مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

انچه در این مقاله خواهید خواند...

آشنایی مختصر با زهر عقرب پرورشیویژگی های مهم زهر عقرب دوریهنکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاهقیمت انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس یکی از زهرهای کمیاب و مفید است نام دیگر این عقرب گادیم می باشد از نوع عقرب خطرناک و سمی می باشد اما دارای کارایی مختلفی می باشد برای خرید این زهر باید از فروشنده معتبر خریداری کنیم که بهترین و خالص ترین نوع را بدون واسطه و مستقیم در اختیار خریدار قرار دهد. این نوع زهر صادراتی می باشد و به کشور های دیگر صادر می شود صادرات این زهر را می توان یکی از نشانه های مرغوبیت این محصول دانست .

<a href=فروشنده زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس” class=”img-responsive aligncenter”>

آشنایی مختصر با زهر عقرب پرورشی

آشنایی مختصر با زهر عقرب پرورشی زهر عقرب خالص جزو داروهای بسیار گرانقیمت و همچنین بسیار موثر در حوزه درمان بسیاری بیماری های صعب العلاج و لازم می باشد از آنجایی که این محصول قابلیت تاثیرگذاری بسیار زیادی در حوزه این بیماریها دارد مراکز پزشکی اقدام به تاسیس بیشتر مراکز پرورش عقرب نموده اند در اینجا ما سعی کرده ایم به خصوصیات و ویژگی های این محصول بیشتر اشاره کنیم؛ هنگامی که در مراکز پرورش عقرب زهر این حیوان توسط متخصصان و پرورش دهندگان آن گرفته شد اقدام به انجام فرایندهای دیگری بر روی زهر عقرب پرورشی مورد نظر می نمایند.

در برخی از مواقع زهرا به صورت مایع و در حجم های مختلف به فروش می رساند اما این زهر نه تنها به صورت مایع بلکه به صورت جامد و پودر نیز به بازار فروش عرضه می شود که در ادامه به این مسائل نیز خواهیم پرداخت. هنگام تولید زهر عقرب آن را در دستگاه های مخصوص قرار داده و به صورت کریستال های شفاف در می آورند این که سالها را زهر جامد می گویند که در بسته‌بندی‌های کاملا ایزوله و بهداشتی به بازار فروش عرضه می کنند. همچنین در بسیاری از مواقع زهرا به صورت پودر بسیار نرم نیز درآورد که رنگ پودر رو به سفیدی می زند این پودر را نیز در بسته بندی های کاملا بهداشتی و استریل شده قرار داده و آن را به مراکز مورد استفاده آن می فرستند.

ویژگی های مهم زهر عقرب دوریه

ویژگی های مهم <a href=زهر عقرب دوریه” class=”img-responsive aligncenter”> زهر عقرب سیاه به عنوان یکی از عقرب های ن در کشور خودمان توسط مراکز پرورشی این عقرب گرفته می‌شود عقرب‌های سیاه عمدتاً در مراکز گرم و مرطوب کشور ما در حال زندگی هستند. این زحمت مصارف درمانی بسیار بالایی دارد که در اینجا سر کرده ایم به صورت خلاصه و مختصر به چند مورد از آنها اشاره کنیم؛ اولین خاصیت درمانی این محصول را که بیشترین آن نیز می باشد می توان به استفاده در درمان بسیاری از بیماری های صعب العلاج و علاج سرطان نسبت داد بسیاری از سرطان های لاعلاج همچون سرطان استخوان توسط زهر عقرب دوریه قابل درمان هستند اما به دلیل اینکه این زهر قیمت بسیار بالایی دارد تمام بیماران سرطانی قابلیت استفاده از آن را ندارند.

از زهر عقرب همچنین می تواند در درمان بسیاری از بیماری های غضروفی و استخوانی نیز بهره گرفت به عنوان مثال بسیاری از روماتیسم های استخوانی و همچنین آرتروز می توانند به راحتی و طی از مدت زمانی اندک به وسیله زهر عقرب به صورت کامل درمان شوند. بیشترین استفاده ای که از این سه می شود همچنین می تواند در صنعت پزشکی در عمل‌های پیوند عضو نیز باشد بسیاری از اوقات در عمل پیوند عضو عضو پیوند شده رد می شود اما می توان دستگاه ایمنی بدن را به وسیله زهرای اغلب تعدیل نمود و جلوی این پس زده شدن عضو را گرفت.

عقرب ها از گروه بندپایان می باشند دارای زهری خطرناک می باشند که ممکن است گاهی وقت ها کشنده نیز باشد همانطور که باعث مرگ یکی از ما می شوند باستفاده از زهر این جانور جان یکی را هم نجات می دهند. زهر عقرب گران بها ترین مایع در جهان می باشد پرورش عقرب یکی از شغل ها ی پر در آمد می باشد و این باعث شده جوانان زیادی به پرورش این جانور بپردازند در ایران حدود 60 نوع عقرب وجود دارد که زهر 4 نوع از آن ها بسیار مفید می باشد سم عقرب در علم پزشکی دارای ارزش زیادی است . اگر سم عقرب در هوای آزاد بماند حدود 5 تا 6 دقیقه از بین می رود این سم باید در دمای پایین فریز شود سم فریز شده در مدت 20 تا 30 روز قابل استفاده است برای همین بهتر است آن را خشک کنند .

با کیفیت ترین انواع زهر از عقرب هایی مثل :1- زهر عقرب همی سکور پیوس لیتوریس:عقربی زرد رنگ و جثه ی کوچکی دارد. 2- زهر عقرب کمپسوبوتوس ماتهیزنی :دارای جثه بسیار کوچک و بدن باریک و کشیده دارد رنگ این عقرب زرد آجری می باشد. 3- زهر عقرب سیاه یا آندرکتونوس کراسیکودا:دارای جثه ی درشت تری نسبت به دو نمونه قبل می باشد دارای رنگ سیاه و یا قهوه ای تیره می باشد . این سه گونه دارای زهری با کیفیت می باشند و همچنین از گروه عقرب های خطرناک می باشند .

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه زهر عقرب را به دو صورت می گیرن 1- به وسیله ی شوک الکتریکی دستگاه شوک الکتریکی را در دو قسمت دم عقرب قرار می دهند سپس با وارد کردن شوک زهر مایع عقرب گرفته می شود این زهر به صورت مایع می باشد و اگر زیادتر به عقرب شوک وارد شود رنگ این زهر که شفاف می باشد به کدر تبدیل می شود و ناخالص می شود .

2- زهر عقرب در دم این حیوان قرار دارد و برای گرفتن زهر آن قسمت آخر را که زهر عقرب در آن قرار دارد را جدا کرده سپس شستشو داده و در دستگاه خشک کن خشک می کنند سپس آن را سابیده و هنگام استفاده آن را در آب مقطر قرار می دهند و سم آن را جدا می کنند . زهر عقرب سیاه دارای مزیت هایی است از جمله :1- یک مسکن درد به حساب می آید برای بیماری لپوس نیز از آن استفاده می کنند.

2- برای تشخیص تومور در بدن آز آن استفاده می کنند برای درد های آرتروز و مفصلی نیز از آن استفاده می شود. 4- برای درمان بیماری مالاریا از آن استفاده می کنند . 5-در امور کشاورزی یک آفت کش عالی به حساب می آید. 6- به عنوان یک آنتی بیوتیک بر علیه قارچ ها ،باکتری ها از آن استفاده می کنند قیمت زهر عقرب بسیار گران و با ارزش است .

قیمت انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس

قیمت انواع زهر عقرب همی سکورپیوس لپتوریس همانطور که قبلاً هم گفته این زهر عقرب در گذشته به صورت وارداتی در کشور بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفتند و امروزه مراکز بسیار زیادی وجود دارند که اقدام به تولید این زهر از عقرب های بسیار سمی داخل کشور خودمان نموده اند از این رو پس از اشباع نیاز بازار داخلی نسبت به صادرات زهر عقرب نیز اقدامات بسیار گسترده انجام شده است.

در این زمینه ما به عنوان یکی از فروشندگان معتبر این محصول اقدام به توزیع زهر عقرب بسیار خالص و عالی برای درمان بسیاری از بیماری‌ها نیز نموده ایم اما به دلیل رفاه حال مشتریان گرامی فروش غیر حضوری خود را گسترش داده و اغلب محصولات خود را به صورت غیر حضوری برای مشتریان با قیمت بسیار عالی و بدون دخالت دست واسطه ها در معرض فروش قرار داده ایم.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید