مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

از بین بردن مالاریا با سم عقرببررسی بازار داخلی زهر عقرب هوتنتوتا ساچ

زهر عقرب هوتنتوتا ساچ به عنوان یکی از شش زهر عقربی است که می تواند برای مصارف پزشکی و درمانی موثر باشد و در تهیه انواع مختلف داروهای ارگانیک یا شیمیایی مورد استفاده قرار بگیرد.

استعلام قیمت زهر این عقرب به صورت گرمی قبل از سفارش ان انجام شود و برای این کار بهتر است با تولید کننده معتبر این زهر عقرب باکیفیت ارتباط مستقیم و بی واسطه برقرار گردد تا هم قیمت محصول مشخص شود هم این که سفارش خرید آن انجام گیرد.

استعلام قیمت زهر عقرب هوتنتوتا ساچ گرمی

از بین بردن مالاریا با سم عقرب

از بین بردن مالاریا با سم عقرب

مالاریا یک بیماری کشنده خطرناک است که توسط پشه های آنوفل آلوده منتقل می شود و به طور فزآینده ای در برابر آنتی بیوتیک ها مقاوم شده است و همین مساله مبارزه با آن را با مشکل مواجه شده است ه طوری که سالانه جان هزاران نفر را می گیرد.

کنترل پشه در حال حاضر بهترین روش برای کاهش مالاریا و سایر بیماری هایی است که پشه ها به همراه خود دارند و با نیش زدن جانداران مختلف از جمله انسان آن را منتقل می کنند و در این میان زهر عقرب یکی از بهترین موادی است که می تواند در کنترل تعداد پشه ها به عنوان سم بیولوژیک موثر باشد.

سم عقرب ها دارای ژن هایی هستند که در صورت تماس با سلول های تولید مثلی پشه مالاریا باعث نفوذ به داخل ان سلول ها شده و به این ترتیب باعث از بین رفتن آنها می شوند و به این ترتیب جمعیت این پشه ها کاهش می یابد تا به این ترتیب عامل بیماری امکان انتقال نداشته باشد همچنین از سم عقرب برای ایجاد آفت کش های بیولوژیک بسیار قوی استفاده می شود که باعث از بین رفتن پشه های ناقل مالاریا یا جلوگیری از گاز گرفتن آنها می شود.

بررسی بازار داخلی زهر عقرب هوتنتوتا ساچ

بررسی بازار داخلی زهر عقرب هوتنتوتا ساچ زهر عقرب صرفا محصولی صادراتی نیست که به دیگر کشورها صادر شود و در داخل کشور نیازی به آن نباشد بلکه برای تولید انواع داروهای مختلف از جمله مسکن ها و داروهای ضد سرطان می تواند کارایی داشته باشد به همین دلیل این زهر از بازار داخلی خوبی برخوردار است.

زهر عقرب هوتنتوتا ساچ به عنوان یک زهر عقرب ایرانی از بهترین انواع زهر عقرب به شمار می رود و به دلیل تولید فراوان تر نسبت به انواع زهرهای دیگر از بازار داخلی خوبی برخوردار است و خریداران داخلی زیادی برای این محصول وجود دارد که جهت استفاده در داروسازی ها یا تولید آفت کش ها مورد استفاده قرار می گیرد و برخی نیز آن را پس از بسته بندی مناسب به شکل پودر یا مایع به دیگر کورها صادر می کنند.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید