مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید زهر عقرب آندروکتوس گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

مشخصات مهم زهر عقرب خالصنکاتی در خصوص زهر عقرب سیاه آندروکتوسمختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرببازرگانی فروش زهر عقرب آندروکتوس گرمی

یکی از جدیدترین روش های درمانی بیماری های لاعلاج، استفاده از زهر عقرب است البته نه هر عقربی، بلکه چند گونه ای خاص که در آزمایشگاه های کشور پرورش یافته و زهر آن جدا شده و به صورت بسته بندی های گرمی با ارزش بسیار زیاد به فروش می رسد. از این رو بازار خرید زهر عقرب آندروکتوس گرمی جهت تولید داروهای مختلف بیماریهای صعب العلاج بسیار پر رونق است.

بازار خرید زهر عقرب آندروکتوس گرمی

مشخصات مهم زهر عقرب خالص

مشخصات مهم زهر عقرب خالص خرید زهر عقرب خالص یک پروسه بسیار مهم است که باید از مشخصات مهم آن اطلاع داشته باشید تا در هنگام خرید و دچار سردرگمی نشوید. امروزه افراد دلال بسیار زیادی در سطح بازار وجود دارد که زهر عقرب را با ناخالصی های مختلف با قیمتی پایین به جای نمونه های اصل و خالص به فروش می رساند.

قطعاً این موضوع ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده و آنها را دچار سردرگمی می‌ کند اما با دانستن این مشخصات می‌ توان بهترین زهر عقرب را تشخیص داد و آن را خریداری نمود. از این مشخصات مهم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

زهر عقرب خالص از بهترین گونه‌های عقرب است که خواص دارویی درمانی دارد. عقرب سیاه، زرد، آندروکتوس ۳ گونه برتر عقرب‌های با خواص دارویی فراوان است که این زهر عقرب شفاف و بی رنگ بوده که البته رنگ آن سفید مایل به زرد می باشد در دو نوع مایع و پودری است که به روشهای شوک الکتریکی و به روش دستی در آزمایشگاههای معتبر استخراج می شود.

مشخصه بعدی خواص دارویی و کاربرد بسیار بالای آن است که می توان بیماری هایی همچون سرطان، لوپوس، ms و روماتیسم مفصلی را درمان کرد. این زهر عقرب نوعی پروتئین بوده که ساختار آن از غلظت بسیار بالایی تشکیل شده و کاملاً خالص است که در صورت داشتن هرگونه ناخالصی به راحتی قابل مشاهده می باشد یعنی اگر ترکیبی در آن وارد شود، از حالت اصلی خارج شده و به راحتی می‌توان آن را تشخیص داد که البته خرید از یک مکان معتبر خیال شما را آسوده خواهد کرد تا بدانید که واقعاً یک محصول ارزشمند خریداری می کنی.

نکاتی در خصوص زهر عقرب سیاه آندروکتوس

نکاتی در خصوص <a href=زهر عقرب سیاه آندروکتوس” class=”img-responsive aligncenter”> در مطالب قبلی اشاره کردیم که گونه های مختلفی از عقرب در کل دنیا وجود دارد در کشور ما ۲۵ گونه عقرب شناسایی شده که در بین آنها فقط شش گونه خواص دارویی درمانی داشته و جهت کاربردهای پزشکی از آن استفاده می شود یکی از این نمونه‌ها عقرب‌ سیاه آندروکتوس است که جز عقرب های خطرناک و کشنده است.

تمام مشخصات و ویژگی هایی که در بالا اشاره کردیم در این زهر عقرب وجود دارد که معمولاً به صورت پودری و مایع در بازار به فروش رسیده و زهر عقرب مایع همانطور که از نامش مشخص است، حالت مایع و غلیظ داشته که رنگ آن روشن شفاف و خالص است نمونه های پودری آن هم پودر های کریستالی سفید رنگ است که در صورت داشتن هرگونه ناخالصی به راحتی قابل تشخیص نمی باشد.

یک نکته که درباره این زهر عقرب وجود دارد، خواص دارویی بسیار بالای آن است که در عین کشنده بودن، نجات بخش جان بسیاری از انسان‌ها از این بیماری های گوناگون است. از زهر عقرب های سیاه برای تولید مسکن استفاده می شود. همچنین در هنگام جراحی و پیوند قلب به خصوص افرادی که سابقه بیماری‌های قلبی دارند، امکان پس زدن پیوند وجود دارد که می‌توان با زهر عقرب این ریسک را در حین عمل کاهش داد.

زهر عقرب سیاه اگر توسط عقرب وارد بدن فردی شود، به سرعت باعث نابودی گلبول های قرمز خون فرد می شود که در عرض چند دقیقه فرد را می کشد اما می‌توان از این زهر به روش درست توسط پزشکان استفاده کرد و به روند درمان و بهبود افراد بیمار را سرطانی، رماتیسم، آرتروز، تومور مغزی و مالاریا کمک کرد.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب عقرب ها، اغلب در مناطق مرطوب و گرمسیر کشور زندگی می کند که چند نمونه از آنها کاربرد دارویی درمانی داشته و در آزمایشگاه های کشور روی آنها بررسی و تحقیقاتی انجام می شود. تقریباً بیش از ۱۰ سال است که از این محصول به عنوان دارو استفاده می شود. اگر می خواهید درباره فرآیند تولید زهر عقرب اطلاعات مختصری داشته باشید، این مطلب و تا پایان مطالعه کنید.

زهر عقرب به دو روش استخراج می شود. روش اول که سخت و بسیار حساس است، به صورت دستی توسط محققان انجام می‌ شود که پس از شستشوی عقربها آنها را در یک منطقه با تهویه مناسب قرار می دهند. البته برای اینکه عقرب به مرحله سم گیری برسد، تقریباً ۱۸ ماه زمان نیاز دارد که در این ۱۸ ماه عقرب ها در مکانی مناسب با تهویه نگهداری می شوند تا به خوبی بتوانیم سم کشنده آنها را استخراج نمود که یکی از سخت ترین و نفس ها و گیر ترین مرحله است.

در این روش باید دم انتهایی عقرب که در آن سم‌ کشنده وجود دارد قطع کرده، سپس در دستگاه خشک کن قرار می گیرد تا کاملاً این زهر خشک شود. بعد که خشک شده این سم ها کاملاً باید به حالت له در آید که با آب مقطر حل شده و در یک دستگاه مخصوص قرار می‌گیرد تا مایع و سم عقرب از هم جدا شود.

روش دوم که در واقع روش شوکه الکتریکی است، روشی بوده که در مدت زمان کوتاهی انجام می شود که در این روش به عقرب یک شوک وارد می شود و در این روش سم در بدن عقرب خشک شده و به حالت سم خشک به فروش می‌رسد که در عرض نیم ساعت در فریزر های مخصوص قرار می گیرد که دمای آن ۴ درجه سانتیگراد بوده و به مدت دو سال در این دما قابل نگهداری است.

بازرگانی فروش زهر عقرب آندروکتوس گرمی

بازرگانی <a href=فروش زهر عقرب آندروکتوس گرمی” class=”img-responsive aligncenter”> بازرگانی فروش زهر عقرب آندروکتوس گرمی، یکی از بزرگترین مراکز تولید و توزیع کننده این محصول پرکاربرد در کشور است که توانسته نیاز آزمایشگاه های داروسازی در کشور را تامین نماید و حتی بخشی از این محصولات را به کشورهای جهان سوم ارسال کند. این بازرگانی سعی دارد که بیماری های لاعلاج در تمام دنیا ریشه کن شود از این رو بهترین زهر عقرب ها را آماده فروش کرده و آنها را در بسته بندی های کاملاً بهداشتی ارائه می‌دهد.

در حال حاضر این محصول با نام اکسیر حیات یعنی داروی زندگی بخش به فروش می‌ رسد که یک مایع ماده ارزشمند و گرانقیمت شناخته می‌ شود که خرید شما از این بازرگانی به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام شده و در واقع دیگر نگران تقلبی بودن محصول نخواهید بود البته لازم به ذکر است بدانید این محصول با گارانتی و ضمانت به فروش می‌رسد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید