر تنها در موارد شدید و بالاخص در کودکان تجویز می شود.

برای پیشگیری از اثر زهر عقرب امپراطور موارد زیر را انجام می دهیم:

-برای نگهداری زباله از ظرف سرپوشیده یا کیسه زباله استفاده کنید. حشرات جذب زباله شده و عقرب ها جذب حشرات می شوند.

ـ چوب و مواد ساختمانی را در نزدیکی خانه نگهداری نکنید، چرا که این مکان ها برای زیست عقرب بسیار مطلوب است.

ـ قبل از پوشیدن لباس و کفش از نبود عقرب در آنها اطمینان حاصل کنید.

ـ با پای برهنه در انباری و بالاخص هنگام شب، قدم نزنید.

ـ مبلمان و تختخواب را با فاصله از دیوار قرار دهید.

ویژگی های مهم زهر عقرب سیاه

ویژگی های مهم <a href=زهر عقرب سیاه” class=”img-responsive aligncenter”> پخش زهر عقرب خالص کـه امروزه در تمام جهان رواج دارد می تواند سود خوبی برای شـما داشته باشد زیرا کـه خیلی ها حاضرند برای زهر عقرب پول خوبی پرداخت کنند، هر گرم = ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان! اما انجام اینکار چگونه ممکن اسـت؟ چـه خطراتی دارد و از کجا باید شروع کرد؟ پرورش عقرب در ایران بـه ویژه در مناطق کویری کشور بدلیل مساعد بودن شرایط محیطی پرورش این جانور میتواند بـه یکی از مشاغل مفید تبدیل شود و بـه رفع مشکل بیکاری دراین مناطق کمک قابل توجهی نماید. در ایران بیش از ۶۰ گونه عقرب وجوددارد کـه زهر ۴ نوع آن ارزشمند و دارای خواص درمانی اسـت.

جالب اسـت بدانید از هر ۱۵۰ هزار شماره عقرب بطور میانگین ۲۵ گرم زهر خشک عقرب بـه دست می آید و هر گرم زهر عقرب هفتاد تا هشتاد میلیون تومان بـه تناسب غلظت آن خریده میشود. بنابر این درصورت آشنایی با نحوه صحیح پرورش و نگه‌داری عقرب درآمدزایی از زهر عقرب در انتظار میباشد.

پرورش عقرب برای به دست اوردن زهر عقرب سیاه باید در جعبه‌های شیشه‌ای کـه با ظروف پلاستیکی با دربهای محکم گرد آوری میشوند، باشد. عقرب‌ها بـه سرعت تکثیر می شوند ودر هر بار شمار زیادی کژدم رقمی معادل صد عقرب»متولد میشود؛ فصل خرید عقربها از مهر ماه تا اواسط اردیبهشت اسـت. شرایط نگه داری عقربها بـه شرح زیر می‌باشد: دما: دمای مناسب برای پرورش عقرب بین ۲۱ تا ۳۲ درجه سانتیگراد اسـت.

هم چنین لازم اسـت برخی مواقع این دما تا ۳۷ درجه سانتیگراد نیز بالا رود. بطور کلی دمای متغیر محیط برای تنظیم دمای بدن عقربها لازم اسـت، از این رو داشتن یک سیستم گرمایشی در محل نگه داری ضروری اسـت. تغذیه: برای تغذیه عقربها میتوان از حشرات کوچکی نظیر کرم خاکی یا جیرجیرک استفاده نمود. هم چنین دادن مواد تقویتی نیز هفته‌ای چند بار بـه عقربها توصیه میشود. لازم بـه ذکر اسـت با توجه بـه این‌کـه عقربها در شب غذا میخورند، شرایط تغذیه رابه گونه ای فراهم کنید کـه با طبیعت این جانور هماهنگ باشد.

نور: عقربها محیط تاریک را میپسندند بنابر این نوردهی چندانی مورد نیاز نیست. دقت داشته باشید کـه فضاهای مربوط بـه تهویه را حتماً با توری‌های دارای سوراخ ریز بپوشانید، زیرا عقربها از هر سوراخی برای فرار استفاده میکنند. هم چنین بهتر اسـت از یک دوره روشنائی و تاریکی متناوب برای محیط نگه داری عقرب استفاده کنید کـه زمان تاریکی آن اندکی از زمان روشنائی بیشتر باشد.

آب: نیاز آبی بدن عقرب بسیار پایین ست، با این وجود لازم اسـت یک ظرف آب کم عمق آن قدر کـه عقرب در آن غرق نشود نیز در محیط نگه داری عقرب قرار داده شود.

محل نگه‌داری: برای پرورش عقرب، باید از محلهای سرپوشیده استفاده کنید. بعنوان مثال میتوانید یک تانک مخزن کوچک شیشه ای رو درنظر بگیرید، قسمت پایینی تانک باید با شن بیابانی یا شنهای ساحلی پر شود. لازم اسـت تانک دارای تهویه مناسب باشد و مواردی مثل کنده درخت و ظرف آب کم عمق نیز بـه رشد بهتر عقربها کمک میکند. هم چنین تامین گرما و رطوبت مناسب یک مسئله حیاتی برای پرورش عقرب میباشد.

مراکز پخش انواع زهر عقرب چینی کشنده

مراکز پخش انواع زهر عقرب چینی کشنده خطرناک ترین عقرب های ایران با نیشی که در نوک دم دارند از سمی ترین عقرب ها و کشنده ترین موجودات روی زمین هستند. کژدم یا عقرب موجوداتی کوچک با 8 پا و نیشی زهردارند که در سراسر دنیا پراکنده اند. خطرناک ترین عقرب های دنیا در بیابان های گرم زندگی می کنند و خطرناک ترین عقرب های ایران هم در مناطق گرم فعال شده و شب ها حرکات مرگبار خود را آغاز می کنند.

عقرب های ایران همچون کشنده ترین و خطرناک ترین عقرب دنیا ، دهانی همانند چنگال هایی خاردار دارد و سم کشنده را از قسمت انتهای بدن بر روی طعمه می پاشد. خطرناک ترین عقرب های ایران در زیر سنگ ها و سوراخ ها منتظر شکار هستند. نیش عقرب در ایران بسیار قوی و مرگبار است. در این مطلب از خطرناک ترین عقرب دنیا که در ایران وجود داره میگم.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید