مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کلی زهر عقرب هوتننتوتاسالسی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

اطلاعاتی درباره زهر عقرب سیاهآنچه باید از زهر عقرب پرورشی بدانیدخرید بدون واسطه زهر عقرب هوتننتوتاسالسی

قیمت کلی زهر عقرب هوتننتوتاسالسی در سطح بازار متفاوت می باشد زیرا تحت عواملی چون نوع زهر، شرایط نگهداری، حجم، درصد عملکرد، شرایط اقتصادی بازار و … وجود دارد که هر کدام از این عوامل به طور مستقیم بر سطح قیمت کلی زهر تاثیر مثبت می گذارد و باعث افزایش یا کاهش قیمت ها می شود. به طور معمول این قیمت ها از سوی واحد های تولید کننده بر اساس هزینه های انجام شده تعیین می شود.

قیمت کلی <a href=زهر عقرب هوتننتوتاسالسی” class=”img-responsive aligncenter”>

اطلاعاتی درباره زهر عقرب سیاه

اطلاعاتی درباره <a href=زهر عقرب سیاه” class=”img-responsive aligncenter”> زهر عقرب سیاه یکی از گران ترین و مفید ترین زهر عقرب در پزشکی است که در موارد زیادی از جمله ساخت دارو، کرم و … مورد استفاده قرار می گیرد زیرا دارای ترکیبات مفید و ارزشمندی است. این نوع زهر جزء کشنده ترین زهر ها و مرگ بارترین نوع آن است که در صورت گزش افراد با این عقرب، فرد جان خود را از دست می دهد زیرا درصد مواد سمی موجود در آن بسیار زیاد است.

این سم خواص زیادی دارد و در بیماری هایی چون سرطان نقش مهمی ایفا می کند. زهر عقرب سیاه می تواند در مدت زمان کمی، به خوبی سلول های سرطانی را متلاشی سازد و از بروز و تکثیر توده ها در بدن جلوگیری کند به همین دلیل حائز اهمیت می باشد.

آنچه باید از زهر عقرب پرورشی بدانید

آنچه باید از زهر عقرب پرورشی بدانید یکی از گونه های عقرب که در محیط زندگی انسان زندگی می کند، عقرب پرورشی است که از سم و زهر مفیدی برخوردار می باشد. سم این نوع عقرب کشنده نیست بلکه فقط تقریبا بیست درصد می تواند سلول های بدن را تحت تاثیر قرار دهد. هنگامی که فرد با سم این عقرب مورد گزش قرار می گیرد درد حاصل شده بعد از چند ساعت طول می کشد تا از بین رود و در مقابل در بدن هیچ گونه عوارضی از قبیل تب، ضعف، حال بدی، حالت تهوع، سر گیجه و … از خود نشان نمی دهد.

عقرب پرورشی از نظر شکل ظاهری بر روی بدن خود برجستگی هایی دارد و بدن او حالت کشیدگی و درازی بیشتری دارد به همین علت می تواند در درز ها و شکاف های کناره ها و درون منازل مسکونی مستقر شود. زمانی که این عقرب فرد را نیش می زند نباید زیاد نگران شد چون سم آن کشنده نیست بلکه فقط کمی درد و علائم دیگری در محل گزش ایجاد می کند.

هنگامی که فرد با این زهر عقرب مورد آسیب و گزش قرار می گیرد نباید محل نیش زده شده را به طور مستقیم در آن خنک قرار داد چون فرو بردن در آب خنک باعث می شود تا ورم و پف محل مورد نظر زیاد شود و فرد بیشتر احساس درد و کشیدگی در ناحیه درد شود.به همی خاطر بهترین راه این است که یک پارچه خنک و مرطوب را در این محل قرار دهیم تا درد و ورم ایجاد شده در محل گزش بیشتر نشود و آرام تر گردد.زهر عقرب پرورشی در حالت های پودر و حالت مایع مانند در بازار وجود دارد که این نوع حالت بستگی به روش های مختلف فرآوری دارد که فقط از نظر شکل ظاهری با هم تفاوت دارند و از نظر خواص مثل هم می باشند.

خرید بدون واسطه زهر عقرب هوتننتوتاسالسی

خرید بدون واسطه زهر عقرب هوتننتوتاسالسی خرید بدون واسطه زهر عقرب هوتننتوتاسالسی از طریق فروشگاه های آنلاین اینترنتی به صورت مستقیم و بدون واسطه امکان پذیر می باشد در این روش خرید زهر عقرب نیازی به حضور مشتری نیست بلکه از طریق دادن سفارش زهر عقرب در حجم مورد نیاز و نوع انتخابی، و در نهایت واریز وجه آن، در کم ترین زمان محصولات سفارش داده شده به خریدار تحویل داده می شود.

خرید زهر عقرب در این روش با قیمت مناسب و ارزان تری صورت می گیرد زیرا نقش واسطه ها در این میان حذف گردیده است و زهر عقرب به شکل مستقیم از تولید کننده به دست خریدار می رسد به عبارتی محصولات در بازار دست به دست نمی شود.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید