مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم زهر عقرب زرد

انچه در این مقاله خواهید خواند...

مزیت های خاص زهر عقرب زرد کوچکبارز ترین ویژگی زهر عقرب زرد پرورشیاز خصوصیات زهر عقرب مایع چه می دانید؟آشنایی مختصر با زهر عقرب زرد گاردیوممختصری درباره فرآیند تولید زهر عقربنکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب زرد دوریهمراکز عرضه زهر عقرب زرد

عقرب یاکژدم جانوری هشت پا از تیره بندپایان که دارای دمی بلند و کج گونه هست و به این دلیل به آن کژدم هم می گویند. این جانور اغلب در طول شب به شکار می رود و غذای خود را از بین حشرات انتخاب می کند. عقرب با زهری که در دم خود دارد که بعضا در برخی موترد کشنده نیز هست شکار خود را فلج می کند. از جمله کژدم ها می شود به عقرب زرد اشاره کرد. زهر عقرب زرد جدا از کشنده بودن آن در مصارف پزشکی استفاده بسیار دارد و با مهار سم کشنده آن می توان استفاده های سرشاری از آن داشت.

خرید مستقیم زهر عقرب زرد

مزیت های خاص زهر عقرب زرد کوچک

مزیت های خاص زهر عقرب زرد کوچک زهر عقرب را خداوند برای این جانوذ کشنده خلق کرده تا هم از خود دفاع کند و هم از آن برای شکار استفاده کند. جالب است بدانیم که پروتیینی در زهر عقرب وجود دارد که بسیار مفید است. و با آن می توان درد بسیاری از بیماری ها از جمله درد مفاصل را بهبود بخشید. و همچنین با استفاده از آن می توان تعداد زیادی ازفلج های چند گانه را درمان کرد. خاصیتی که در این زهر وجود دارد برای درمان بسیاری از بیماری های روده ای فایده دارد.

مایعی که از زهر عقرب به دست می آید بسیار گران است و این اکسیر حیات با قیمت های میلیون دلاری خود برای هر لیتر به عنوان گران ترین مایع بر روی کره زمین شناخته شده است. و رتبه اول را در بین تجارت هایی که در این زمینه صورت می گیرد به خود اختصاص داده است. البته گران بودن این مایع به خاطر ارزشمند بودن آن در امر پزشکی است. این اکسیر حیاط در درمان بسیاری از بیما ری ها از جمله ایدز و سرطان و التهاب هایی که در روده ایجاد می شود و بیماری دیابت و ام اس بسیار مثمر ثمر است. و باعث التیام درد و درمان بیماری می شود.

زهر عقرب زرد کوچک به عنوان یکی از کشنده ترین زهر های دنیا شناخته شده است. ولی با این وجود با ید به خاصیت درمانی آن اشاره کرد که درمان بسیاری از بیماری هاست. از جمله با استفاده از زهر این نوع عقرب محققان توانستند محل سلول های سرطانی را در بدن پیدا کنند و با استفاده از زهر عقرب آن را درمان کنند. این نوع عقرب که در ایران یافت می شود باعث درمان بسیاری از بیماری ها می شود از جمله می توان به آرتریت و مالاریا و بیماری لوپوس و بیما ری های مرتبط با روده از جمله التهاب آن اشاره کرد.

بارز ترین ویژگی زهر عقرب زرد پرورشی

محل زندگی عقرب ها کجا است؟ و در چه شرایطی زندگی می کنند؟ آیا می توان آن ها را پرورش داد؟ عقرب ها به آب نیاز نداردند و با حل کردن طعمه خود در دهان آب مورد نیاز خود را از بدن شکارشان دریافت می کنند. و به رطوبت زیاد نیاز ندارند.

عقرب به آب نیاز ندارد برای همین محل زنذگی عقرب در جایی است که آب کم باشد و هوا گرم باشد. شرایط نگه داری عقرب ها در محیط پرورشی در درمای بیست و یک تا سی و هفت درجه سانتی گراد است. باید به این ن کته توجه کرد که برای تنظیم دمای بدن عقرب بهتر است دما متغیر باشد.

این جانور در شب به شکار حشراتی مثل کرم خاکی و جیرجیرک و ملخ می رود به همین دلیل به نور زیادی نیاز ندارد و بایر در محیطی شیشه ای نگه داری شود که در آن بسته باشد چون برای فرار از هر سوراخی رد می شد. و با توجه به جسته کوچک آن نیاز چندانی به فضای بزرگ نیست و برخلاف پرورش ماکیان و حیوانات اهلی که از گوشت و پوست و شیر آن ها استفاده می شود لین جانور فقط به دلیل زهر ارزشمند خود پرورش پیدا می کند.

زهر عقرب پرورشی به خاطر استفاده بسیار آن در مصارف پزشکی ارزشمند است و بارز ترین ویژگی زهر عقرب پرورشی را می توان به درمان بسیاری از بیماری ها دانست. بیماری سختی همچون ام اس با استفاده از زهر عقرب قابل درمان است. لوپوس، بیماری کورن، پسوروزیازیس و آرتریت روماتوئید، کولیت زخم‌دار، بیماری التهاب روده بزرگ، سیروز صفراوی، دیابت نوع ۱ و ۲ و بعضی دیگر مورد توجه قرار گرفته اسـت. هم چنین از زهر عقرب میتوان بر علیه انواع تومورهای بدخیم، سرطان بافت همبند، تومورهای مغزی و نخاعی، سرطان پستان و هم چنین در تشخیص سرطان های ریه، پوست، مری، گردن رحم و کولون استفاده نمود.

از خصوصیات زهر عقرب مایع چه می دانید؟

از خصوصیات زهر عقرب مایع چه می دانید؟ نکات بسیار جالبی درباره زهر عقرب وجود دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست. عقرب گران قیمت ترین مایع روی کره زمین است و هر لیتر آن ده ها میلیون دلار قیمت دارد. البت دلیل ارزشمند بودن آن مصارف پزشکی آن است. و پروتیین به دست آمده از زهر عقرب برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. از جمله بیماری هایی که می توان نام برد بیماری سرطان است. با استفاده از اکسیر این جانور کشنده می توان متوجه شد سرطان در کدام قسمت بدن شیوع پیدا کرده و اقدام به درمان آن کرد.

زهر عقرب مایع است و بیش از پنج تا شش دقیق خاصیت خود ذا حفظ نمی کند. براب همین آن را در دمای خاصی و در شرایط خاص و همچنین فریزر های مخصوص منجمد می کنند. و زهر منجمد شده آن بین بیست تا سی روز می شود نگه داری شود. برای نگه داری بیشتر آم زهر عقرب مایع را به شکل پودر در می آورند. و در مصارف پزشکی استفاده می کنند. از بیماری هایی که برای درمان آن از عقرب استفاده می شود می توان به التهاب روده اشاره کرد. برای تسکین درد و التیام آن می توان از زهرعقرب استفاده کرد.

گرفتن زهر عقرب بسیار کاری سخت و خطرناک است. برای گرفتن زهر آن باید هر عقرب را به صورت مجزا در دست گرفت و با استفاده از ابزار مخصوص و علمی که در زمینه عقرب به دست آورده اید اقدام به گرفتن زهر عقرب کنید. هر عقرب دو و نیم میلی گرم زهر می دهد و بعد از هر بار زهر گیری تا چند ماه نمی توان از این جانور زهر گیری کرد.

زهر عقرب برای درمان بسیاری از تومورهای بدخیم استفاده می شود. و باعث کشتن سلولهای سرطانی و توقف رشد ان ها به کار می رود. این اکسیر کشنده در تشخیص سرطا ن های پستان و ریه و حلق و پوست و مری استفاده می شود.

آشنایی مختصر با زهر عقرب زرد گاردیوم

آیا کشنده ترین عقرب دنیا را می شناسید؟ آیا می دانید مرگ بار ترین عقرب دنیا در کجا زندگی می کند؟ بله نام این عقرب گاردیم است و در گروه خطرناک ترین جانوران کره زمین جای دارد. این عقرب درایران و در مناطق خورستان و هرمزگان زندگی می کند. این کژده در بین تما عقرب های روی این کره خاکی از همه سمی تر و خطرناک تر است. به این عقرب کژدم مرگ می گویند به حدی که اگر تا پنج دقیقه بعد از نیش ان پادزهر تزریق نشود گلبول های قرمز قربانی خود را از بین می برد و شدت انقباض عضلات به حدی است که فک می شکند. زهر عقرب گاردیوم به عنوان کشنده ترین سم در دنیا شناخته شده و هم ردیف سم عنکبوت سیاه جنگل آمزون یا بیوه سیاه و حتی قوی تر از آن خود را نشان داده است.

یکی از گران ترین زهر های دنیا سم عقرب گاردیوم است . اثرات درمانی این مایع حیاط بر درمان بسیاری از بیماری های سرطانی بسیار چشمگیر است. در تشخیص بسیاری از سرطان ها از جمله سرطان پستان و پوست و روده و سیروز صفراوی و دیابت نوع یک و دو و کولیت روده ای بسیار حیرت انگیز است.

زهر گیری از عقرب بسیار کاری پر مخاطره است و اندکی غفلت می تواند به راحتی جان افراد را به خطر اندازد. برای زهر گیری هم باید دانش زیادی داشت و هم تجربه زیادی به دست آورد. برای همین مایع به دست آمده از این جانور بسیار گران است

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب تولید زهر عقرب به دو شکل انجام می شود. واز این دو روش می توان به استخراج زهر عقرب پرداخت این دو روش عبارتند از روش سایش غدد و روش شوک الکتریکی. البته در روش شوک الکتریکی پروتیینی به عنوام موکون تولید نمی شود و زهر بیشتری به دست می آید. اکنون به بررسی مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب بپردازیم.

  • روش شوک الکتریکی

در این روش ابتدا عقرب را مهار می کنند به این معنی که دم و بدن عقرب را در دستگاه مهار می کنند و اکترودهای شوک دهنده را به غدد سمی آن وصل می کنند با شوک کمی که آن داده می شود زهر وارد ظرف مخصوص می شود . این زهر در ابتدا بسیار رقیق و شفاف است و لی کم کم غلیظ می شود و به رنگ زرد در می آید. این عمل کاری بسیار خطرناک است و از این روش می توان چندین بار از عقرب زهرگیری انجام داد.

  • روش سایش غدد

دراین روش از بند آخر دم عقرب که غده سمی در آن قرار دارد استفاده می کنند. به این ترتیب که ابتدا کژدم را از ناحیه سر و دم مهار می کنند و بعد با جدا کردن غدد حاوی زهر که آخرین اتصال بند دم عقرب است شروع می کنند. بعد از جدا کردن بند سمی آن را شستشو می دهند و سپس در طی زمان مشخص معمولا یک ماه در دستگاه های مخصوص خشک کننده نگه می دارند تا خشک شود. بعد از خشک شدن دم زهر آگین ان ها را در هاون پودر می کنند و بعد پودر به دست آمده را در آب مقطر حل می کنند تا محلول حاوی سم عقرب به دست بیاید . سپس برای جدا کردن زهر عقرب از محلول به دست آمده آن را در دستکاه سانتری فیوژ قرار می دهند تا زهر ان جدا شود.

نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب زرد دوریه

یکی دیگر از گونه های خطر ناک عقرب, کژدم ادنتوبوتوس دوریه است. این گونه از جانوان حفر کننده است و می تواند زمین را تا عمق چهل سانتی متر حفر کند. بالغ این نوع کژدم طولی به ده سانتی متر دارد و معمولا جانورد است که در شب شکار می کند. رنگ این عقرب زرد بسیار کم رنگ است و در مناطق کویری خوزستان و هرمزگان دیده شده است.

زهر عقرب دوریه بسیار خطرناک و سخت به دس می اید. نکات کلیدی در انتخاب زهر عقرب زرد دوریه باید مورد توجه قرار داد. نوع عقرب است که به دو روش می توان زهر ان را گرفت. روش الکتریکی که با مهار کردن بدن و دم کژدم در دستگاه این کار انجام می شود و سپس با وارد کردن شوک به آن زهر خالص به دست امده که در تحقیقات پزشکی بسیار استفاده می شود و برای درمان انواع سرطان ها و بیماری هی روده از جمله التهاب ان و درمان دیابت نوع یک و دو بسیار کا رامد است.

نوع دوم زهر گیری جدا کردن قسمت آخر دم کژدم که حاوی سم است صورت می گیرد. به این ترتیب که ان را از بدن کژدم جدا می کنند و در دستگاه های خشک کننده قرار می دهند. بعد از سپری شدن یک ماه ان را با هاون پودر می کنند. سپس با اب مقطر حل می کنند و با دستگاه سانتریفیوژ زهر را از ان جدا می کنند که به عنوان پادتن استفاده می شود.

مراکز عرضه زهر عقرب زرد

<a href=مراکز عرضه زهر عقرب زرد” class=”img-responsive aligncenter”> عقرب یا کژدم به عنوان جانوری کشنده رد کره زمین شناخته شده است. مایعی که از زهر عقرب به دست می آید بسیار گران است و سخت به دست می آید. این اکسیر حیات با قیمت های بالای ده میلیون دلار برای هر لیتر به عنوان گران ترین و ارزشمند ترین مایع بر روی این کره خاکی شناخته شده است. و مقام نخست را در بین تجارت هایی که در این زمینه صورت می گیرد به خود اختصاص داده است. البته گران بودن این مایع به خاطر ارزشمند بودن آن در امر پزشکی است. این اکسیر حیاط در درمان بسیاری از بیما ری ها از جمله ایدز و سرطان و التهاب هایی که در روده ایجاد می شود و بیماری دیابت و ام اس بسیار مثمر ثمر است. و باعث التیام درد و درمان بیماری می شود.

عرضه زهر عقرب با توجه به شرایط سخت تولید ان و خطرات زیاد بسیار سخت است. ایران نخستین کشوری است که توانسته پادتن ان را تهیه کند. هنوز تحقیقات بسیاری باید صورت بگیرد و بازارهای خوب ان باید در اختیار کسانی که دانش و موقعیت تولید ان را دارند قرار بگیرد. ایران کشوری است که موقعیت خوبی درباره پرورش زهر عقرب دارد و باید تحقیقات بیشتری برای آن صورت بگیرد.

محمد داداشی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:محمد داداشی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120547006

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه زهرینه شما را به خرید بهترین محصولات سم مار و عقرب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید