بازار خرید زهر عقرب سیاه

بازار خرید زهر عقرب سیاه امروزه بسیار پررونق است. زهر عقرب به عنوان گرانقیمت ترین مایع در جهان شناخته می شود. همین امر سبب شده تا امروزه پرورش عقرب به منظور تولید زهر عقرب گسترش بیشتری پیدا کند.

از آنجا که عمده خریداران زهر عقرب شرکت های داروسازی هستند، لذا بازار خرید و فروش آن به صورت اینترنتی هم رواج زیادی پیدا کرده است. چون پرورش عقرب بیشتر در مناطقی با آب و هوای خشک صورت می گیرد، فروش اینترنتی سبب شده تا خریدار بتواند بدون واسطه و با هزینه کمتری خریدش را انجام دهد.

بازار خرید زهر عقرب سیاه

نکات مهم در انتخاب زهر مایع عقرب

نکات مهم در انتخاب زهر مایع عقرب

نکات مهم زیادی درباره انتخاب زهر مایع عقرب وجود دارد. در اینجا به برخی از نکات بسیار مهم به شرح ذیل اشاره می کنیم.

  1. اولین نکته در این موضوع را باید به رنگ آن اشاره نمود. رنگ آن باید شفاف و بی رنگ باشد که در صورت داشتن ناخالصی این رنگ تغییر می کند.
  2. دومین مورد را می توان در اسیدیته آب دانست. اسیدیته این نوع زهر قلیایی به سمت خنثی می باشد. هر چه به تبع به سمت اسیدی پیش رود پس انتظار پایین آمدن کیفیت مورد نظر را باید داشته باشیم.
  3. مورد دیگر در مورد زهر مایع عقرب به خاصیت درمانی آن اشاره کرد که در صورت مناسب نباشد نمی توان انتظار تاثیر داشت پس مهم است که کیفیت مناسب برای این مورد تهیه شود.

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

مختصری درباره فرآیند تولید زهر عقرب

درباره فرآیند تولید باید به نکات خاصی اشاره نمود که در فرآیند در نظر گرفته شود. باید از خرید یا شکار عقرب ها باید شروع کرد. ابتدا آن ها در تشتی خشک با عمق بیست سانت می ریزیم. پس از جدا کردن آن ها بر اساس گونه های عقرب به تشت های کوجک تر با عمق بیست سانت متری منتقل می کنیم. دمای مناسب برای محل نگهداری حدود 24 درجه سانتیگراد می باشد.

سپس آن ها را در پارچه های شیشه ای پر از آب می ریزیم و خوب هم می زنیم. بعد عقرب ها الک می کنیم تا آبشان رود. در مرحله بعد به تشت دیگری که به وسیله تکه های کاغذ پر شده است منتقل شود تا خوب خشک شود. این مرحله ها باید به دقت رعایت شود.

سم گیری از عقرب بسیار حساس بوده و باید برای انجام این فرایند تجهیزات لازم را تامین و سپس اقدام به تولید زهر عقرب نمود. بیشترین مقدار زهر عقرب در قسمت انتهایی آن یعنی انتهای دم قرار گرفته است.

برای تولید با کم خطرترین روش ابتدا به کمک به کمک یک انبر بدن عقرب را محکم گرفته و سپس به کمک یک سوزن مخصوص زهر را از انتهای دم استخراج می کنند.
سپس غده‌ها را در هاون‌های مخصوصی می‌کوبیم تا نرم گردد بعد آن را با آب مقطر حل می‌کنند آن را در سانتریفوژ قرار می‌دهند تا مایع محتوی سم جدا شود.

امروزه سم گیری به روش های دیگری هم انجام می شود. از جمله مرسوم ترین این روش ها می توان به روش شوک اشاره نمود که به کمک دستگاه های الکتریکی انجام می شود.

مراکز پخش زهر عقرب سیاه

مراکز پخش زهر عقرب سیاه

مراکز پخش زهر عقرب سیاه را مستقیما برای فروش به بازار عرضه می کنند. زهر عقرب به دلیل خواص دارویی و درمانی فراوانی که دارد، از ارزش بالایی برخوردار است. ما به عنوان پخش کننده عمده در تلاشیم تا با عرضه به موقع و قیمت مناسب، نیاز بازار را در کمترین زمان تامین نماییم.

فروش به صورت اینترنتی انجام می شود و این امکان برای خریداران در سراسر کشور وجود دارد که زهر عقرب سیاه را به اندازه مورد نیازشان به صورت آنلاین سفارش دهند. تلاش شده تا فروش بدون واسطه و مستقیما از تولید کننده انجام گیرد. لذا قیمت های اعلام شده بسیار مناسب می باشد.

پخش عمده یک مزیت مهم به همراه دارد آن این است که مشتریان بزرگ می توانند برای تامین نیاز خود به صورت یکجا سفارشات خود را ثبت کنند. خرید کلی هم زمان کمتری می گیرد و هم صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما