صادرات انواع زهر خشک شده عقرب

همواره و در همه دوره ها و در هر جای این کره خاکی عقرب ترس و وحشتی زیادی در دل انسان ها بوجود آورده و گزش این حشره، خطرات و عوارضی زیادری را بر بدن مصدوم بر جای می گذارد، با این وجود از زهر خشک شده عقرب استفاده های فراوان و مفیدی می شود، تا جایی که این زهر گران ترین مایع شناخته شده است.

صادرات انواع زهر خشک شده عقرب

3 نکته مهم در مورد زهر عقرب دوریه

3 نکته مهم در مورد زهر عقرب دوریه نکته جالب توجه در مورد کلیه زهر عقرب دوریه این است که هر عقرب پس از 18 ماه به مرحله ای خواهد رسید که زهر آن قابل استخراج باشد. تهیه زهر عقرب خالص و کاری بسیار زمان بر و سخت می باشد زیرا که یک عقرب در هر سری، حداکثر دو میلی گرم زهر تولید می کند و گرفتن این زهر می تواند در عین سختی بسیار خطرناک باشد. بنابراین فردی که زهر را تهیه می کند باید فرد با تجربه ای باشد و خود زهر گیری هم عملیات پیچیده پرخطری است.

پس نتیجه گیری می شود که تولید زهر خالص کاری ارزشمند بوده و خود زهر نیز گرانترین مایع جهان است و تهیه زهر خالص بسیار زمان بر بوده و یافتن آن نیاز به تجربه و آگاهی دارد. زهر عقرب خالص مایعی بدون رنگ و بسیار شفاف است، زهر خالص اثر دهی بهتر و سریعتری دارد.

این مایع شفاف خاصیت اسیدی نزدیک به خنثی دارد و ماده اصلی تشکیل دهنده آن پروتئین است. زهر اکثر عقرب ها بسیار سمی بوده و با از بین بردن گلبول های قرمز خون مصدوم، سبب مرگ وی می شود. آن چه می توان استنباط کرد این است که زهر خوب و خالص را نمی توان از هر جایی تهیه کرد و بایستی به مراکز و شرکت های دارای مجوز و تجربه های لازم مراجعه کرد.

خصوصیات قابل توجه زهر عقرب پرورشی

خصوصیات قابل توجه زهر عقرب پرورشی گونه های مختلف و متفاوتی از عقرب در ایران موجود می باشد. به جرات می توان گفت از سمی ترین نوع دم کج ها که سم کاملا کشنده ای دارد همین عقرب همی سکورپیوس لپتوروس اسن که خوزستانی ها به آن گاردیوم می گویند. سم این عقرب با تخریب گلبول های قرمز خون مصدوم و انقباض بسیار شدیدی که در وی ایجاد می کند باعث مرگ آن می شود. به همین دلیل است که نام عقرب مرگ را بر روی این عقرب گذاشته اند.

با وجود همه خطراتی که این زهر کشنده برای انسان دارد از آن استفاده های بی نظیری می شود که در زیر اشاره می کنیم: از رهر عقرب می توان به عنوان مسکن درد استفاده کرد. این مایع سمی برای پیشگیری از شکست پیوند سیاهرگی سودمند است، این مشحصه زهر در تیم پزشکی و دیگر بخش ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. دارویی برای درمان آرتروزهای روماتیسمی و تولید آنتی بیوتیک ها.

در بخش کشاورزی از زهر عقرب به عنوان سم عالی استفاده می شود که جایگزین خوبی برای سموم شیمیایی است چرا که سموم شیمیایی در خاک ماندگار هستند و تجزیه نمی شود بنابراین کیفیت خاک درطولانی مدت از بین می رود اما سم عقرب درخاک تجزیه پذیر است.

در تشخیص سرطان می توان از زهر عقرب استفاده کرد، دستگاه هایی هستند که برای تشخیص تومورهای سرطانی ، آنها را رنگ آمیزی می کنند، زهر عقرب به دلیل خاصیت فلورسنتی که دارا می باشد جهت رنگ آمیزی این تومور ها و تشخیص آنها کار آمد هستند.

درمان سرطان و از بین بردن تومور های بدخیم سرطانی و توقف در تولید و رشد و تکثیر آنها توسط زهر عقرب در درمان بیماری های خود ایمنی زهر عقرب بسیار کارآمد است از جمله دیابت تیپ یک و دو، MS و لوپوس و …

اطلاعاتی درباره زهر عقرب گاردیوم

اطلاعاتی درباره زهر عقرب گاردیوم با توجه به اینکه زهر عقرب گاردیوم از مرگ بار ترین زهرهای موجود می باشد و تهیه آن بسار سخت و محدود است، تهیه نوع خالص آن نیاز به بررسی های لازم و داشتن علم تشخیص دارد. شرکت زهرینه با داشتن تیم حرفه ای و تجربه طولانی در زمیه پرورش عقرب و تولید زهر آن، درکنار شماست. خرید زهر عقرب زرد کوچک با کمتربی قیمت، مطمئن ترین بسته بندی، سریع ترین روش ممکن و با کیفیت مثال زدنی را با زهرینه تجربه کنید. جهت مشاوره و خرید خود با ما در تماس باشید.

اگر شما هم جزء افرادی هستید که هیچگونه اطلاعاتی در مورد زهر عقرب پرورشی ندارید، نگران نباشید در ادامه شما را با این نوع زهر عقرب آشنا می کنیم. زهر عقرب پرورشی از جمله مرغوب ترین نوع زهر عقرب ها محسوب می شود، علت این موضوع این است که این نوع زهر عقرب در شرایط کنترل شده پرورش داده می شود و تمام تلاش و سعی پرورش دهندگان این است که بهترین و مرغوب ترین نوع زهر عقرب را با بالاترین کیفیت و درجه خلوص پرورش داده و به بازار های داخلی و خارجی عرضه دهند.

خلوص بالای این نوع زهر باعث شده است که خاصیت دارویی آن بیش از سایر انواع زهر عقرب باشد و همین موضوع بر ارزش این نوع زهر پرورشی افزوده است. با این اوصاف می توان گفت اگر در مورد اصل بودن و خالص بودن زهر عقرب نگران هستید، با تهیه انواع. زهر عقرب پرورشی این نگرانی شما به طور کامل رفع می شود.

قیمت انواع زهر خشک شده عقرب

قیمت انواع زهر خشک شده عقرب سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که بهترین شیوه و مکان برای خرید زهر عقرب زرد پرورشی کدام است؟ در پاسخ به این سوال ما مرکز خرید بدون واسطه زهر عقرب زرد گرمی را به شما پیشنهاد می کنیم. با این شیوه خرید می توانید از یک سری مزایای فوق العاده بهره مند شوید، از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد: اولین مزیت خرید به این شیوه، قیمت مناسب تر محصول در مقایسه با سایر مکان ها می باشد.

علت این موضوع را می توان در فروش بی واسطه این محصول جستجو کرد. وجود واسطه ها باعث افزایش هزینه های اضافی و بالا رفتن قیمت زهر عقرب می شود. وقتی شما محصول مورد نظر خود را به طور مستقیم از مرکز خرید بدون واسطه زهر عقرب خریداری کنید، دیگر لازم نیست هزینه اضافی بابت وجود واسطه ها بپردازید و با قیمتی بسیار پایین تر می توانید به زهر عقرب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

دومین مزیت خرید به این شیوه اطمینان از اصل و خالص بودن زهر عقرب می باشد. با خرید زهر از یک مرکز خرید معتبر، دیگر لازم نیست نگران اصل و خالص بودن زهر عقرب شوید. اینها برخی از مزایای این شیوه خرید بودند که برای شما بیان کردیم. شما با خرید زهر عقرب مورد نیاز خود از ما به راحتی می توانید از این مزایا بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما