مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

مشخصات مهم زهر عقرب سیاهمزیت های خاص زهر مایع عقرببازرگانی فروش زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه گرمی

پخش انواع زهر عقرب زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه گرمی به منظور درمان بسیاری از بیماری های صعب العلاج و لاعلاج به مراکز پزشکی و بیمارستانی در حجم های معینی انجام می شود. زهر عقرب خالص و با کیفیت می تواند برای درمان بیماری هایی که تا به حال راه های درمان موثر واقع شده و بیماری‌ها را به طرز قابل توجهی درمان نموده و از پیشرفت آن ها جلوگیری به عمل آورد. صادرات زهر عقرب سیاه جزو داروهای صادراتی در کشورمان بود و ارز آوری خوبی برای کشور نیز دارد.

بازار <a href=خرید زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه گرمی” class=”img-responsive aligncenter”>

مشخصات مهم زهر عقرب سیاه

مشخصات مهم <a href=زهر عقرب سیاه” class=”img-responsive aligncenter”> استفاده از زهر عقرب برای درمان بسیاری از بیماری‌ ها از قدیم الایام در زمان مصر باستان مرسوم بوده است. کتب تاریخی نشانگر این است که در آن زمان اطبا از این محصول به عنوان دارویی برای درمان بیماری‌ ها استفاده می‌ کردند..

  • با گذر زمان روش استفاده از زهر برای درمان بیماری‌ ها منسوخ شده بود. با این حال در عصر جدید دوباره این ماده درمانی در علم پزشکی راه یافته است. به خصوص در دو دهه جدید استفاده از این ماده برای درمان بسیاری از بیماری های صعب العلاج و لاعلاج همچون تومورهای بدخیم سرطانی مرسوم شده است.
  • بهتر است بدانید که تمام عقرب های موجود در دنیا سمی نبوده و از همه آن ها به عنوان ماده دارویی نمی توان استفاده کرد. نه تنها از این سم ها به عنوان دارو استفاده نمی‌ شود بلکه سم این نوع عقرب ها کشنده نیز نمی‌ باشد.
  • بنابراین برای استفاده از زهر این موجود برای مصارف درمانی می بایست در ابتدا این عقرب ها شناسایی شوند و سپس نسبت به پرورش آن ها اقدامات لازم صورت بگیرد.
  • عقرب سیاه یکی از همین عقرب های مفید می باشد که دارای زهر درمانی نیز هستند. به همین منظور نیز مراکز متعددی برای پرورش عقرب زرد و گرفتن سم آن تاسیس شده اند.
  • این سم ها توسط افراد متخصص جمع آوری شده و برای استفاده در مصارف پزشکی به بازار فروش آن ارائه می شوند.

مزیت های خاص زهر مایع عقرب

مزیت های خاص <a href=زهر مایع عقرب” class=”img-responsive aligncenter”> زهر مایع عقرب از جمله زهر هایی است که به منظور مصارف درمانی در علم طب و پزشکی استفاده های گسترده ای از آن می شود. بهتر است بدانید که از این نظر برای درمان بسیاری از بیماری های لاعلاج و صعب العلاج استفاده های گسترده ای می شود.

  1. این نکته نیز قابل ذکر است که این نوع زهر به دلیل قیمت زیادی که دارد هنوز به صورت فراگیر برای عموم مردم استفاده نمی‌ شود و یا قیمت های بسیار زیاد و هزینه های گزافی بابت آن توسط بیمار باید پرداخت شود.
  2. زهر این عقرب در مراکزی که نسبت به پرورش این حیوان و این جانور پر سود و پر فایده اقدام می کنند در حجم های متفاوت تهیه شده و به بازار فروش عرضه می شود.
  3. عقرب سیاه جزو عقرب هایی است که اغلب در مناطق بیابانی با آب و هوای گرم و مرطوب همچون خوزستان زندگی می کند. این نوع قلب می بایست در مراکز و محیط‌های پرورش داده شود که متناسب با سیستم بدنی او بوده و دوام عمر او را تضمین می کند.
  4. به دلیل همین شرایط سخت پرورش و همچنین پروسه بسیار سخت زهرگیری از این و عقرب قیمت ارائه شده برای این زهر نیز بسیار بالا می باشد. هم چنین مراکزی که نسبت به پرورش و زهرگیری این موجود اقدام می‌کنند نیز به صورت انگشت‌ شمار بوده و هنوز این مراکز به صورت گسترده دایر نشده اند.

بازرگانی فروش زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه گرمی

بازرگانی <a href=فروش زهر عقرب ادنتوبوتوس دوریه گرمی” class=”img-responsive aligncenter”> مراکز زیادی در داخل و خارج از کشورمان برای پرورش عقرب های مفید که سن آنها موثر در درمان بیماری های لاعلاج و صعب العلاج واقع می‌شود اقدامات بسیار گسترده انجام داده‌ اند. یکی از این مراکز نیز در پرورش عقرب های ادنتوبونوس دوریه فعالیت دارد که هم در داخل کشورمان و هم در خارج اقدام به جمع‌آوری زهر این عقرب نموده است.

از آنجایی که تولیدات داخلی پاسخگوی نیاز جامعه پزشکی نمی باشد، بسیاری از مراکز اقدام به واردات این نوع سم نیز نموده اند. ما به عنوان یکی از مراکز فروش زهر عقرب آن را با کیفیتی بسیار بالا و به صورت مستقیم و بی واسطه در معرض فروش قرار داده ایم. شما می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی ما نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید