فروش مستقیم زهر عقرب لیتری

زهر عقرب لیتری رنگ‌های مختلفی مثل زرد مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای، خاکستری و سیاه دارند و اندازه آن‌ها بین ۵٫۱ تا ۱۸ سانتی‌متر مختلف است ولی بواسطه شکل بدنی خود که حالتی تخت و صاف دارد، می‌توانند از شکاف‌هایی به عرض ۳ میلی‌متر نیز عبور کنند و خود را وارد خانه انسان‌ها سازند.

کژدم‌ها در محیط خارج از خانه در شکاف و درز بین سنگ‌ها، زیر پوست درختان، بین هیزم‌ها و مانند آن یافت می‌شوند و در محیط خانه در حمام، دستشوئی، آشپزخانه و محیط‌های مرطوب دیده می‌شوند. این جانوران در طول روز در گوشه‌ای بی‌حرکت و پنهانند و در طی شب فعالیت خود را آغاز می‌کنند و به‌دنبال شکار خود می‌روند و سم خود را از طریق نیش که در انتهای دم آن‌ها وجود دارد به شکار خود تزریق می‌کنند.

فروش مستقیم زهر عقرب لیتری

آشنایی مختصر با زهر مایع عقرب

آشنایی مختصر با زهر مایع عقرب عقرب‌ها زنده‌زابوده و اغلب از نیمه تابستان تا نیمه پاییز شروع به جفت گیری و زایش میکنند و تعداد نوزاد عقرب ها بسته به نوع کژدم از ۶ تا ۹۰ عدد تفاوت میکند است. در برخی از انواع عقرب‌ها، نوزادان از سر خارج می‌شوند و در برخی دیگر نوزادان از دم عقرب به دنیا می ایند.

توحه باید داشت که لز عقرب های بالای یکسال و حوان زهر عقرب کیلویی تهیه میشود. نوزادان عقرب پس از تولد خود را به سطح پشتی بدن مادر می‌رسانند و دست کم تا زمان نخستین پوست‌اندازی نوزادان بر پشت عقرب مادر جابجا می‌شوند. در این هنگام اغلب، به علت گرسنگی و نبود غذا عقرب مادر از چند نوزاد خود به عنوان غذا استفاده می‌کند. مدت باروری بسته به نوع عقرب متفاوت و معمولاً بین ۲ تا ۴ ماه است که مدتی بعد از بارورسازی توانایی تولید زهر را دارند.

زهرعقرب با وجود اینکه کشنده است؛ اما در ساخت دارو‌های ضدسرطانی و درمان بیماری سرطانی و درمان و مسکن بیماری های دردناک ، ساخت آنتی بیوتیک و درمان درد‌های مفصلی، ایدز و MS و ساخت دارو‌های کمیاب و گران کاربرد دارد و همچنین در مورد استفاده سم عقرب ، در بحث آفت کشی مزارع کشاورزی نیز استفاده میشود و دارای فواید بسیاری در تولید محصول کشاورزی میباشد.

عقربها محیط تاریک و گرم زندگی میکنند و بنابراین نوردهی چندانی مورد نیاز نیست. همچنین بهتر است در محیط نگهداری عقرب ها ، به صورت یک در میان و منظم از یک دوره روشنایی و تاریکی استفاده کنید به طوری که زمان تاریکی آن اندکی از زمان روشنایی بیشتر باشد.

ویژگی های مهم زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا

ویژگی های مهم زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا مرجع عرضه زهر عقرب زرد صادراتی در ایران به شکل چشمگیری مشغول فعالیت است، و برای تهیه آن نیاز نیست از یک شهر دور به محلی که این زهر عقرب موجود است سفر کنید و با سفارش می توانید به راحتی آن را تهیه کنید. عقرب یا کژدم یا دراز دم نام یکی از گونه‌های بندپایان در رده عنکبوتیان است که دارای نیشی زهراگین دردم خود می باشد و در آب و هوای گرم فعالیت دارد.

این جانوران چنگالهای خارداری دارند که قسمتی از دهان آنها محسوب می‌شود.آنها می‌توانند ماده سمی خطرناکی از قسمت عقب بدنشان به طرف مهاجمین بپاشند و از خود دربرابر خطرات دفاع کنند. رنگ عقرب ها بیشتر زرد متمایل به قهوه ای، خاکستری، سیاه و قهوه‌ای می‌باشد و اندازه کوچکی از 5/1 تا18 سانتی متر دارند و بخاطر فرم بدن تختشان می‌توانند از سوراخها و شکاف های بسیار باریک عبور کنند. آنهارا در خارج از خانه در شکاف و درز بین سنگها، بین هیزم ها و زیر پوست درختان می‌توان یافت و اگر بدنبال آنها در محیط خانه هستید

آنهارا میتوانید در محیط هایی مانند حمام، دستشویی، آشپزخانه و به طور کل در محیط های مرطوب بیابید. آنها در طول روز زیر سنگ یا سوراخ هایی در زمین و به طور کلی جاهای تاریک و دریک گوشه بی حرکت و پنهان اند و در شب به شکار می روند شکاره آنها بیشتر حشرات موذی مانند سوسک های سیاه و قورباغه ها هستند، آنها برای شکار طعمه شان نیش خودرا که در انتهای دم شان قراردارد به آن حیوان تزریق میکنند

و سپس با آرواره هایشان طعمه را خرد میکنند و با ترشح آنریمی آن را به شکل مایع در می اورند سپس پرز هایی که در ناحیه دهانشان دارند به صورت فیلتر عمل میکند و مانع ورود تکه های کوچک غذا به مری میشود زیرا مواد غذایی فقط باید به شکل مایع وارد بدنشان شوند بنابراین مواد سخت را به شکل تفاله گلوله شده دور می اندازند به همین دلیل عمل غذا خوردن آنها به طول می انجامد و گاهیی 24 ساعت طول می کشد. عقرب ها همچنین به آب نیاز دارند که عقرب های نواحی مرطوب این آب را به صورت جدا می‌نوشند و عقرب های نواحی خشک آب مورد نیازشان را از بدن طعمه میگیرندزهر مایع عقرب مدل های زیادی دارد زهر عقرب آندروکتوس کراسیکودا مدل های زیادی دارد

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه

نکات مهم در انتخاب زهر عقرب سیاه هر چند مردم به خصوص خانواده هایی که در این خصوص قربانی داده اند نبود پادزهر زهر عقرب پرورشی در مراکر درمانی پراکنده در روستا‌ها و یا عدم دسترسی به این امکانات و یا حتی تاخیر در دریافت خدمات را دلیل قربانی شدن عزیزان عنوان می‌کردند، اما دانشگاه علوم پزشکی جیرفت که مهمترین مرکز درمان عقرب ایرانی در جنوب کرمان است دلیل اصلی را تاخیر در مراجعه بیمار به پزشک، کمبود آگاهی در جامعه هدف بعد از عقرب گزیدگی و خوددرمانی عنوان کرده است.

سال گذشته که پس از بارندگی‌های بهاره با طغیان عقرب‌ها مواجه بودیم دانشگاه علوم پزشکی اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای مردم کرده است و همچنین کانون‌های جمعیتی عقرب‌ها را سم پاشی کردند، اما در سال جاری نیز با وجود اینکه بارندگی در کار نبوده است گرمای هوا عقرب‌ها را برای فرار Escape از گرما راهی خانه‌های مردم این منطقه کرده است.

در سال جاری نیز شناسایی کانون‌های جمعیتی کژدم در جنوب کرمان، آموزش به مردم محلی و سم پاشی و توزیع مناسب پادزهر برای جلوگیری از فوت براثر نیش عقرب ضروری است. هر چند مراکز رسمی هنوز آمار قربانیان سال جاری را اعلام نکرده اند و بنا به اعلام منابع محلی برخی موارد فوت کودکان از نیش عقرب گزارش شده است.توزیع زهر عقربمدل های زیادی دارد

مراکز توزیع زهر عقرب لیتری

مراکز توزیع زهر عقرب لیتری زهر عقرب زرد صادراتی یکی از محصولاتی است که امروزه بسیاری ازکشور های اروپایی و امریکایی از خریداران عمده آن در کشور ما هستند. یکی از دلایل تقاضای زیاد این محصول از کشورما تنوع تولید و کیفیت بالا و همچنین قیمت مقرون به صرفه آن نسبت به بازار جهانی است. این عامل باعث شده تا افراد زیادی در زمینه پرورش عقرب وتولید زهر فعالیت مستمر داشته باشند. خریداران و شرکت های صادرات زهر عقرب با روش های مختلف به شکل مستقیم ویا غیر مستقیم می توانند برای خرید آن اقدام نمایند.

شرکت تجاری ما یکی از شرکت فعال در زمینه خرید و فروش انواع زهر عقرب در کشور می باشد و این مایع بسیار گرانبها را نیز به کشورهای دیگر صادر می‌کند برای خرید بدون واسطه زهر عقرب سیاه صادراتی می توانید با مشاورین فروش ما تماس گرفته و علاوه بر به دست آوردن اطلاعات لازم در مورد زهر انواع عقرب ها این مایع بسیار با ارزش و سود آن را خریداری نمایید کارشناسان ما سعی می‌کنند که زهر عقرب این مایع بسیار گرانبها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت اصل با پایین ترین قیمت در اختیار شما بزرگواران قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما