مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

خواص زهر عقرب آندروکتوس کراسیکوداتولید زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

عقرب اندرکتوس یک عقرب خطرناک و زهردار است. زهر عقرب آندروکتوس خطرناک و مرگ آور است. محققان از این زهر ماده ای دارویی درست می کنند تا برای بیماری ها درمانگر و مفید شود.

عرضه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا از کشور ما به مراکز مربوطه در داخل و خارج کشور صورت می گیرد. عقرب آندروکتوس کراسیکودا قد و اندازه ای متوسط دارد و دارای یک دم صاف و تخت به اندازه 5 سانتی متر است.

عرضه زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

خواص زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

خواص زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا دومین عقربی که در ایران به وفور دیده می شود و تعداد افرادی که دچار عقرب زدگی با این نوع عقرب می شود هر سال زیاد تر می شود عقرب آندروکتوس می باشد که زهر این عقرب درد زیادی به فرد متحمل می کند.

علاوه بر درد شدید گزیدگی و ورود سم و زهر این عقرب به بدن این گزیدگی سیستم اعصاب را متشنج و مختل می کند و موجب ورم در عضلات و مفاصل و مشکلات در استخوانی می شود.

این زهر را می توان درست و بجا برای درمان استفاده کرد زیرا ثابت شده که مصارف دارویی دارد و دو مورد از خواص زهر عقرب آندروکتوس از بین بردن درد بدن و و بهبود هنده و از بین برنده عفونت و میکروب از بدن است.

سم و زهر از بدن این عقرب جدا و تخلیه می شود و توسط کارشناسان ماهر به یک داروی مصرفی تبدیل می شود. یک مسکن برای درد ها و یک ماده برای پیوند دادن سیاهرگ در بدن است.

برای درمان آرتروز و روماتیسم و مشکلات و التهابات مفاصلی و استخوانی و همچنین برای پیشگیری و کاهش غدد سرطان استخوانی مفید و موثر است. در عمل های قلب کمک به افزایش جریان خون می کند.

در عمل های پیوندی نیز کمک دهنده است و با استفاده از زهر عقرب می توان داروی ایمنی برای راحت پیوند زدن و رفع مشکلات پس از پیوند تهیه کرد زیرا بسیار پیش می آید که پس از پیوند بدن واکنش منفی نشان دهد.

در پشت شکم عقرب آندروکتوس لبه های دندانه دندانه ای وجود دارد و موهای تیره و کوتاهی بر روی بدن این عقرب وجود دارد. دست و پاها و چنگال های این نوع عقرب قوی و محکم هستند.

عقرب کراسیکودا ایرانی است و نیش قوی و بزرگی دارد و سم کشنده ای دارد که در دم آن می باشد. همین سم برای بسیاری از مشکلات و بیماری ها نجات دهنده و پر از مزیت و خاصیت است.

تولید زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی

تولید زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا گرمی تولید زهر عقرب گرمی در کشور صورت می گیرد زیرا این عقرب در کشور ما به وفور دیده می شود و کارشناسان و متخصصان زهر آن را برای مصارف مفید و دارویی از عقرب جدا می کنند و تولید می کنند.

اندازه این عقرب به 12 سانتی متر می رسد و شکل آن بسیار ترسناک و خشن است و به آن عقرب سیا یا کژدم سیاه نیز می گویند. شانه و شکم و پاهای این نوع بر خلاف تیرگی خود, زرد رنگ است.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید