مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کلی زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا

انچه در این مقاله خواهید خواند...

درباره ویژگی های زهر عقرب سیاه پرزدارمزیت های خاص زهر بچه عقرباز خصوصیات زهر عقرب خالص چه می دانید؟آشنایی مختصر با انواع زهر عقرب سیاه دوریهنکات مهم در انتخاب زهر عقرب مایعدانستنی ها در مورد زهر عقرب سیاه پرورشیعرضه انواع زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا

با صادرات کلی زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا، افراد در اقصا نقاط جهان دسترسی آسانی به این نمونه محصولات دارند، خوشبختانه زهر عقرب باکیفیت و با خلوص بالا در ایران تولید می شود که طرفداران بسیار زیادی در سایر نقاط جهان پیدا کرده است، شایان ذکر است که زهر عقرب با نژادهای مختلفی از این نوع جانداران تهیه می شود که نمونه های تهیه شده از عقرب آندروکتوس از برترین و پرطرفدارترین نمونه هاست، شما می توانید این نوع زهر را در حجم های مورد نیاز خود که در بسته های مناسب عرضه شده تهیه و استفاده کنید.

صادرات کلی زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا

درباره ویژگی های زهر عقرب سیاه پرزدار

درباره ویژگی های زهر عقرب سیاه پرزدار زهر عقرب سیاه پرزدار دارای ویژگی هایی است که ما در این مبحث قصد داریم شما را با برخی از آن ها آشنا کنیم، به طور کلی این نوع زهر دارای رنگ نسبتا شفافی است که خاصیت های بیشماری دارد، این زهرها پس از برداشت در محفظه های مخصوصی نگهداری می شوند که اغلب در پت یا شیشه های پلاستیکی می باشد، زهر عقرب خالص از گرانقیمت ترین مدل هاست که می بایست در شرایط مناسبی نگهداری شده تا ماندگاری بالایی داشته باشد.

از رایج ترین گونه های عقرب می توان به عقرب های سیاه اشاره کرد که نمونه های بسیاری زیادی از آن در طبیعت یافت می شود، عقرب های سیاه در سنین مختلفی هستند که برخی از تولید کنندگان زهر با در نظر گرفتن شرایط سنی این موجودات، اقدام به زهرگیری و جداسازی زهر آن ها می کنند.

عقرب سیاه پرزدار چه عقربی است؟ عقرب ها با نام دیگر کژدم نیز شناخته می شند، اگر با جزییات بیشتری بر روی عقرب ها توجه کنیم، متوجه پرزهایی بر روی بدن آن ها می شویم که در نمونه های بالغ بیشتر یافت می شود، این مدل موجودات با نام عقرب پرزدار نیز شناخته می شند که در هر دو جنسیت آن ها وجود دارد.

فرآیند زهرگیری عقرب به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود، یک عقرب بالغ می تواند یک یا چند قطره کوچکی از زهر را طی مدت زمان مشخص تولید نماید که اگر شرایط مناسب و خوراک عالی در اختیار آن ها قرار گیرد، می توانیم انتظار تولید زهر بیشتری از آن ها را داشته باشیم.

مزیت های خاص زهر بچه عقرب

در میان تمامی زهرهای موجود در طبیعت، زهر بچه عقرب از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده و خاصیت های بیشتری نیز دارد، از این نوع زهر می توان به عنوان یک داروی مسکن قوی استفاده کرد که در تسکین و درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می شود.

در گذشته تنها از عقرب های بالغ پروسه زهرگیری انجام می شد اما امروزه با کشف خاصیت های زهرهای عقرب های جوان تر و بچه عقرب ها، نمونه های خالص و پرخاصیت تر از آن به دست مصرف می رسد، از زهر بچه عقرب جهت پیوند اعضا همچون پیوند قلب نیز مورد استفاده قرار می گیرد و کسانی که دچار بیماری های مربوط به قلب هستند برای درمان نهایی خود ممکن است از این نمونه زهرها استفاده کنند.

بچه عقرب ها بخاطر جثه کوچکی که دارند ممکن است زهر کمتری در آن ها وجود داشته باشد اما بخاطر خلوص و خاصیت بیشتر، با قیمت نسبتا بیشتری عرضه می شود که شما می توانید نمونه های اصلی از آن را تهیه و در موارد مختلف استفاده نمایید.

هر کدام از عقرب ها طول عمر مشخصی دارند، بچه عقرب ها به سرعت رشد کرده و طی یک سال به عقرب نوجوان تبدیل می شوند، طی این مدت پرورش دهندگان می توانند زهرهای بخصوصی از آن ها تهیه کرده که ممکن است با قیمت بالاتری به دست مصرف کننده برسد، زهرهای عقرب های کوچک و نوزاد با نمونه های بالغ جداسازی شده و به دست صنایع مختلف جهت ساخت انواع داروها قرار می گیرد.

از خصوصیات زهر عقرب خالص چه می دانید؟

از خصوصیات زهر عقرب خالص چه می دانید؟ شاید شما بازدیدکنندگان عزیز از زهر عقرب دوریه اطلاعات کمی داشته باشید، ما در ادامه می خواهیم شما را با خصوصیات مهم این نوع زهر آشنا کنیم، به جرأت می توان گفت که برخی از نژادهای عقرب ها دارای زهرهایی هستند که به دسته های مختلفی تشکیل می شوند، شایان ذکر است که درصد زهر در هر کدام از عقرب ها متفاوت می باشد که برخی از آن ها به صورت خالص و برخی نیز با افزودن ترکیباتی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

ترکیباتی که در زهر عقرب وجود دارد می تواند اثرات متفاوتی بر روی بدن انسان وارد کند، برخی از افراد تصور می کنند زهر عقرب مایع تنها در یک گونه از عقرب ها بوده در صورتی که این تصور کاملا غلط است، باید به شما بگوییم که زهرهای موجود در بازار از عقرب های مختلفی که هر یک شکل و اندازه متفاوتی دارند تهیه و تولید می شود.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کوچکی به آن کردیم، مهم ترین خصوصیات زهرهای عقرب، خاصیت مسکن بودن و ضد درد است که از برترین آت ها برای ساخت برخی از داروهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

هر چقدر که میزان خلوص زهر بالاتر باشد، کشندگی و سمی بودن آن نیز بالاتر بوده که یک قطره از آن می تواند مقدار زیادی از خون موجودات را لخته نماید، افرادی که در معرض سم عقرب قرار می گیرند، زمان بسیار کمی برای مراجعه به پزشک دارند، محل گزش نیش عقرب نیز بسیار مهم بوده و اگر در نقاط حساس بدن ایجاد شود، می تواند بسیار خطرناک و کشنده باشد.

بخاطر تولید انبوه انواع زهر عقرب در ایران، علاوه بر اینکه از نمونه های مختلف آن در کشور استفاده می شود، از خالص ترین زهرها برای ارسال به کشورهای دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، عقرب های آندروکتوس کراسیکودا تنها در نقاط خاصی از جهان یافت می شوند که خوشبختانه این مدل عقرب در ایران نیز یافت و پرورش پیدا کرده است، بخاطر همین موضوع زهر به دست آمده از آن ها دارای ارزش قیمتی بسیار بالایی است.

آشنایی مختصر با انواع زهر عقرب سیاه دوریه

زهر عقرب سیاه پرورشی از نمونه های بسیار رایج زهرها بوده که در ایران و یا نقاط مختلف جهان تهیه و تولید می شود، عقرب هایی که تحت پرورش قرار می گیرند اغلب در نمونه های سیاه دوریه بوده که در طول 5 ماه می توان پروسه زهرگیری از آن ها را انجام داد.

شاید این سوال در ذهن برخی از شما ایجاد شده باشد که میزان و خاصیت زهرهای گرفته شده در نمونه های نر یا ماده تأثیری دارد؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم که خیر، جنسیت عقرب ها تفاوت چندانی در تهیه زهر نداشته و افرادی که اقدام به پرورش عقرب ها می کنند، باید جنسیت آن ها را به صورت جداگانه نگهداری کرده تا اقدام به جفت گیری نکنند زیرا نمی توان از نمونه عقرب های باردار زهرگیری کرد.

از زهر عقرب سیاه برای تولید داروهای ضد سرطان و داروهایی که در درمان بیماری های مفصلی یا بیماری های ایدز موثر هستند استفاده می شود، نمونه عقرب سیاه بهترین گزینه برای زهرگیری بوده که در مناطق گرم سیری ایران یافت می شوند.

مورد مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم، خوراک عقرب های دوریه سیاه است، پرورش دهندگان اغلب از کرم های مخصوص برای خوراک عقرب استفاده مس کنند، این کرم ها دارای مواد مغذی و پروتئین بسیار زیادی بوده که می تواند نیاز غذایی عقرب را بطور چشم گیری برطرف نماید.

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب مایع

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب مایع در هنگام تهیه زهر عقرب باید به نکاتی توجه کرده تا بتوانید نمونه خالص و اصلی از آن را تهیه کنید، اشخاصی مه در زمینه پرورش انواع عقرب ها فعالیت دارند، باید این کار را به صورت کاملا قانونی و با داشتن مهارت و تجربه کافی انجام دهند تا ما این انتظار را داشته باشیم که زهرهای به دست آمده کاملا سالم و اصلی هستند.

از نکات مهمی که در هنگام انتخاب زهر عقرب باید مورد توجه قرار گیرد، رنگ محصول می باشد، زهرهای اصلی دارای رنگی کاملا طبیعی بوده و پس از تهیه از هیچگونه ترکیباتی برای ماندگاری بیشتر برای آن ها استفاده نشده است.

تشخیص زهرهای اصلی و تقلبی کار هر فردی نبوده و می بایست با دستگاه های آزمایشگاهی مخصوصی تحت بررسی قرار بگیرد، بخاطر همین موضوع شما برای خرید این محصولات، باید از طریق فروشگاه های قانونی و کاملا معتبر بهره ببرید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید.

برخی از زهرها به صورت فله با حجم های مختلف و برخی نیز به شکل بسته بندی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد که شما اگر قصد خرید مقادیر زیادی از آن را دارید، می تواند زهرها را به صورت لیتری نیز تهیه کنید، نکته بسیار مهمی که در هنگام خرید زهرها باید به آن توجه نمایید، محل نگهداری آن ها می باشد، زهرها باید در محفظه های کاملا در بسته و بهداشتی نگهداری و استفاده شوند.

از نکات دیگری که باید به آن توجه کنیم، دمای نگهداری زهر می باشد، اغلب زهرها پس از تهیه در شرایط دمایی نسبتا پایین نگهداری شده تا ماندگاری بیشتری داشته و خاصیت خود را نیز حفظ کنند، اغلب زهرها خاصیت خورندگی داشته و بهترین محفظه ها جهت نگهداری آن ها ظروف شیشه ای با ضخامت بالا هستند که در صورت رعایت موارد ذکر شده، شما می توانید برای مدت زمان زیادی از زهرها بهره بگیرید.

دانستنی ها در مورد زهر عقرب سیاه پرورشی

عقرب های سیاه از سمی ترین عقرب ها در طبیعت شناخته می شوند مه سم آن ها بسیار کشنده می باشد، بخاطر همین افراد بجای استفاده از نژادهای دیگر، از عقرب سیاه برای زهرگیری استفاده می کنند، زهرهای به دست آمده از عقرب سیاه دارای خواص درمانی بسیار زیادی است و بخاطر همین موضوع شهرت پیدا کرده است.

شاید تصور کنید زهر عقرب ها تنها برای درمان تومورهای سرطانی استفاده می شود در صورتی که اینچنین نبوده بلکه از نمونه های مختلف آن ها برای در مان بیماری هایی همچون دیابت، انواع التهابات و بیمارانی که دچار نقص سیستم ایمنی هستند نیز استفاده می شود، موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از مواردی است که از زهر عقرب برای آن ها استفاده می شود.

عقرب های سیاه پرورشی تنها به منظور زهرگیری مورد استفاده قرار گرفته و هیچگونه خاصیت دیگری ندارند، امروزه زهرها قیمت بسیار بالایی داشته و افرادی که در زمینه پرورش آن ها فعالیت می کنند، باید مکان مناسبی در اختیار آن ها قرار داده تا از خطرات احتمالی به دور باشند

عقرب سیاه در سایر نقاط جهان با نام دیگر آندرکتونوس کراسیکودا نیز شناخته میشود که اگر با جزییات زیادی به آن ها توجه کنیم، متوجه جثه بزرگ این عقرب ها خواهیم شد، این عقرب ها در ایران نیز مشاهده می شود که زیستگاه اغلب آن ها شهرهای خوزستان می باشد، این موجودات ور زیر سنگ ها زندگی می کنند و در طول سال اقدام به جفت گیری کرده و بقای نسل خود را ادامه می دهند.

عقرب سیاه دارای نیش مرگباری است و از کشنده ترین موجودات در جهان شناخته می شود، هر چقدر که زهر عقرب سمی تر و کشنده تر باشد، خاصیت آن نیز افزایش پیدا می کند، موجوداتی که جثه بزرگ تری نسبت به سایرین دارند، زهر بیشتری در بدنشان وجود داشته که چند مرحله در طول سال از آن ها زهرگیری می شود.

عرضه انواع زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا

عرضه انواع زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا سایتی مه هم اکنون از آن بازدید می کنید فروشگاه (زهرینه) نام دارد، ما در این فروشگاه اقدام به عرضه زهر عقرب سیاه آندروکتوس کراسیکودا کرده ایم و برای آسودگی شما مشتریان عزیز، نیازی به مراجعه حضوری نبوده و تمامی مراحل سفارش گیری به شکل غیر حضوری انجام می گیرد.

برخی از مشتریان در مورد قیمت زهرهای موجود از ما سوال می کنند، در پاسخ به این عزیزان می توانیم بگوییم که این محصولات قیمت ثابتی نداشته و روز به روز در حال نوسان می باشد، از مواردی مهمی که باعث کاهش قیمت زهر عقرب می شود، میزان سفارش دهی محصول می باشد، به طور کلی می توان گفت، افرادی که قصد خرید عمده زهر عقرب را دارند، قطعا قیمت بسیار کم تری برای آن ها پرداخت کرده و ما نیز شرایط ویژه و ایده آلی برای آن ها در نظر گرفته ایم.

زهرهای موجود در فروشگاه ما کاملا اصلی و طبیعی بوده، در پروسه زهر گیری از ترکیبات دیگر برای زهرها استفاده نشده و به همین خاطر افرادی که قصد خرید زهرهای 100% طبیعی را دارند، می توانند حساب ویژه ای بر روی فروشگاه های ما باز کنند.

همکاران ما در قسمت پشتیبانی آماده همکاری با شما عزیزان هستند مه برای ثبت و تکمیل شدن سفارش خود می بایست با تلفن های پشتیبانی که در صفحه اصلی سایت وجود دارد ارتباط برقرار کرده تا علاوه بر بهره گیری از قیمت روز زهر عقرب، از موجودی محصولات مطلع شده و سفارش خود را نیز ثبت نمایید.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید