مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

انچه در این مقاله خواهید خواند...

اطلاعاتی درباره عصاره زهر عقربآنچه باید از زهر بچه عقرب بدانیدزهر عقرب مایع چه ویژگی هایی دارد؟3 نکته مهم در مورد زهر عقرب سیاهناگفته ها در مورد زهر عقرب شفافباکیفیت ترین انواع زهر عقرب پرورشی کدامند؟تولید کننده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

عقرب همی سکورپیوس لپتوریس یکی از گونه های عقرب است . که زهر آن در علم پزشکی کاربرد بسیاری دارد. ازاین رو زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس بسیار ارزشمند و گرانقیمت می باشد . چرا که خواص دارویی فراوان دارد.

قیمت زهر عقرب با توجه به قواعد و شرایط مشخصی تعیین می شود.یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت زهر عقرب قیمت متریال بکار رفته در زهر عقرب است.

البته قیمت این نوع از زهر عقرب درشهرها وکشورهای مختلف متفاوت است . و برندهای مختلف با دستورالعمل های خاص خود اقدام به تولید این زهر عقرب در قیمتهای متفاوت می کنند.

قیمت انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

اطلاعاتی درباره عصاره زهر عقرب

اطلاعاتی درباره <a href=عصاره زهر عقرب” class=”img-responsive aligncenter”> انواع عقرب یا کژدم یکی از گونه های بندپایان هستند که در دسته عنکبوتیان قرار میگیرند دسته های عقرب از گذشته تا به امروز مورد توجه انسان بوده اند و همیشه ترس عمیق از عقرب ها وجود داشته است یکی از دلایل ترس از عقرب ها زهر موجود در عقرب است ولی جالب است بدانید که از میان ۱۵۰۰ نوع عقرب تنها زهر بیست نوع عقرب سمی و کشنده است .

با این حال زهر عقرب به همان اندازه که می تواند کشنده باشد به همان اندازه می‌تواند مفید و شفابخش نیز باشد از زهر عقرب می توان در درمان بیماریهای لاعلاج استفاده کرد . زهر عقرب به صورت مایعی شفاف رنگ است که خاصیت قلیایی یا خنثی دارد و دارای پروتئین بسیار است .

دانشمندان از پروتئین های زهر عقرب برای درمان بسیاری از بیماریها و در داروها استفاده می کنند.

پروتئین مهمترین عامل در عصاره زهر عقرب است. عقربها دارای انواع گوناگونی هستند. که در ساختار بدن هر نوع عقرب بیش از هزار نوع پروتئین وجود دارد . که تابحال دانشمندان شمار بسیار زیادی از آنها را مورد بررسی قرار داده اند. این پروتئین ها ساختار بسیار پیچیده ای دارند. و عامل اصلی خطرناک بودن زهر عقرب همین پروتئین ها هستند. اگر عقربی زنده در محیط طبیعی به موجودی زنده حمله کند و نیش بزند . همین پروتئین ها در زهر عقرب به سلولهای فرد زنده آسیب می زنند و آنها از بین می برند و باعث فلج سلولها می شوند. دانشمندان از همین خاصیت کشندگی در زهر عقرب استفاده کرده اند و از آن برای از بین بردن سلولهای و توده های سرطانی استفاده می کنند.

آنچه باید از زهر بچه عقرب بدانید

اگر بخواهیم در مورد بچه عقرب و زهر آن نظر بدهیم . اول باید بدانیم بچه عقربها چگونه به دنیا می آیند . بر خلاف تصور عمومی عقربها تخم گذاری نمی کنند . بلکه آنها آبستن می شوند و نوزادان عقرب زنده از شکم مادر به صورت تک تک خارج می شوند. در واقع عقربها زنده زا هستند. خروج نوزادان عقرب بسته به نوع عقرب از دم یا سر عقرب می باشد. بارداری عقربها هم بسته به نوع و نژاد آنها بین دو یا چهار ماه زمان میبرد . عقربها در فاصله ی نیمه تابستان تا اواسط پاییز زاد و ولد می کنند. در واقع عقربها تنها در این دو فصل سال به زاد و ولد می پردازند

نوزاد عقرب را لارو می نامند. آنها از همان ابتدا داری زهر می باشند. زهر بچه عقرب همانند زهر عقربهای بزرگ دارای ماده پروتئینی می باشد و از همان میزان کشندگی برخوردار است. درواقع بدن بچه عقربها ازهمان ابتدای تولد تولید زهر می کند. از زمان تولد تازمانی که توزاد عقرب به بلوغ برسد سه سال طول می کشد ودراین مدت نوزاد عقرب هشت بار پوست می اندازد. در مرحله بلوغ عقرب عمل این هورمون تحت تاثیر هورمون مخالف متوقف می شود وعقربهای ماده آماده جفت گیری وتولید مثل می شوند.

زهر عقرب مایع چه ویژگی هایی دارد؟

زهر عقرب مایع چه ویژگی هایی دارد؟ مردم معمولا به دلایل قابل توجهی عقربها را دوست ندارند . عقربها ظاهری ترسناک دارند که نیش آنها زهرآگین وکشنده است . هرچند می توان گفت در مورد خطرناک بودن نیش عقرب همواره مبالغاتی صورت گرفته است . زیرا از میان هزاران نوع عقرب فقط بیست وپنج مورد آن خطرناک هستند ومی توانند برای انسان کشنده باشند.

در میان چنین تفکری ثابت کردن اینکه عقربها در حد اون تصور خطرناک نیستند و می توانند مفید هم باشند کار دشواری است.

دستاوردهای نظری وتجربی دانشمندان ثابت کرده است که زهر عقرب داروی اثربخشی در زمینه پزشکی ودرمان بیماری ها به شمار می رود . به همین دلیل تولید زهر عقرب وفروش آن به روش مناسبی برای کسب درآمد وثروت برخی از فراد تبدیل شده است .

زهر عقرب در رتبه نخست گرانترین مایع جهان است . درواقع زهر عقرب مایع گرانترین مایع دنیاست . هر گرم زهر عقرب هشتاد میلیون تومان نسب به تناسب غلظت آن ارزش دارد . البته باید گفت این مایع گران نیست بلکه بسیار ارزشمند است واز همین رو دارای قیمت بالایی نیز می باشد. از همین رو تجارت در زمینه زهر عقرب دارای سود سرشاری است. بازار فروش زهر عقرب بازاری بی انتها بوده که هیچ وقت به اشباع نخواهد رسید .

عقرب موجودی است که فراوانی زیادی در دنیا ندارد . به همین دلیل موجودی بسیار استراتژیک به حساب می آید . وجز منابع طبیعی هر کشوری محسوب می شود. هم چنین تمامی گونه های عقرب زهر ارزشمندی ندارند و تنها بیست وپنج گونه عقرب دارای زهر کشنده می باشند که از این بیست وپنج گونه تنها زهر ده گونه آن دارای خواص دارویی است و مفید می باشد و زهر بقیه گونه ها به عنوان پادزهر استفاده می شود .

در میان کشورها ایران دارای شصت گونه عقرب است که زهر تنها چهار گونه آن بسیار ارزشمند است . و خاصیت دارویی دارد . درایران نیز پرورش عقرب و گرفتن زهر آن انجام می شود. . وافراد دوره های لازم برای اینکار را می بینند و کسانی که نمره خوبی در آزمون آخر کسب کنند مجوز پرورش عقرب اعطا می شود .

زهر عقرب به دلیل دارابودن پروتئین سرشار در داروسازی ودرمان بسیاری از بیماری های صعب العلاج بسیار مفید است . واز زهر عقرب در درمان بسیاری از بیماری ها همچون سرطان ، مالاریا ، دیابت ، بیماریهای کلیوی ، آرتروز ، رماتیسم ، بیماریهای قلبی و… استفاده فراوانی می شود .

زهر عقرب بعنوان مسکن درد استفاده می شود. تحقیقات نشان داده است که زهر عقرب یک مسکن برای بدن است.

سم عقرب برای جلوگیری از شکست پیوند سیاهرگی استفاده می شود .در زهر عقرب سمی به نام مارگوتوکسین وجود دارد که می تواند در علم پزشکی برای جلوگیری از شکست پیوند سیاهرگها کمک کند.

زهر عقرب در درمان بیماری آرتروز روماتیسمبیا سرطان استخوان کار می کند و بیماری آرتروز روماتیسمبیا استخوان می تواند به طور طبیعی توسط زهر عقرب درمان شود .

زهر عقرب دارویی برای درمان لوپوس لوپوس است . این بیماری مرتبط با پادتن ها است . پادتن ها باید با بیماری خارجی مقابله کنند تا درنتیجه بدن سالم بماند ولی در بیماران لوپوس بدن به خود حمله می کند . برای درمان این بیماری بیماران باید مرتب دارو مصرف کنند تابتوانند این حالت را کنترل کنند وزهر عقرب یکی از داروهای مفید در این زمینه است .

زهر عقرب برای جلوگیری از شکست بای پس قلبی کاربرد دارد . مقصود از بای پس قلبی عمل قلبی برای برای افزایش جریان خون به قلب است که دانشمندان در یافته اند که زهر عقرب می تواند از شکست این عمل جلوگیری کند. زیرا که همیشه این عمل موفقیت امیز نیست ودرمواقعی با شکست مواجه می شود.

از زهر عقرب می توان برای تشخیص سلولهای سرطانی نیز استفاده کرد . اگر زهر عقرب به دستگاه رنگ آمیزی تومور متصل شود به دلیل خاصیت فلورسنت که دارد می تواند رنگ سلولهای سرطانی را به وضوح نشان دهد.

زهر عقرب در پیوند ها نیز کاربرد فراوان دارد . زمانیکه عضو جدیدی به بدن پیوند زده می شود امکانش خیلی زیاد است که بدن آن عضو را نپذیرد و شروع به نابود سازی بافتها کند. با استفاده از زهر عقرب می توان این مشکل را برطرف نمود

3 نکته مهم در مورد زهر عقرب سیاه

زهر عقرب سیاه ازجمله مواردی است که واقعا مشتریان خاص خود را دارد . بیشتر این افراد کسانی هستند که در زمینه داروسازی فعالیت دارند. ومی خواهند که خیلی خوب تعدادی از پادرزهرهای عقربهای موجود در ایران را تولید کنند.

پرورش عقرب سیاه به دلیل پراکندگی قابل توجه این گونه از عقرب در سراسر ایران است که مورد توجه پروش دهندگان آن قرار گرفته است.

اینگونه از عقرب سیاه بانام علمی آندرکتونوس کراسیکودا شناخته می شود.

عقرب سیاه یکی از درشت جثه ترین از گونه های عقرب سمی درایران است. که البته دراستان خوزستان بیشتر از سایر استانهای ایران دیده می شود. این نوع عقرب یکی از مرگبارترین گونه های عقرب کشف شده درایران است . البته این عقرب بجز ایران بیشتر در آسیای میانه وکشورهای عربی دیده می شود. واندازه آن تقریبا ده میلی متر است . این عقرب میل کمتری به حمله دارد ولی نیش آن بسیارکشنده تر ازدیگر عقرب ها است. وسالانه جان بسیاری از افراد را می گیرد. این عقرب همچنین بعنوان یکی از کشنده ترین موجودات دنیا شناخته می شود.

عقرب دم پهن ایرانی یکی از خطرناکترین عقربهای ایران است که به شاه عقرب سیاه معروف است . این عقرب چهره خشنی دارد و در لابلای سنگها وباقی مانده گیاهان زندگی می کند. ومی تواند از تمام سطوح به جز شیشه بالا می رود. این نوع موجود موش ها و مارمولکها می کشد. و از مایعات بدن آنها تغذیه می کند. ودرصورت نیش زدن این نوع عقرب شخص دچار اختلال در سیستم عصبی می شود.

ناگفته ها در مورد زهر عقرب شفاف

ناگفته ها در مورد زهر عقرب شفاف با تمام توضیحات در مورد مفید بودن عقربها هنوز ناگفته های بسیاری در مورد زهر عقرب شفاف وجود دارد .

بدن عقرب سرتاسر شفاف است . از دم آن که اصطلاحا به آن تلسون گفته می شود . تا نوک چنگکهایش همه اجزای آن مفید است وبرای انسان بسیار پرکاربرد است .

زهر عقرب در علم پزشکی وداروسازی بسیار یاری دهنده است ولی این تمام ماجرا نیست . زهر عقرب در کشاورزی نیز کاربرد داشته و مفید است .

درکنار بررسی پروتئن های زهر عقرب عده ای هم در جستجوی راهی برای استفاده های دیگر از زهر عقرب در جهت خدمت رسانی بیشتر به بشر هستند. ساده ترین خاصیت این زهر در بدن عقرب استفاده از آن در کشاورزی است . زهر عقرب یکی از بهترین آفت کش ها است . استفاده از زهر عقرب برای برای دفع آفتها چند فایده دارد . که از میان مهمترین آن ها میتوان به تجزیه پذیر بودن آنها توسط خاک اشاره کرد. همانطور که می دانید استفاده از سموم صنعتی باعث می شود که خاک پس از چندین سال خاصیت حاصلخیزی خود را از دست بدهد. و اصطلاحا به خاک مرده تبدیل شود . چرا که سموم صنعتی به هیچ عنوان تجزیه پذیر نمی باشند. ولی استفاده از زهر عقرب در تولید سموم این مشکل را برطرف کرده است .

باکیفیت ترین انواع زهر عقرب پرورشی کدامند؟

عقربها داری گونه های متفاوتی می باشند. که برخلاف تصور در آب وهوای مختلفی رشد وتکثیر می کنند. عقربها همانطور که گفته شد داری ارزش بسیاری هستند . در واقع زهر عقربها و استفاده بسیار زیاد آن در داروسازی و پزشکی زهر عقرب را بسیار ارزشمند کرده است .

اما در میان این گونه های فراوان تنها بیست وپنج مورد زهر آن ها دارای خاصیت می باشند . درواقع گونه عقربهایی که زهر آن خطرناک وکشنده است . همان گونه ها دارای زهر پرکاربرد ومفید هستند .

ایران کشوری است که اقلیم مناسبی برای رسد عقربهاست وگونه های بسیار مفید وپرارزشی رادرخود جای داده است . و در زمینه پرورش وتولید زهر عقرب فعال است . ویکی از بهترین انواع زهر عقرب پرورشی در ایران تولید می شود . و به علت توکسین ، پروتئین و فرمولاسین خاص به هیچ عنوان قابلیت شبیه سازی در آزمایشگاه را ندارد.

یکی از این زهرهای عقرب پرورشی زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس است که در ایران تولید می شود . و به دلیل کاربرد وخواص زیاد خود بسیار باارزش است .

تولید کننده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

تولید کننده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس امروزه انواع زهر عقرب در بازار از خرید و فروش فوق العاده برخوردار است .دلیل افزایش فروش این محصول آگاهی مردم از خواص و کاربردهای بسیار زیاد درمانی این دارو است .

در زمان های قدیم که شاهد دارو های درمانی زیادی نبودیم اغلب پزشکان برای درمان بیماران خود از انواع زهر عقرب استفاده می‌کردند . امروزه یکی از بهترین نمونه های زهر عقرب ، زهر عقرب همی سکوپیوس لپتوریس است . که به دست آوردن آن کاری بسیار دشوار است .

ما به عنوان تولید کننده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس در کشور با استفاده از بهترین ماشین آلات و بهره گیری از دستگاه های روز دنیا تولید زهر عقرب را انجام می دهیم . و زهرهای عقرب تولید شده به صورت اصل و اورجینال و با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود به صورت عمده در هر جای دنیا قرار می دهیم.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید