فروش بهترین زهر عقرب سیاه پرزدار

زهر عقرب سیاه پرزدار ارزش بسیار زیادی دارد و به جهت مصارف دارویی از این زهر استفاده های فراوانی می برند. فروش بهترین زهر عقرب سیاه می تواند یک منبع خوب جهت درآمدزایی باشد که توسط این مجموعه به شکل مستقیم و بدون واسطه صورت می پذیرد. از آنجایی که خرید زهر عقرب اصل اهمیت زیادی پیدا می کند می توانید با نمایندگی فروش زهر جهت خرید عمده در ارتباط باشد.

فروش بهترین زهر عقرب سیاه پرزدار

همه چیز درباره زهر عقرب سیاه پرزدار

همه چیز درباره زهر عقرب سیاه پرزدار تولید انواع زهر عقرب در کشور ما در حال پیشرفت و افزایش است، زیرا تحقیقات بر روی زهر عقرب جزء پروژه های بسیار مهمی است که در تمام دنیا در حال انجام می باشد و هر روزه به ارزش این زهر افزوده می گردد.

زهر عقرب سیاه جزء نادرترین عقرب ها به شمار می‌ آید که دارای زهری سمی و بسیار آلوده است، این نوع عقرب با توجه به شکل ظاهری و اندازه، دارای مدل های مختلفی از زهر است که بهترین و عالی ترین آنها زهر عقرب سیاه پرزدار می باشد.

با توجه به نوع تغذیه عقرب ها، مکان زندگی، روش تهیه و همچنین گرفتن زهر، نوع نژاد و عوامل مختلف دیگر کیفیت زهر ها با یکدیگر تفاوت پیدا می‌ کند؛ اما با همه این تفاوت‌ ها باید گفت که خواص و فواید زهر عقرب سیاه بسیار زیاد می باشد و در جهت تولید دارو و درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده می کنند.

در اینجا به برخی از مشخصات خاص زهر عقرب سیاه اشاره می کنیم تا در هنگام تهیه آن در بازار را با خیال راحت تر بتوانید اقدام به خرید نمایید از جمله:

  • دراصل بودن زهر عقرب سیاه با محاسبه ph آن با دستگاه مخصوص دارای ph قلیایی تا خنثی است.
  • این محصول از لحاظ بافت دارای نوعی پروتئین است که باید در آزمایشگاه آنالیز شود.
  • همچنین عناصری مانند کربن، نیتروژن، گوگرد و ازت نیز در این زهر وجود دارد که نشان اصل بودن آن می باشد.
  • در آنالیز سم در آزمایشگاه عیب ماده‌ ای به نام توکسین می‌ برید که جزء عوامل تاثیر گذار بر روی اعصاب می باشد.
  • سم عقرب دارای قوام و غلظت مشخصی است که در صورت وجود ناخالصی، غلظت و چگالی آن کمتر و یا بیشتر می شود.
  • از لحاظ رنگ کاملاً بی رنگ می باشد و در صورت مشاهده هرگونه رنگ نشان دهنده ناخالص بودن و تقلبی بودن آن است.

قیمت انواع زهر عقرب سیاه پرزدار

قیمت انواع زهر عقرب سیاه پرزدار از آنجایی که زهر عقرب علاوه بر مصارف دارویی که تا کنون از آن استفاده می شود جزء مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی محسوب می گردد و باید در کیفیت بالا و به صورت کاملاً اصل تهیه شود.

توجه داشته باشید که قیمت انواع زهر عقرب با توجه به گونه های پرورشی و یا گونه های وحشی بودن عقرب، نحوه زهرگیری و نحوه نگهداری آن مشخص می گردد.

زهر عقرب صادراتی سیاه از محصولاتی است که طرفداران بسیار زیادی در تمامی کشورها دارند و افرادی که اقدام به معامله این محصول می کنند می توانند به سودهای قابل توجهی دست پیدا کنند.

این مجموعه می تواند به عنوان یکی از معتبرترین مراکز عرضه زهر محسوب شود زیرا به شکل مستقیم با پرورش دهندگان و شکارچیان عقرب در ارتباط است. به همین سبب به آسانی می تواند مناسب ترین قیمت ممکن را برای زهر عقرب ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما