مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش زهر عقرب زرد به صورت گرمی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

موارد استفاده از زهر عقرب زردکاربرد سم عقرب در عرصه پزشکینمایندگی عرضه انواع زهر عقرب زرد گرمی

زهر عقرب زرد گرمی را می توان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم سفارش داد و برای اینکه به بهترین و آسان ترین روش انجام شود لازم است از سایتها و فروشگاه های مجازی که زهر عقرب را ارائه می دهند ثبت سفارش کرد. زهر عقرب به صورت گرمی بدست می آید و گران هست به همین دلیل تولید کننده آنرا گرمی به فروش می رساند.

سفارش زهر عقرب زرد به صورت گرمی

موارد استفاده از زهر عقرب زرد

موارد استفاده از زهر عقرب زرد موارد استفاده از زهر عقرب زرد بسیار است و همچنان تحقیق بر روی آن در حال انجام است که استفاده های بیشتری را برایش متصور می شود. برای دردهای رماتیسمی و استخوانی گرفته تا بیماریهای جدید قرن می توان از این زهر استفاده کرد و یا پادزهر برای افرادی که عقرب زرد آنها را گزیده است. زهر عقرب طی فرایندی خاص بدست می آید که امروزه در سطح وسیعی اینکار انجام می شود زیرا مزارع پرورش عقرب زیاد شده است و افراد به این کار علاقه مند هستند. زهر عقرب زرد به مانند دیگر عقربها گرفته می شود که به صورت سنتی و یا صنعتی انجام می شود که در روش صنعتی تمام زهر به سرعت گرفته می شود و زهر عقرب مایع را با دستگاه دیگری خشک کرده زیرا زهر مایع در مدت کمتر از نیم ساعت از بین می رود و سریعا باید فریز شود.

برای گرفتن زهر عقرب بدون ناخالصی باید تخصص کافی داشت و نباید بدون آموزش این کار انجام شود. برخی معتقد هستند رنگ عقرب هر چه تیره تر زهرش سمی تر است اما اینگونه نیست و ممکن است برعکس باشد در هر حال مهم کاربرد زهر عقرب است که به همین دلیل قیمت بالایی دارد و هر گرم آن در سطح جهان بسیار گران قیمت است که در کشورهایی مثل ایران این یک فرصت است زیرا استانهای زیادی هستند که انواع مختلفی از عقرب در آنها یافت می شود مخصوصا عقرب زرد رنگ که مختص کشور ایران است و مصارف زیادی دارد.

کاربرد سم عقرب در عرصه پزشکی

کاربرد سم عقرب در عرصه پزشکی کاربرد سم عقرب در عرصه پزشکی در حال گسترش است و با پیشرفت فناوری ها سم عقرب جایگاه خود را در این عرصه پیدا نموده است و در صنعت های ساخت دارو کاربرد دارد برای بیماریهای چون تومور و ام اس مفید شناخته شده است و نویدی شده است برای افرادی که ایدز گرفته اند و می توان گفت در طبیعت هیچ موجودی بی فایده آفریده نشده است و درمان و شفای هر دردی در طبیعت قرار داده شده است که زهر عقرب یکی از این طبیعت است و دارد در عرصه پزشکی می درخشد و به کمک علم روز آماده است.

همانطور که اشاره شد این زهر برای تسکین درد به کار می رود و شاید در آینده برای مواردی مثل بیماریهای پوستی و امثال آن به کار آید و در درمان بیماریهای کبدی و روده کمک کننده باشد ولی هنوز در مرحله تحقیق هستند و دانشمندان کشورهای زیادی به این انر مشغول هستند. فردی را که عقرب می گزد در مرحله اول درد دیدی احساس می کند که این درد نشان از آن دارد که زهر بسیار تاثیر دارد حتی اگر به حد سر سوزن باشد.

سم عقرب را در پزشکی به صورت خشک درآورده و به کار می برند که در دمای بالای منفی 70 باید نگه داری شوند و در غیر اینصورت از بین می رود و این نشان می دهد که بدن عقرب چقدر جالب آفریده شده است.

نمایندگی عرضه انواع زهر عقرب زرد گرمی

نمایندگی عرضه انواع زهر عقرب زرد گرمی زهر عقرب باکیفیت را از نمایندگی ها و خود تولید کننده می توان تهیه نمود که عرضه زهر عقرب زرد گرمی توسط نمایندگی ها نیز صورت می گیرد و سعی آنها بر این است که محصول مناسبی را به دست مشتری برسانند همچنین در ایران تولید زهر به نسبت دیگر کشورهای همسایه بهتر است و قابلیت صادر شدن نیز دارد ه نمایندگیها می توانند در این عرصه فعالیت داشته باشند.

در حال حاضر با وجود فضای مجازی و ایجاد سایتها و فروشگاه ها کار نمایندگیها سرعت بیشتری پیدا کرده و آسان تر شده است که می توانند محصول را به مشتری معرفی کرده و برای او ارسال نمایند و اگر عمده بخواهند نیز این امکان محیا است.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید