مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع زهر عقرب بیابانی

انچه در این مقاله خواهید خواند...

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب هوتنتوتاسالسیاطلاعاتی درباره زهر عقرب دوریهمزیت های خاص زهر عقرب شفافبارز ترین ویژگی زهر عقرب سیاه پرزداراز خصوصیات زهر عقرب مایع چه می دانید؟آشنایی مختصر با زهر عقرب سیاهمراکز خرید زهر عقرب بیابانی

قیمت انواع زهر عقرب بیابانی به موارد زیادی وابسته می باشد که یکی از مهم ترین آن ها میزان خلوص زهرها می باشد، برخی از تولیدکنندگان زهر، این محصولات را از عقرب های پرورشی به دست می آورند و برخی نیز پروسه زهرگیری را از عقرب هایی انجام می‌دهند که در دل طبیعت و به صورت بیابانی یافت می شود، زهر های بیابانی ممکن است با قیمت بالاتری عرضه شده باشند و آن هم بخاطر کیفیت بالای این محصول می باشد، زهر عقرب بیابانی جزو نمونه های برتر و کمیاب در جهان بوده که بسیار سمی و کشنده است.

قیمت انواع زهر عقرب بیابانی

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب هوتنتوتاسالسی

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب هوتنتوتاسالسی زهر عقرب هوتنتوتاسالسی از رایج ترین نمونه زهرها بوده که می تواند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد، عقرب های هوتنتوتاسالسی از نمونه های زرد رنگ بوده که اندازه آن ها تقریبا بزرگ می باشد.
در هنگام خرید این نوع محصولات می‌بایست نکاتی را مورد توجه قرار دهید که ما در این مقاله به مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت، زهر عقرب شفاف در نمونه‌های کاملاً خالص و طبیعی بوده که توسط افراد پرورش دهنده به دست می آید، متاسفانه کیفیت زهر عقرب با مشخصات ظاهری آن قابل تشخیص نبوده و به همین جهت شما باید علاوه بر استفاده از فروشگاه های معتبر، برای خرید زهرهای عقرب، آن ها را توسط دستگاه های مخصوص تحت آزمایش قرار دهید.

فروشندگان برتر زهر عقرب این محصولات را در بسته بندی های کاملاً مناسب و دربسته عرضه می‌کنند و به همین جهت شما پس از خرید می توانید آن ها را برای مدت زمان بیشتری نگهداری کنید، اغلب جعبه هایی که برای نگهداری زهرها مورد استفاده قرار می گیرد از جنس شیشه بوده زیرا شیشه خاصیت ضد خورندگی دارد و در ماندگاری بیشتر این محصولات می تواند کمک زیادی به ما بکند.

برخی از پرورش دهندگان عقرب زهرهای بدست آمده را به صورت ترکیبی و برخی نیز زهرها را به صورت جداگانه بسته بندی و در اختیار صنایع مختلف قرار می دهند، نمونه محصولات به دست آمده از عقرب های جوان و بچه عقرب ها دارای قیمت بالاتری بوده و برای ساخت داروهای حساس از آن ها استفاده می شود، علاوه بر موارد ذکر شده نمونه‌ای از زهرها نیز در بازار مشاهده می شود که از عقرب های بالغ گرفته می شود، فرایند زهرگیری بیش از چهار یا پنج مرحله در طول سال انجام می گیرد که این کار باید به صورت کاملاً اصولی انجام شود.

اطلاعاتی درباره زهر عقرب دوریه

زهر عقرب دوریه از نمونه های شفاف این محصولات شناخته می شود که بسیار خطرناک و سمی نیز می باشد، این نوع زهر با نام دیگر زهر عقرب ادنتوبوتوس نیز شناخته می شوند که در منطقه مختلف ایران و جهان یافت می شود، رنگ این نوع عقرب ها اغلب سیاه و یا مایل به قهوه ای بوده که اندازه نسبتاً بزرگی دارند این مدل عقرب ها دارای چنگال بسیار قدرتمند و دم بلندی دارند که می‌توانند زهر را به بدن موجودات منتقل کند.

زهرهای به دست آمده از عقرب دوریه از رایج ترین نمونه محصولات بوده که خاصیت های بسیار زیادی نیز دارد، پرورش دهندگان عقرب نیز ترجیح می دهند به جای استفاده از نمونه های مختلف عقرب ها، از نمونه عقرب های دوریه برای پرورش و زهرگیری استفاده کنند، عقرب ادنتوبوتوس بیشتر در مناطق بیابانی و صخره‌ای یافت می‌شود که گونه های مختلفی از آن در جهان مشاهده می شود.
خوراک اصلی این عقرب ها از حشرات و موجودات دیگر می باشد که پرورش دهندگان نیز از کرم های به خصوصی برای تغذیه آن ها استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های عقرب های دوریه سازگاری با محیط های مختلف بوده که به همین جهت پرورش دهندگان در نقاط مختلف ایران با شرایط آب و هوایی مختلف نیز می‌توانند آن ها را تحت پرورش قرار داده و پروسه زهرگیری را از آن ها انجام دهند.
از انواع زهر عقرب باکیفیت برای ساخت داروهای استفاده می‌شود که برای سلامتی ارگانهای حیاتی بدن بسیار مفید واقع شده است، یکی از مواردی که باعث افزایش قیمت زهرها شده کمیاب بودن آن ها می باشد که خوشبختانه امروزه پرورش‌ دهندگان زیادی در داخل و خارج از ایران اقدام به نگهداری عقرب ها به صورت اصولی نموده انه و زهرهای با کیفیتی از آن‌ها به دست می‌آید که در نهایت در اختیار صنایع و شرکت‌های داروسازی قرار می گیرد.

مزیت های خاص زهر عقرب شفاف

مزیت های خاص زهر عقرب شفاف زهر عقرب مایع شفاف دارای مزیت های بسیار زیادی است که امروزه مورد توجه انسان ها قرار گرفته است، در گذشته عقرب ها تنها به عنوان موجودات کشنده شناخته می شد اما امروزه با پیشرفت های زیادی که در این زمینه صورت گرفته است پرورش‌ دهندگان توانسته اند نمونه های مختلفی از عقرب را تحت پرورش قرار داده و زهرهای باکیفیتی از آن ها به دست بیاورند، برخی از زهرهای به دست آمده دارای رنگی کاملاً شفاف بوده و برخی نیز دارای رنگ متمایل به زرد بوده که هر کدام از آن ها دارای خاصیت های متفاوتی هستند.

از زهر عقرب شفاف برای درمان بیماری های لاعلاج استفاده می شود که امروزه در جهان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است ،سم عقرب می تواند به عنوان یک داروی مسکن در بدن عمل کرده و در تسکین دردها نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، از نمونه های شفاف این محصولات جهت درمان بیماری های مرتبط به آرتروز و انواع سرطان ها از جمله سرطان استخوان استفاده می شود که در نهایت باعث سلامت بدن خواهد شد.

هر کدام از زهرها دارای ترکیبات مخصوصی هستند که در صنایع مختلف می تواند بسیار مفید واقع شود، پزشکانی که عمل جراحی انجام می دهند جهت افزایش جریان خون از انواع سم عقرب شفاف استفاده می کنند، سم عقرب می تواند برای مشکلات قلبی نیز استفاده شده و افرادی که به بیماری هایی همچون بیماری دیابت مبتلا هستند نیز می توانند برای برطرف کردن این مشکل از انواع زهرها استفاده کنند.
شایان ذکر است که این نوع محصولات به صورت کاملاً خالص در اختیار صنایع قرار گرفته اما در این میان برخی از تولیدکنندگان جهت ماندگاری بیشتر از ترکیبات به خصوصی استفاده می کنند که شما در هنگام خرید آن ها انتخاب های بسیار زیادی را در پیش رو خواهید داشت، پیشنهادی که ما برای شما می‌توانیم داشته باشیم انتخاب یک زهر کاملاً خالص بدون هیچ‌گونه افزودنی می باشد.

بارز ترین ویژگی زهر عقرب سیاه پرزدار

اگر با جزئیات زیادی بر روی عقرب های سیاه توجه داشته باشیم متوجه دم بسیار ضخیم آن ها خواهیم شد، رنگ اغلب این نوع عقرب ها مشکی و یا مشکی مایل به خاکستری بوده که جثه بسیار بزرگی نیز دارند، زهر عقرب سیاه پرزدار جزو زهرهای بسیار خطرناک شناخته می شود که در صورت گزش می تواند دچار درد و اختلال در سیستم بدن شود.

زهر عقرب سیاه در غلظت های مختلفی به دست می آید که پروسه زهرگیری از این عقرب ها به صورت الکترونیکی انجام می گیرد، اگر تغذیه مناسبی در اختیار عقرب‌های سیاه قرار دهیم می توانیم انتظار این را داشته باشیم که زهر به دست آمده از آن دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشد.
قیمت این نوع محصولات بسیار بالا بوده و آن هم به خاطر خاصیت های بیشماری است که دارند، هر چقدر که غلظت زهرا بیشتر باشد علاوه بر افزایش قیمت آن خاصیت محصول نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت که هر یک از آن ها برای ساخت انواع داروهای شیمیایی مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

زهرهای برگرفته شده از عقرب های سیاه پرزدار به صورت کاملاً شفاف بوده که تولید زهر عقرب های سیاه نسبت به سایر عقرب ها بیشتر می باشد، به همین جهت پرورش‌ دهندگان ترجیح می‌دهند نمونه‌های سیاه عقرب را جایگزین عقب های زرد کنند.
زهر به دست آمده از عقرب های سیاه جزو محصولات تجاری نیز شناخته می‌شود و در کشورهای دیگر جهان نیز مورد استقبال قرار گرفته است، برخی از کشورها گونه‌های کمی از عقرب در آن وجود داشته و به خاطر شرایط آب و هوایی نامناسب، پرورش‌ دهندگان کمتری در آن مشغول به تولید زهر می باشند این کشورها برای تهیه زهرها از سایر کشورها استفاده می‌کنند که خوشبختانه کشور ایران در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در این زمینه داشته است.
اغلب پرورش دهندگان عقرب در مناطق گرمسیری همچون خوزستان اقدام به نگهداری عقرب ها کرده و از آن ها زهرهایی را به دست می‌آورند که ارزش بسیار بالایی دارد، این محصولات به صورت گرمی و یا لیتری در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار می گیرد.

از خصوصیات زهر عقرب مایع چه می دانید؟

از خصوصیات زهر عقرب مایع چه می دانید؟ دانشمندان زیادی در اقصا نقاط جهان اقدام به ساخت دستگاه‌هایی شده‌اند که جهت کنترل زهر عقرب ها مورد استفاده قرار می گیرد، همانطور که قبلا نیز اشاره کوچکی به آن کردیم زهر عقرب مایع از رایج ترین و پراستفاده ترین نمونه ها در بازار بوده و دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد، هر یک از زهرهای به دست آمده دارای ترکیبات مختلفی هستند که غلظت متفاوتی نیز دارند، از زهر عقرب مایع برای درمان بیماری‌های بسیار زیادی از جمله بیماری‌هایی استفاده می شود که در سیستم ایمنی بدن اختلال ایجاد کرده است، علاوه بر این مورد از انواع زهر مایع جهت درمان بیماری های مرتبط با التهاب روده، بیماری های ام اس و یا پسوروزیازیس استفاده می شود.

از مهم ترین خصوصیات زهر عقرب مایع می توان به درمان و تشخیص بیماری های سرطانی اشاره کرد از این نمونه زهرها جهت تشخیص سرطان ریه، سرطان استخوان، رحم، پستان و کبد مورد استفاده قرار می‌گیرد که نقش مهمی در توقف رشد تومورها و درمان سلول های سرطانی دارد.
علاوه بر موارد ذکر شده از این نوع زهر جهت متوقف کردن رشد تومورهای مغزی نیز استفاده شده که دانشمندان روز به روز کشفیات جدیدی از این نوع مایع به دست می‌آورند.

برای ساخت داروهایی که از زهر عقرب درون آن ها استفاده شده است می بایست از مواد دیگری استفاده شود تا محصول نهایی بتواند نقش مهمی در جلوگیری و درمان بیماری ها ایفا کند، افرادی که در زمینه تولید داروها فعالیت دارند بیشترین استفاده کننده از زهر عقرب ها بوده سعی دارند نمونه‌هایی با خلوص و غلظت بالا را در اولویت خرید خود قرار دهند.
علاوه بر ساخت دارو از زهر عقرب مایع و شفاف، از این محصولات در تجهیزات آزمایشگاهی نیز جهت تشخیص انواع بیماری هایی همچون سرطان استفاده می شود.

آشنایی مختصر با زهر عقرب سیاه

شاید این پرسش در ذهن برخی از شما بازدیدکنندگان ایجاد شده باشد که منظور از زهر عقرب سیاه چیست؟ به طور کلی می توانیم بگوییم نمونه زهرهای برگرفته شده از عقرب های سیاه رنگ را زهر عقرب سیاه نامگذاری می کنند که دارای رنگ کاملاً شفاف می باشد، همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم این عقرب ها دارای جثه و اندازه بسیار بزرگتری در مقایسه با نمونه عقرب های دیگر همچون عقرب های زرد رنگ بوده که زهر موجود در بدن آن ها نیز بیشتر می باشد.

شایان ذکر است که عقرب های سیاه رنگ در مقایسه با نمونه‌های زرد رنگ کمیاب تر بوده و به همین جهت زهرهای به دست آمده از آن ها نیز دارای ارزش بسیار بالاتری بوده و با قیمت بیشتری به دست مشتریان می رسد.
هر کدام از عقرب های موجود در طبیعت دارای زهری با خاصیت دارویی به خصوصی می باشد که نمونه های گرفته شده از عقرب های سیاه از پرکاربردترین و جزو بهترین زهرهای موجود در طبیعت شناخته می شود.

مراکز خرید زهر عقرب بیابانی

مراکز <a href=خرید زهر عقرب بیابانی” class=”img-responsive aligncenter”> مراکز خرید زهر عقرب بیابانی به روش های مختلفی اقدام به فروش انواع زهرها کرده‌ است، این محصولات پس از تهیه در بسته بندی های به خصوصی قرار گرفته تا خاصیت آن ها حفظ شود، دغدغه های که امروزه افراد برای تهیه انواع سم عقرب دارند یافتن فروشگاه مناسب و معتبری است که بتوانند حساب ویژه‌ای روی آن باز کنند.
ما برای کاستن دغدغه شما مشتریان عزیز فروشگاه بزرگی با نام فروشگاه زهرینه طراحی کرده‌ایم که شما از این طریق می توانید به نمونه های برتر این محصولات دسترسی داشته باشید.

پروسه ثبت سفارش از طریق فروشگاه‌های ما به راحت ترین شکل ممکن انجام می گیرد، تمامی مراحل سفارش گیری از طریق تماس تلفنی انجام گرفته و شما برای خرید زهر عقرب بیابانی با غلظت و خلوص بالا بهتر است با تلفن هایی که در بخش پشتیبانی موجود می باشد ارتباط برقرار کرده تا از قیمت محصولات موجود نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مجموعه اینترنتی ما تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا محصولات تولید شده در ایران را به صورت کاملاً بهداشتی و بسته بندی شده در اختیار شرکت ها و صنایع مختلف قرار دهد، از مزیت های بسیار مهم دیگری که شما در هنگام خرید از فروشگاه ما می توانید از آن بهره مند شوید قیمت پایینی است که برای محصولات موجود در نظر گرفته‌ایم، شما می توانید زهرهای موجود را به صورت لیتری و یا گالنی از این طریق تهیه کنید.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید