مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

انچه در این مقاله خواهید خواند...

زهر عقرب دوریه چه ویژگی هایی دارد؟3 مورد از مزایای عصاره زهر عقربزهر عقرب بیابانی چه مشخصاتی دارد؟بازار فروش زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

تا نام بیابان و صحراهای داغ و خشک به میان می آید، نگرانی و دلهره از وجود آنها صد زیاد شده و شما را از کویر و بیابانگردی پشیمان می کند. وحشت از وجود موجودی ریزنقشکه برعکس ریز بودنش مجهز به سمی بسیار خطرناک و کشنده است. می گویند عقرب های ایرانی گزنده ترین عقرب ها در کل جهان هستند.

زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا و این موجودات کشنده در دل بیابان و کویر هاست و اکثرا در این مکان ها یافت می شوند.در دشت کویر و دشت لوت زیاد به چشم می خورند و همینطور در خوزستان، که جایگاه این عقرب ها است و مهلک ترین عقرب های سمی در آنجا زندگی می کنند. شاید شما هم یکی از چند میلیون آدمی باشید که در مورد این موجودات کنجکاوی می کنید و دنبال اطلاعات از این موجودات هستید.

توزیع کنندگان زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

زهر عقرب دوریه چه ویژگی هایی دارد؟

<a href=زهر عقرب دوریه چه ویژگی هایی دارد؟” class=”img-responsive aligncenter”> عقرب سیاه یکی از خطرناک ترین نوع عقرب هاست و زهر آن مایعی بی رنگ و شفاف است.هنگام عقرب گزیدگی افراد دچار یکسری علائم میشوند مانند:تغییر رنگ موضعی،درد زیاد،حالت تهوع،گرفتگی عضلات و… در صورت عقرب گزیدگی بلافاصله به پزشک مراجعه کنید که مورد معالجه قرار بگیرید تا به شما سرم ضد عقرب تزریق و به شما آسیب جدی نرسد و بعد از معالجه تا ۴۸ ساعت این علائم فروکش میکنند. زهر عقرب از خواص درمانی و دارویی بسیاری برخوردار اسـت ودر داروسازی ازآن استفاده فراوان میشود و به جامعه پزشکی و داروسازی خدمت کرد.

زهر این جانوران کوچک از ترکیبات خاص متنوعی تشکیل شده اسـت کـه هر کدام خواص درمانی متفاوتی دارد و برای هر بیماری کاربردی دارد. از این زهر برای ساختن دارو هایی برای بیماری هایی مانند:ام اس، لوپوس، بیماری کورن، پسوروزیازیس و آرتریت روماتوئید، کولیت زخم‌دار، بیماری التهاب روده بزرگ، سیروز صفراوی، دیابت نوع ۱ و ۲ و … مورد توجه قرار گرفته اسـت.

هم چنین از زهر عقرب سیاه میتوان بر علیه انواع سرطان ها نیز استفاده ی درمانی کرد. با این کار ها میتوانید تا رسیدن به بیمارستان و درمان توسط دکتر درد خود را کاهش دهید : شستشوی محل گزیده شده با آب و صابون، درآوردن وسایل تزئینی و جواهرات، استفاده از کمپرس یخ برای کاهش درد و تورم باید در وهله اول مورد توجه قرار گیرد و امر مهمی است، بدین منظور می‌توان از یک تکه یخ استفاده کرد ولی هرگز نباید اندام گزیده شده را در آب یخ غوطه‌ور ساخت زیرا از درد جلو گیری نمی کند و برای اندام آسیب دیده و گزیده شده خطر ناک تر است.اما این عوامل فقط برای زمان رفتن به بیمارستان موثر است و باید توسط پزشک معالحه و سرم ضد عقرب تزریق کنید.

3 مورد از مزایای عصاره زهر عقرب

3 مورد از مزایای <a href=عصاره زهر عقرب” class=”img-responsive aligncenter”> زهر عقرب بیابانی و عصاره زهر عقربو پرورش این نوع گژدم ها شامل عواملی است که خواهیم خواند:

۱-در حال حاضر و امروزه تجارت زهر عقرب پرورشی و عقرب پرورشی هنوز به درجه های بالا نرسیده و تازه شروع به فعالیت خود کرده است و نو پا است و هنوز اشباع نشده است.

۲- کژدم یا همان عقرب موجود بسیار مقاوم و سختی است و تلفات کمی دارد و کمتر به مشگل برخورد خواهید کرد.

۳-زهر عقرب چه عقرب سیاه و چه نوع دیگر عقرب ها گران قیمت ترین مایع دنیاست و ارزشمند ترین مایع دنیاست.

۴- پرورش عقرب هزینه زیادی ندارد و فقط کمی صبر می خواهد تا بتوانید به نتیجه دلخواهتان برسید.

۵- سم عقرب نیاز به رسیدگی دائمی و نظارت ندارد و تنها روزی ۲ ساعت رسیدگی لازم است.

۶- خرید و فروش سم عقرب در این بازار نقدی انجام می گردد و هیچ نسیه ایی و چکی در قبال این مایع جا به جا نمی شود.

۷ – پرورش عقرب و زهر عقرب نیاز به مکان بزرگ و سالن بزرگ ندارد و در یک فضای کوچک نیز می شود عقرب پرورش داد و نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید. با توجه به این عوامل میتوانید به راحتی کار خود را پیش بگیرید و در کار خود موفق باشید و هم سود لازم را از این کار ببرید و هم نیاز جامعه را برطرف کنید

زهر عقرب بیابانی چه مشخصاتی دارد؟

زهر عقرب بیابانی چه مشخصاتی دارد؟ عقرب ها بر خلاف تصورات مردم که فکر میکنند فقط در بیابان ها و کویر ها زندگی میکنند آنها در زیستگاه های مختلفی بنا بر نوع خود زندگی می کنند که رنگ های مختلفی دارا هستند مانند قهوه ایی، زرد ، سیاه ، خاکستری،این عقرب ها کوچک هستند و بر خلاف ظاهرشان زهر خطرناکی دارند بدلیل کوچک بودنشان از هر درز و شکافی به راحتی عبور میکنند و وارد همه جا می شوند. عقرب حشره ای فوق العاده قوی و مقاوم میباشد. از بین بردن آن کار بسیار سخت و دشواری است .

در مناطق روستایی نگهداری دام ها در حیاط منازل باعث کاهش جمعیت عقربها می شود.اما این روش برای افراد و خانواری که در شهر ها زندگی میکنند کار آمد نیست و آنها در صورت دور بودن و از بین بردن این نوع حشره باید روش سم پاشی را در پیش بگیرند و با سم پاشی این حشره را از خانه و خانواده خود دور کنند.

افرادی هستند که گزیدگی توسط این عقرب های خطرناک را جدی نمی گیرند اما با خواندن مطالبی راجع به این حشره میتوان فهمید که عقرب ها شوخی ندارند و به راحتی میتوانند باعث مرگ بشوند پس مراقب خود و خانواده خود باشید. زهر کراسیکودا دارای یک سری خاصیت های خاص است ک باعث قرمز شدن گزش این نوع عقرب می شود و با گزش این عقرب معمولا محل گزش قرمز شده و متورم میشود و دارای درد بسیار است.

از 1 تا 24 ساعت عوارض اختلال در سیستم عصبی مشاهده شده است که میتواند بر روی کارکرد قلب تاثیر گذار باشد و فرد مصدوم را دچار خونریزی داخلی، اختلالات تنفسی و مشگل در دید فرد نماید. در موارد بسیار نادری مرگ انسان در اثر شوک، ایست قلبی و ایست تنفسی گزارش شده است و اکثرا اینطور نیست

بازار فروش زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

بازار <a href=فروش زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا” class=”img-responsive aligncenter”> درنواحی شمال کشور تا استان های جنوبی خلیج فارس و تمام استان های کرمان، بوشهر، سمنان، خوزستان، ایلام ، آذربایجان غربی، کردستان خراسان و کرمانشاه زهر این عقرب تولید میشود که به بقیه استان ها برای داروسازی صادر می شود همچنین این مایع ارزشمند و گران قیمت به خارج از کشور نیز صادر می شود و فروش زهر عقرب دوریه توسط تمامی شرکت ها صورت می گیرد. شما نیز میتوانید با تحقیق و پرس و جو به این امر روی بیاورید و کسب و کاری پر سود با تولید این مایع ارزشمند داشته باشید که برای جامعه پزشکی و رونق اقتصاد کشور نیز مفید باشد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید